Přejít na obsah


Fotka

Geomuzikanti Event na Blaníku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
92 odpovědí na toto téma

#41 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 19:51

Lakus napsal/a:
Pro všechny příznivce Blaníku, Technicka a eventu jsem spáchal malý grafický návrh. I rozhlednu jsem tam dostal :) Je k vidění na adrese http://www.kpsoft.eu/event

Je to hezký, ale na trika bych to nechtěl, stačí, když se občas vidím v zrcadle, ještě abych se na sebe díval na vašich tričkách. ;) :D
  • 0

#42 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 19:53

Mion napsal/a:
nějaký ústřední a dcela pěkný návrh (ne můj) s hudebními nástroji bych měl - donesu to na event GeoJeseníky, kde můžeme nad ním podiskutovat :)
Bral bych to tričko, případně bych se mohl pokusit zajistit výrobu eventového CWG.

Zapomněl jsi nám to v Jeseníkách ukázat :).
  • 0

#43 Lakus

Lakus

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 20:25

Sylvia999 napsal/a:
Technicka i rozhlednu vidím, kde je Blaník? :D


... to už chce trochu větší, tedy spíše velkou, představivost :) ... ale je tam.
  • 0

#44 Lakus

Lakus

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2007 - 20:32

TechNick napsal/a:

Lakus napsal/a:
Pro všechny příznivce Blaníku, Technicka a eventu jsem spáchal malý grafický návrh. I rozhlednu jsem tam dostal :) Je k vidění na adrese http://www.kpsoft.eu/event

Je to hezký, ale na trika bych to nechtěl, stačí, když se občas vidím v zrcadle, ještě abych se na sebe díval na vašich tričkách. ;) :D


... pak by se dala vyměnit hlava za hlavu TB co jsme vypouštěli při prvním ročníku :) :)
  • 0

#45 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2007 - 18:31

Měl bych hotový návrh... prosím TechNicka aby mi napsal jestli ho mám zveřenjnit zde nebo jestli ho chce poslat do mailu. :) ;)
  • 0

#46 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2007 - 18:56

chemic77 napsal/a:
Měl bych hotový návrh... prosím TechNicka aby mi napsal jestli ho mám zveřenjnit zde nebo jestli ho chce poslat do mailu. :) ;)

Zveřejni to, nestyď se ;)
  • 0

#47 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2007 - 18:15

Mno tak s kamarádem jsme stvořili toto. O CWG se prvotně asi vůbec neuvažovalo, ale tak ta myšlenka mě chytla. :-) Co vy na to?
  • 0

#48 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2007 - 18:24

chemic77 napsal/a:
Mno tak s kamarádem jsme stvořili toto. O CWG se prvotně asi vůbec neuvažovalo, ale tak ta myšlenka mě chytla. :-) Co vy na to?


Vypadá to dost dobře. Koukni se na stránky o CWG http://www.volny.cz/jpa/katalog.html. Ta rozhledna je Blaník? Možná bych trochu změnil proporce nástrojů a té rozhledny (mohla by být větší a částečně na pozadí).
Šlo by tam zakomponovat i Technickův kontrabas?
  • 0

#49 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2007 - 18:39

třetí nástroj tam už nedostanu. Měl jsem to vytištěný o velikosti CWG a bylo by to již asi mnoho. Takže kontrabas jedině vyměnit buď za benžo a nebo kytaru. To už je v rámci dohody. Ale zmenšit nástroje určitě jde - tím pádem by byla větší rozhledna. Do pozadí bych ji moc nedával, neboť by to asi dělalo bordel. :)
  • 0

#50 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2007 - 18:56

Asi máš pravdu. Ten kontrabas mi připadal pro event jako charakteristický znak. Jenže náhrada za jeden ze zobrazených nástrojů by svým způsobem porušila symetrii.
  • 0

#51 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2007 - 6:07

Dobrý, dost dobrý! Skoro bych řekl, že už to lepší být ani nemůže. S tím kontrabasem bude problém. Vzhledem k způsobu použití tohoto nástroje by měl být totiž zobrazen buď na svislo, nebo naopak jakoby položený, tzn. vodorovně, nebo téměř vodorovně. Jak ho tam esteticky vmáčknout, mne teda vůbec nenapadá. A vložit jej tam jako náhradu za jiný nástroj - to nebude taky pravé ořechové, protože jednak zobrazení basy na šikmo je trochu podivné, a pak by kontrabas ještě musel být vůči nástroji, zobrazenému na druhé straně (banjo, kytara) v poměru, tzn. asi tak 2x větší. Jinak to bude tahat za oči.
  • 0

#52 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2007 - 6:51

Sice jsem eventová CWGčka neplánoval, spíš by se mi líbili trička, ale tohle je hezký, že by asi byla škoda to nevyrobit. Co jsem se díval na poníkovy stránky, mělo by být použito jiné písmo, nejlepší by bylo mu to poslat ke kontrole, jestli to vyhovuje zařazení do série. Ten kontrabass tam podle mě nemusí být.
  • 0

#53 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2007 - 8:23

písmo jsme vybírali dle poníkovo stránek - Arial 11, tučně. Ale asi budu muset ještě udělat malinko více prostoru kolem písma. Na kontrolu to pošlu - pro jistotu. Své CWG sic mám ale nedělal jsem návhr já. :-)
  • 0

#54 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2007 - 8:38

chemic77 napsal/a:
písmo jsme vybírali dle poníkovo stránek - Arial 11, tučně. Ale asi budu muset ještě udělat malinko více prostoru kolem písma.

Na kontrolu to pošlu - pro jistotu. Své CWG sic mám ale nedělal jsem návhr já. :-)


- Budeš nějak měnit proporce nástroje/rozhledna (větší prostor kolem písma má smysl)?
- Možná bych text jména zvolil takový, jak je pro event Vybraný: Co Czech to Muzikant (zachování malá velká písmena)
- Dohodnem se na obecné serii s rokem 1. ročníku (2007), nebo bude pro každý ročník nová serie (změněn rok na rubu a přidána pořadová číslovka ve jméně eventu)?
- pro častníky eventu by mohla být speciální kartička s kolonkou potvrzení účasti na jednotlivých ročnících
- co zkusit zakomponovat do předlohy kontrabas ve formě basového klíče s náznakem notové osnovy?

Bo.T.L.
  • 0

#55 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2007 - 8:46

nebo pokud chystate CWG na kazdy rok jine, muzete na nich obmenovat nastroje. priste bude ten kontrabas, pak fletna... atd podle toho, co se vam tam kdy seslo
  • 0

#56 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2007 - 9:16

Bo.T.L. napsal/a:

- Budeš nějak měnit proporce nástroje/rozhledna (větší prostor kolem písma má smysl)?
- Možná bych text jména zvolil takový, jak je pro event Vybraný: Co Czech to Muzikant (zachování malá velká písmena)
- Dohodnem se na obecné serii s rokem 1. ročníku (2007), nebo bude pro každý ročník nová serie (změněn rok na rubu a přidána pořadová číslovka ve jméně eventu)?
- pro častníky eventu by mohla být speciální kartička s kolonkou potvrzení účasti na jednotlivých ročnících
- co zkusit zakomponovat do předlohy kontrabas ve formě basového klíče s náznakem notové osnovy?

Bo.T.L.


- proporce možná změním, když se dívám na své CWG tak se mi obrázek zdá o malililinko větší než by měl být. Ale bude to nepatrná změna.
- text písma bude stejný jako u názvu eventu. Toto ještě není finální verze. Drobné úpravy děláme vždy s odstupem času - dle toho jak se nám to líbí a ne na všechny chybičky přijdeme hned. ;-)
- nejsem zakladatelem ani pořadatelem akce. Toto byl jen můj návrh. Tudíž nejsem odpovědný na tuto otázku odpovědět.
- moha by být kartička, ale nevím jestli to má až takovou prioritu - hrozí že ji někdo ztratí do příštího roku a hlavně je to další předmět. :-) Myslím, že tričko a CWG by bohatě stačilo. ;)
- bojím se že do této předlohy se už nic nevejde s ohledem na velikost CWG. Bylo by to dosti zhuštěné. Zkusím něco ještě vymyslet, ale nic neslibuji. Apropo: nejdřív budu muset zjistit co jsi myslel pod tím basovým klíčem s náznakem notové osnovy - přeci jenom jsem hudební střevo a hudebku ve škole jsem měl před 15-ti lety. :D
  • 0

#57 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2007 - 10:12

... - co se týče textu/názvu, pouze jsem položil otázku do diskuze a opravdu bude hlavně důležité jak to vidí TecNick. Je na zvážení zda vytvořit obecný CWG, nebo pro každý ročník. - nejsem také hudebně vzdělaný, ale basový klíč je myslím na rozdíl od klasického houslového klíče uvedeného na začátku notové osnovy něco jako G obrácené vzhůru nohama (?). Tedy takový jednoduchý znak. TechNick to bude určitě vědět.
  • 0

#58 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2007 - 11:49

Obrázek viz : http://svethudby.wz..../basovyklic.GIF
  • 0
Sylvia999

#59 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2007 - 14:09

Díky za nápovědu:

Basový klíč: http://svethudby.wz..../basovyklic.GIF
Houslový klíč: http://svethudby.wz....ouslovyklic.GIF
  • 0

#60 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2007 - 16:11

Navrh perfektni, moc se mi libi, hlasuju za :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama