Přejít na obsah


Fotka

Výměna TB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
33 odpovědí na toto téma

#21 Petr Pert

Petr Pert

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2007 - 18:19

Ach jo jsou tací co TB vezmou a ani to neuvedou na internetu - já zažil zklamání v kěši Hell va Valticích - pochopitelně že i ti přede mnou nadávali na nesvědomitost těch kdo vyberou TB Nebo GC a nic a pak kačere těš se na úlovek - je to myslím sobeckost a bezohlednost. Kdyby si tito lidé uvědomili, že vlastně tím okrádají druhé o radost a že pak se mouhou dožít i toho že se jim to takvrátí, kdoví, zda by to dělali dále? Přeji všem takykačerům aby to brzy pochopily a přestali být bezohlední. Petr Pert
  • 0

#22 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2007 - 19:29

To Petr Pert Ona to vůbec nemusí být sobeckost. On totiž ten "sobec" nemusí být neustále na netu, může být také na dovolené a loguje až po návratu. Např. době dovolených není týden až tak moc. Edit: Kouknul jsem na tu kešku. Tento případ to asi nebude :(
  • 0

#23 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2007 - 19:54

PLAJ family napsal/a:
Ona to vůbec nemusí být sobeckost. On totiž ten "sobec" nemusí být neustále na netu, může být také na dovolené a loguje až po návratu. Např. době dovolených není týden až tak moc.(


Měl jsem podobné problémy, jak logovat alespoň TB a GC na dovolené, ale naštěstí tu už je Handy Geocaching a tak ten problém zcela zmizel - vyzvednutí zaloguju a zaloguju keš do který to vložím. Keše, kam nic nevkládám, si nechám na klid u PC po dovolené.
  • 0

#24 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2007 - 22:18

já osobně Handygeocaching nechci :) prostě do logbooku napíšu že ten a ten GC zapíšu až po návratu z dovolené. A v případě že ten GC či TB položím mezitím někde jinde, tak k němu přiložím lísteček, aby nálezce počkal až se vrátím z dovolené, že ho zapíšu později. Od té doby co se věnuji pravidelně lovu sem byl na dovolené jednou a bylo to uplně v pohodě.
  • 0

#25 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 14:43

NadaK2 napsal/a:
Ahoj,

příští týden fičím za teplem do Turecka - jižní část. Mám v plánu navštívit zdejších asi 3-5 keší. Kdo potřebujete přesunout do této oblasti TB či GC, napište. Věřím, že se alespon k jedné dostanu.


Chci se zeptat jestli ta nabídka stále platí?Jestli ano,kdy a do jaké keše bych měl TB vložit?Jedná se o [tb]TB154K2[/tb].
Díky za odpověd
  • 0

#26 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 15:57

to Myškin
Ahoj, nabídka stále platí, nejblíže mám na Letenské pláni GCV1A9, cca 500 od práce. Asi nejlepší je vyzvednutí hned ráno, kdy je kolem ještě klid. Anebo se můžem potkat a předat osobně u kešky GCNC21, která je ještě blíž, ale TB se do ní nevejde.
K2
  • 0

#27 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 18:35

to NadaK2 Pokusím se o GCV1A9 v pátek mezi 15 a 16 hodinou.Bohužel mi jiný čas práce neumožňuje. Díky
  • 0

#28 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 20:15

OK, dohodnuto, když tak mne prozvon na mobilek 603435132 a vybehnu pro TB, aby ho někdo omylem neodnesl jinam. Vezmu s sebou nějaký GC nebo TB na výměnu. ;) K2
  • 0

#29 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2007 - 16:39

to NadaK2 TB na místě.Díky za vyzvednutí
  • 0

#30 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2007 - 18:47

Aha, já čekala že mne prozvoníš, nevadí v pondělí vyzvednu, pokud tam ještě bude.
  • 0

#31 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2007 - 19:02

Ahoj Já tě prozváněl,nebo si to alespoň myslím Dokonce mi to sežralo 7.50 :) Možná jsem si špatně opsal číslo.Já jsem k TB přidal lístek,že je to určeno pro tebe.Takže pokud někdo umí číst a bude to respektovat,tak by to tam mělo být ;)
  • 0

#32 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2007 - 15:58

Ahoj, TB vyzvednut. Pevně doufám, že u turků něco najdu. Dle llistingu z keší, kolem kterých pojedu ta vypadá nadějně. taxe měj;)
  • 0

#33 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2007 - 15:54

Ahoj, TB úspěšně docestoval do Turecka a vybral si hezkou keš u Pammukale, kdesi u trosek antického města Hierapolisu. Snad se podívá do dalších zemí. B)
  • 0

#34 Lonos

Lonos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2007 - 20:56

Tak dnes jsem si vzal svuj prvni TB a doufam, ze jsem udelal vse dobre a i na Netu ho "vyndal" z kese... ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka