Přejít na obsah


Fotka

Geomuzikanti Event na Blaníku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
92 odpovědí na toto téma

#21 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2007 - 23:37

Na repete jsem se moc tesil, ale trochu me zaskocil termin. Po tom, co budu tyden na Silvestra na horach nevim, jestli budu moct na dalsi vikend vypadnout :) Nebude to jeste ke zvazeni? No nicmene do kalendare pisu a predbezne jednoho cloveka hlasim...
  • 0

#22 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2007 - 6:48

minarjo napsal/a:

TechNick napsal/a:
...Protože nevím jak tuhle akci přidat do blížících se eventů zde a plánovaných na wiki...


Nic těžkého na tom není, stačí užít odkaz editovat v horní části každého wiki článku, tedy i eventů v plánu :). Nicméně přidal jsem to tam sám i s odkazem sem do fóra.

Díííky!
  • 0

#23 yeleni

yeleni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2007 - 14:27

Technicku, doufam, ze ne jeste pozde, ale po predchozim rocniku, kam jsme se o chlup nedostali bychom si radi s Yelenem zabookovali dve mista. Nejaky hudebni nastroje se u nas najdou, takze radi prijedem zahrat, zapit i zazpivat.. Takze pokud by to slo, budem neuveritelne vdecni :)
  • 0

#24 Fory

Fory

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2007 - 18:31

Pokud se to bere zavazne uz tady, pak se taky hlasim;)
  • 0

#25 R-A-von-B

R-A-von-B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2007 - 20:39

Když vidím jak se to plní, rezervuj prosím ještě místo pro dva Barrandoffáky. Není nutné u krbu, spacáky máme teplé. Co se týče nástrojů - no kdysi jsem v dotaznících uváděl že umím na kytaru tři akordy za střízliva a sedm po 4deci vína. Ale to už je pár let zpátky, dnes už snad s kytarou nebudu dělat ostudu :)
  • 0

#26 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2007 - 22:11

Těší mě velký zájem o tuhle akci a samozřejmě vám rád místo zarezervuju. Tenhle příspěvek měl sloužit jenom k upozornění na změnu termínu a jeho případné doladění, teď už termín měnit nebudu, je vidět, že většině vyhovuje, Coloneli musíš to zvládnout, je s tebou počítáno ;) Ostatní nedočkavci vydržte do zveřejnění listingu, který už je z 85% hotový, nevíte někdo jaká je ideální lhůta zveřejnění listingu před eventem, já bych to viděl tak na měsíc a půl.:|
  • 0

#27 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2007 - 22:25

TechNick napsal/a:
...nevíte někdo jaká je ideální lhůta zveřejnění listingu před eventem, já bych to viděl tak na měsíc a půl.:|

Já mám pocit, že maximum, co mi reviewer povolil u GeoJeseníků, byly tři měsíce. Ani o den víc :)
  • 0

#28 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2007 - 22:32

Tak to už je pomalu na čase ;)
  • 0

#29 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2007 - 19:59

TechNick napsal/a:
Tak to už je pomalu na čase ;)


Vzhledem k zajímavosti akce si pohrávám s myšlenkou nechat udělat pro tento Event nějaký personalizovaný předmět stejný nebo podobný jako je serie CWG. Nechtěl by někdo vytvořit grafickou předlohu, tohle není můj šálek kávy? Představoval jsem si obrázek s TechNickovou basou, Mionovým banjem, kytarou a na pozadí Blaník.
Co ty na to TechNicku?
  • 0

#30 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2007 - 21:33

Ten nápad je super! Mě napadlo zrovna předevčírem, udělat pro zájemce trička s logem eventu, kde by dominoval Blaník a nápis Geomuzikanti, výrobu rád zajistim, horší je, že taky nejsem grafik a nedokážu to dát dohromady, kdyby byl návrh, rád to všem zájemcům zajistim. Napadl tě nějaký konkrétní předmět?
  • 0

#31 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2007 - 22:15

nějaký ústřední a dcela pěkný návrh (ne můj) s hudebními nástroji bych měl - donesu to na event GeoJeseníky, kde můžeme nad ním podiskutovat :) Bral bych to tričko, případně bych se mohl pokusit zajistit výrobu eventového CWG.
  • 0

#32 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2007 - 7:28

TechNick napsal/a:
... Napadl tě nějaký konkrétní předmět?


Buď standardní Czech Wood Geocoin dle předlohy na web stránkách CWG, na druhé straně nápis GEOCACHING.CZ a Co Czech to Muzikant.
Ještě je možné na podobnou předlohu použít místo gravírování potisk (vyšel by levněji), nebo jsem narazil na možnost odlévání mincí z formy (to je fakt zajímavá alternativa a chci ji použít pro svůj osobní personalizovaný předmět).
  • 0

#33 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2007 - 7:59

:DTakhle nějak by to nebylo špatný na tričku, je to zatím v plenkách :D
  • 0

#34 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2007 - 9:05

Uplnej Rembrandt :D
  • 0

#35 kacas

kacas

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2007 - 9:10

:DBacha na rok. Už to bude 2008. Jinak dobrý, ale nerozumím grafickým metodám, jak by toto bylo drahé.
  • 0

#36 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2007 - 16:24

Mion napsal/a:
nějaký ústřední a dcela pěkný návrh (ne můj) s hudebními nástroji bych měl - donesu to na event GeoJeseníky, kde můžeme nad ním podiskutovat :)...


Bohužel na event nejedu, máme v termínu ve firmě Team Spirit. Mohl bys mi ten návrh třeba poslat?
Díky
  • 0

#37 Lakus

Lakus

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2007 - 18:42

Skvělou zprávu o eventu jsme se dnes dozvěděli, kde jinde, než u kešky od Bo.T.L.-a. Nevíme sice jakou má předregistrace zde váhu - ale pro jistotu bychom rezervovali 2 místa pro Lakus a spol. Místo i termím zcela vyhovuje.
  • 0

#38 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 10:56

Bo.T.L. napsal/a:
Představoval jsem si obrázek s TechNickovou basou, Mionovým banjem, kytarou a na pozadí Blaník.


To je docela dost předmětů na jedno malé CWG.... ale jeden návrh bych již měl... finální podobu Vám ukáži o víkendu. ;)
  • 0

#39 Lakus

Lakus

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 14:09

Pro všechny příznivce Blaníku, Technicka a eventu jsem spáchal malý grafický návrh. I rozhlednu jsem tam dostal :) Je k vidění na adrese http://www.kpsoft.cz...y/technick1.htm
  • 0

#40 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 14:25

Technicka i rozhlednu vidím, kde je Blaník? :D
  • 0
Sylvia999




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama