Přejít na obsah


Fotka

Vznik vašich přezdívek a avatarů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
300 odpovědí na toto téma

#21 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 12:49

malahavranice napsal/a:
Můj nick vznikl z příjmení a avatar značí kromě příjmení také naši zálibu v plavidlech plachtami či motorem poháněných:-)

Vidíš, a já si doteď myslel, že je to Malá Havranice - nějaká vesnice :-)))
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#22 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 17 říjen 2007 - 12:50

Tak koukněte vlevo a pochopíte ;) Většinou chodí s náma, kromě městských :D
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#23 ezopos

ezopos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 13:13

ezopos, Rudik No já sem takhle na střední škole přišel ve druháku první den do třídy a první co sem slyšel: "Seš zarostlej jak ezop. Ezau tatínku. Ten taky!" No a od tej doby se to nějak uchytlo a sem EZOP a už mi tak občas řekne i táta:D. No na GC i všude jinde je ezop zabranej tak proto ezopos. Avatar sem si vymyslel, jen abych měl co dát na logovací razítkoB) No protože naše třída si opravdu libovala ve všech možnejch filmovej, seriálovejch a bůch ví jakejch hláškách, jsem to ještě schytal dobře. O čemž ovšem nemuže mluvit kolega kačer a Rudik. Vlastním jménem Šimon. Vzhledem k tomu, že se vždycky ptal učitele (kohokoliv) na něco co před minutou říkal, tak se na něj usadila jiná hláška. V té době frčelo Donutilovo povídání a tam byla, možná si někdo vzpomne, hláška: "seš už debil RUDO. No od tej doby je to prostě Ruda. On má takovej dar. Když mu někdo něco půjčí nebo na chvilku svěří , tak při tej jeho smůle se s tím předmětem vždycky něco stane zpravidla rozbije takovým způsobem, že už to je k nepoužití :D Člověk se na něho už ani nemůže zlobit, je to prostě RUDA. Z toho Rudik
  • 0

#24 psmolda

psmolda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 13:15

Nick mám samozřejmě taky z příjmení, ostatně jak jinak, všichni mí kamarádi mi jinak než Smolda neřeknou - to P je první písmeno jména. Ostatně přiznám, že je to podsttatně lepší než v dobách ZŠ, kdy na mě rádi pokřikovali spolužáci "Smolíčku, pacholíčku". Mám s tím dokonce krásnou příhodu: Postavil jsem se jednou asi ve 3 třídě na stupínek a zařval - "Kdo mi ještě jednou řekne Smolíčku pacholíčku, tak toho zbiju"!!! A do nastalého ticha promluvila ta nejmenší a nejdrobnější holka ze třídy: "SMOLÍČKU, PACHOLÍČKU!!!" A byl jsem nahranej.... Avatar, což je ostatně moje CWG se váže na dlouhá léta mé práce s dětmi - ponejvíce v turisticko-tábornickém oddíle TTO Šlapalové a tuhle botičku jsme měli všichni vyšitou na rukávu košile.
  • 0

#25 ezopos

ezopos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 13:19

Moc dobrý nápad tohle vlákno;) po dlouhej době se tu opravdu bavimB)
  • 0

#26 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 13:34

Fakt dobre vlakno :D Nekdy v 10-12 letech jsem se nechal ostrihat na jezka a ve skole mi zacali rikat bodlak a uz mi to zustalo. A avatar ? Deti maji v pokojiku takoveho kostlivce a jednou jsem tak na nej koukal a rikal si, ze ma peknou hlavu :D
  • 1

#27 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 13:37

I já odlovil zde odkazovanou GCZMEZ, kde je vysvětlení svého nicku podmínkou logování. Čili tam se dá najít MNOHO nicků v lozích, doporučuji. Nicméně dám to i sem, neboť má přezdívka vlastně ani přezdívkou není. Jde o zkráceninu příjmení a jména - Minář Josef. Na tvar minarjo jsem zvyklý ze střední školy, kde mi bylo toto jméno přiděleno pro přihlašování do sítě, no a od té doby jej používám na netu kde se dá, čili i na GC.com :) No a avatar? To musí každej cacher (nejen) z Prahy chápat :D. A kdo to nechápe, ať kukne na můj GC.com profil...
  • 0

Nevíte si s něčím v GC rady? Zkuste jít nejprve na Českou encyklopedii GC


#28 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 13:44

Mno, konečně pěkné fórum ;-) Takové, jak bych to tak řekl, nekonfliktní ;-) Přezdívku jsem si zvolil již před lety, tak v roce 1998, když jsem se připojoval na IRCčko. Zvolil jsem si za přezdívku iniciály, ale již se tam jiný PJ objevoval. Sem tam jsem ji měl já, sem tam on. Tak jsem přidal "x" a bylo ;-) Používám několik variant, jako expee nebo bossxpj, protože některé registrační formuláře nesmyslně vyžadují nick delší než 3 znaky ;-) Výhodou je také krátká doména :-)
  • 0
Garmin GPSMAP 60CSx + Topo Czech 1.2
Sony Ericsson K750i + Opera Mini 4.1beta + Handy Geocaching 3.2.5
Apple iPod Nano + Pocket Queries as VCards (via GPSBabel :-)

#29 Mates168

Mates168

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 13:50

Kdysi jsem si nemohl zapamatovat část rodného čísla, a tak jsem si to dal do nicku, nejdřív na ICQ, a pak to došlo i na gc.com, takže to není kvůli zaplněnosti jména Mates, nebo Matěj, jak by si asi mnozí mysleli.
  • 0

#30 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 14:00

Protože nás v partě bylo hodně Honzů, tak se každému řikalo jinak. No a na mě "zbylo" Honzaf. Jenže kdysi (už si nepamatuju přesně kdy a kde), byl tendle nick na fóru (freeemailu, ... ?) obsazený, tak jsem jenom prohodil F a od té doby ho používám všude.
  • 0

#31 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 14:59

Mno, Venca je jasný... :) A protože tenhle nick je všude možně na netu obsazený (i když na gc.com jsem to už snad ani netestoval), tak jsem k tomu vesměs všude, kde jsem se logoval, přihazoval 68. Jj, rok narození, do háje, to už je to dávno... :D Snad jen jako vzpomínka na mládí - na ZŠ i na gymplu se náš ročník vždycky z hecu dělil na "předsrpnové" a "posrpnové". Pamětníci jistě chápou. Já jsem ještě "předsrpnový". A avatar? Když jsem tvořil CWG, měl jsem svou představu, o které jsem ale už dopředu věděl, že mi ji dávno předtím, než jsem začal kešovat, vyfoukl Honza JPAgeo. Tak jsem vymýšlel něco podobného a přitom jiného - geometrický tvar (matematik se nezapře ;)) související s navigací. A vyšlo z toho to, co vyšlo... :) Fajn vlákno, které mne po dlouhém čase přimělo zase něco napsat... Dík za něj. :)
  • 0

#32 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 15:39

No, taky se pochlubim :), začalo to tak, že mě soused řikal wewerkie, k vůli mé tak zváné vadě na kráse :P, což vzniklo z veverky v jednu dobu velmi oblíbeným popolšťováním, jenže to bylo příliš dlouhé a neobratné tak postupem času se to skrátilo na Werkie čehož se začli chytat všichni co znám a postupně mě tak řikat a prot sem to začal používat všude po internetu. No a proč na GC jsem jen Werki, protže mě přihlašoval Qnik a než jsem mu stihl říct že to je s E, tak mě zaregistorval a už se mě to nechtělo měnit.
  • 0

#33 Petrolejka

Petrolejka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 15:48

Tuto přezdívku mám už mnoho let a to vlivem moji záliby ve starožitných věcech ,kdyby to šlo tak bydlím na chalupě na samotě a svítím si petrolejkou a žiju jako za první republiky .Proto taky z keší vyhledávám místa odlehlejší a nemám moc ráda kešky ve městech. Avatar mi nakreslil kámoš protože jsem to já pokud je šťáva tak žiju když dojde tak zhasnu a nikdo mě neprobudí.:D
  • 0

#34 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 15:49

No jo, vy to skoro všichni máte tak zajímavý. u mě je to naprosto jasný. Kdyby ale nicky šly změnit, tak si říkám Jitka the Kobra, protože mi takhle z jakéhosi neznámého důvodu začali říkat kluci z programátorského ročníku. A avatár jsem prostě já, jak mě vyfotil Kantor po odlovu kešky Černovický hájek.
  • 0

#35 Viburnus

Viburnus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 16:14

Je to vlastně moje příjmení latinsky (správně je to Viburnum; ta menší úprava na konci je zapříčiněna dvojitým překlepem při zadávání hesla během zakládání účtu - potřetí už se mi stejný překlep vyrobit nepodařilo, tak jsem si musel vyrobit účet nový a nový nick se mi nějak moc vymýšlet nechtělo...).
  • 0

#36 supermudla

supermudla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 16:35

Ehm, musím to vysvětlovat? :P
  • 0
SUP DAWG, I HERD U LIEK FTFS SO WE STOLE ALL YOUR CACHES SO YOU CAN FTF WHILE YOU RESTORE EM!

#37 cyne

cyne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 17:12

no u me to bylo pri zakladani mailu na sluzbe video online kdy jsem potreboval jeste jeden mail a zadna kombinace pismenek uz nebyla volna tak jem si s nim zacal povidat tedy psal jsem co me nepadlo a nejakou skomoleninou slova nechci(ze uz me to nebavi se snim bavit ) jsem napsal cyne a ono to proslo :D
  • 0

#38 TOMinessota

TOMinessota

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 17:23

Takže náš níck je vlastně jméno naší trampské osady ...T-trampská O-osada Minessota...:) A avatar čiší z naší nejediné záliby a to jest Bunkrologie .....;)
  • 0

#39 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 17:28

Aviatik prostě proto že létám na větroních. Pilotní průkaz mám už asi 20 let. V avataru mám fotku jak sedím v kabině Z-24 Krajánek (rok výroby 1948), v té kožené kukle a leteckých brýlích mám obzvlášť pecku :D
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#40 yetty002

yetty002

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2007 - 17:36

Má přezdívka Yetty vznikla v 9. třídě na základce protože jsem přišel z prázdnin se zlomeninou ruky a když mně jí sundali tak jsem tam měl víc tmavších chloupků takže ruka byla tmavší a zarostlejší a zrovna v tý době dávali na Nově reportáž že našli v Himalájích ruku sněžného muže=yettyho tak se mi tak začalo říkat
  • 0
Cyklogeocaching is the best




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama