Přejít na obsah


Fotka

GSAK a práce s ním


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
283 odpovědí na toto téma

#21 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2008 - 12:23

PaBa napsal/a:
Nikdy by me to po jednom delat nenapadlo. Zkus pouzit wildchars, napriklad hvezdicku: gc*.gpx :D !

Zase tak často jich víc najednou nenačítám, tak to řeším až teď :-)

Mimochodem, když načtu .loc, tak tam těch informací moc není. Uměl by Gsak některé informace k waypointům dostáhnout? Např. typ keše, velikost schránky, hint..?
  • 0

#22 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2008 - 12:39

Dostahnout urcite ne. Jedine nacist gpx.
  • 0

#23 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2008 - 12:50

Mimochodem, když načtu .loc, tak tam těch informací moc není. Uměl by Gsak některé informace k waypointům dostáhnout? Např. typ keše, velikost schránky, hint..?


GSAK sam o sobe toto neumi, ale nekde na strankach gsak.net je ke stazeni makro RefreshAllGPX, ktere zvladne k vybranym waypointum stahnout GPX a aktualizovat data v databazi.
Jen bych to nepouzival pro velke mnozstvi bodu, nebot by to Groundspeak mohl povazovat za poruseni licencnich podminek a ve finale ti zabanovat ucet (a zamezit dalsimu pouzivani tohoto makra - nejsem si jist, zda-li to neni nejak smluvne osetreno, ale spise bych predpokladal, ze ne :) ).
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#24 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2008 - 13:05

Ona je myslim u toho RefreshAllGPX casova prodleva, aby nebylo poznat, ze to dela robot. Pro velky mnozstvi bodu, to pak trva hooodne dlouho nez to cele projede.
  • 0

#25 PeSt

PeSt

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 16:32

Ahoj, nepotkalo Vás něco podobného? Mám PQ svého okolí. Přeinstaloval jsem si komp a s ním i GSAK. Od té doby my chodí australské keše a ještě jako found it...
  • 0
Nokia E50, Nokia LD-3W, HandyGeocaching

#26 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 16:48

Nemas nahodou v GSAKu aktivni tu defaultni databazi? Ta je australska. Jinak ale GSAK nema vliv na to, co ti chodi.
  • 0

#27 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2009 - 23:00

Potřebuji poradit s nasledujicim problemkem. Hrabal jsem se v nastavení a asi jsem někde něco blbě zapnul či co. Mám seznam keši. Kliknu na jednu z nich a chci si uložit GPX nebo LOC teto keše. Kliknu tedy na ikonu GPC/LOC - v tom dalšim okně necham klidně zapnute default a dam uložit. Na disku se mi objevi cca 4MB GPX soubor v kterem jsou všechny keše co jsou v seznamu - to same to děla i u loc. Když si zapnu jakykoliv filtr a v seznamu keši jich zbute řekněme 10 tak mi vytvoři GPX soubor právě z těchto 10 keši. Poraďte mi co dělam blbě - a jak mam exportovat gpx pouze te jedne vybrane keše ze seznamu dík moc za rady.
  • 0

#28 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2009 - 23:35

No odpovedel jsi si skoro sam, exportuje se ti to co mas ve vyberu, takze kdyz tam budes mit jen tu jednu, tak se ti vyexportuje jen ta jedna. Docilis toho treba tim, ze do kolonky Name Search vyplnis jeji jmeno (nebo Code Search jeji GC kod).
  • 0

#29 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2009 - 23:37

A to jako opravdu jinak nejde
  • 0

#30 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2009 - 23:43

No jestli chces exportovat jednu kes, tak to je nejjednodussi. Tedy jestli, ale nechces exportovat celou databazi stylem jedna kes, jedno gpx...
  • 0

#31 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2009 - 23:47

ok a tedy ještě jeden dotaz - určitě ne posledni - jsem na začatcich s timto programkem jak vyexportovat jenom několi keši - vybranych - ty ktere chci navštivit - je na to nějake makro - myslim export do jedneho souboru
  • 0

#32 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2009 - 0:04

Ja bych si asi u tech kesi zatrhl User flag (panacek v zahlavi sloupecku) a pak bych ve filtrech na prvni zalozce (General) zhruba uprstred v radku User flag odskrtl Not set, dal Go a vysledek vyexportoval
  • 0

#33 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2009 - 0:17

pane vy ste hlava :)
  • 0

#34 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2009 - 1:40

A furt nedam pokoj Zobrazovani logu u kešek - u jedne se mi zobrazi 4logy, u dalši třeba 6 a tak ruzně - da se nějak nastavit aby se zobrazily všechny - ono je taky možne že to už mam špatně vyexportovane z netu - nechavam si posilat gpx fily mejlem - v nastaveni jsem ale nic o počtu nenašel ten problem zobrazeni omezeneho počtu logu se pak přenaši na exportovane gpx soubory z Gsaku - vyexportuje se pouze tolik logu kolik jich v Gsaku vidím
  • 0

#35 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2009 - 8:56

Co se tyce logu tak v PQ co ti dojde mailem je jich u kazde kese myslim poslednich 5. Takze pokud chces mit logy u kese vsechny tak je na to potreba makro Addlogs ale to se spousti na kazde kesi zvlast. Pak pri exportu GPX z GSAKu si muzes vybrat kolik logu se ma exportovat.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#36 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2009 - 9:43

Já sice GSAK nejsem nováček, ale dotaz rozvinu: Dokážete někdo ZODPOVĚDNĚ vysvětlit, kolik logů, jak starých apod. se při PQ do GPX přidá ? Opravdu se mi nezdá, že by to bylo vždycky stejně.
  • 0

#37 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2009 - 9:48

Mam taky jeden možná lehce přitroublej dotaz. Pokud jsem adoptoval keš, kterou mám před tím jako "found", je možný GSAK nějak přesvědčit, že jsem teď owner? Nebo jsem prostě náplavka a programbude řešit jenom zakladatele? Zatim se mé pokusy s úspěchem nesetkaly. O tolik nejde, jen bych byl rád, aby mi to generovalo statistiky i pro "vlastní keš". Třeba bych se něco zajímavého dozvěděl... Jen dodávám, že aktuální GPX jsem programu dodal.
  • 0
Hczech

#38 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2009 - 10:33

mitak napsal/a:
Já sice GSAK nejsem nováček, ale dotaz rozvinu: Dokážete někdo ZODPOVĚDNĚ vysvětlit, kolik logů, jak starých apod. se při PQ do GPX přidá ? Opravdu se mi nezdá, že by to bylo vždycky stejně.


V PQ je 5 logu + tvuj. Pokud si stahnes GPX ze stranky kese tak tam jsem jich napocital 10 + muj log (pokud mam Found, DNF, atd..).

Vse mam z mych PQ a GPX, logy jsou odděleny <groundspeak:logs> a </groundspeak:logs> ve strukture GPXu.
  • 0

#39 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2009 - 19:53

Tak jsem vyzkoušel to makro Addlogs - je to dobra věcička ale: - je opravdu magořina že se makro musi spouštět pro každou keš zvlášť - trvalo to dosti dlouho Klidně bych oželel ten čas, kdyby se povedlo vytvořit nějake makro na automaticke spouštěni tohoto makra postupně pro všechny keše v seznamu
  • 0

#40 Brunoos

Brunoos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2009 - 19:54

A mam tu nový dotaz Kde se v Gsaku nastavuje že default internetovy prohližeč mam Mozillu a ne Explorer - to nikde nemohu najit
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama