Přejít na obsah


Fotka

Geokalendář 2009


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
263 odpovědí na toto téma

#181 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2008 - 20:13

rejpal sobík si dovolí poznamenat, že je to fakt škoda, že se kalendář nepodařilo dát dohromady, ale... (nebudu dál pokračovat, aby z toho nebyl flame). Ten letošní mám na stole a i když není zcela dokonalý, je fajn se občas podívat na pěknou fotku z kešování. Pro příští rok bych navrhoval dělat kalendář jen nástěnný, 13 obrázků a s vkládáním začít hned teď.
  • 0

#182 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2008 - 20:18

me teda taky mrzi ze kaledar nebude..ale nastennej:-( bych si proste nekoupil
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#183 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 5:30

matlas napsal/a:
choze: chceš říct náčelníku, že můj nesmělý pokus o kapesní kalendář, je jediný dotažený počin v oblasti v tomto roce? :-)


bohužel
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#184 matlas

matlas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 10:57

tak to je celkem smutný :(
  • 0

#185 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2008 - 14:23

Ahoj! Po několik sezón jsme měli možnost sledovat na serveru geocaching.cz chvályhodnou aktivitu dobrovolníků, jejímž výsledkem se stal vždy zajímavý geokalendář. Letos tato aktivita ztroskotala. Využíváme této příležitosti a neseme svou kůži na trh s kalendářem podle vlastních představ. Děláme to zejména pro vaši radost, a pro vaše potěšení. Můžete si jej prohlédnout a případně i objednat zde:

http://www.geokalendar.dpnet.org/
  • 0
Via est scopus!

#186 marw

marw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2008 - 15:03

pazitka napsal/a:
Ahoj! Po několik sezón jsme měli možnost sledovat na serveru geocaching.cz chvályhodnou aktivitu dobrovolníků, jejímž výsledkem se stal vždy zajímavý geokalendář. Letos tato aktivita ztroskotala. Využíváme této příležitosti a neseme svou kůži na trh s kalendářem podle vlastních představ. Děláme to zejména pro vaši radost, a pro vaše potěšení. Můžete si jej prohlédnout a případně i objednat zde:

http://www.geokalendar.dpnet.org/


Objednáno. Vypadá to skvěle :-). Základem solidního a dobře vypadajícího kalendáře jsou slušně udělané fotky, které drží pohromadě... Nic proti sbírce fotek zdejšího kačerstva ale na takovouhle úroveň by se to asi jen tak nedostalo (aniž bych se chtěl koholi dotknout). Ta cena je opravdu lidová... Díky!
  • 0

#187 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2008 - 15:16

pazitka napsal/a:

Vypadá to moc pěkně. Ale bohužel si neobjednám, necítím z toho to GEO, bohužel. Moc krásné fotky přírody, ale podobných kalendářů jsou v obchodech desítky. Jen za jinou cenu...
  • 0

#188 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2008 - 15:21

sobikovi napsal/a:

pazitka napsal/a:

Vypadá to moc pěkně. Ale bohužel si neobjednám, necítím z toho to GEO, bohužel. Moc krásné fotky přírody, ale podobných kalendářů jsou v obchodech desítky. Jen za jinou cenu...


To jako že se tam v popředí neválej volně ložený a otevřený plastový krabice do mikrovlnky ?
  • 0
Retired slowcacher

#189 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2008 - 15:26

wmh napsal/a:
To jako že se tam v popředí neválej volně ložený a otevřený plastový krabice do mikrovlnky ?

Třeba i to, ale prostě tento typ kalendáře se opravdu hodí pro každého... krásné umělecké profesionální fotky přírody a v rohu logo Skloexport... GEO kalendář by měl zachytit život kačera a to je třeba i ta pixla, gpska, coin, logbook atd. Nechci nijak shazovat toto dílo, jen prostě píšu proč si ho nekoupím i když se mi líbí.. Toto není útok na autora ani ostatní, je to jen názor.
  • 0

#190 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2008 - 17:17

Nádhera! Tak tohle se povedlo - bez keců a dohadování a je hotovo. A fotky jsou skoro tak pěkný, jako bych je dělal já :D Ten Sobíkův geoduch tam sice opravdu trochu chybí, ale co se dá dělat /prostě nějakej ten coin tam mohl být/. V každém případě je to ten nejhezčí letošní geokalendář, který jsem viděl ;) Objednávku rozmyslím, osobně bych preferoval stolní nebo hodně velký nástěný /min A2/. Ještě jednou díky autorům za snahu - jste borci!
  • 0

#191 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2008 - 18:08

sobikovi napsal/a:

wmh napsal/a:
To jako že se tam v popředí neválej volně ložený a otevřený plastový krabice do mikrovlnky ?

Třeba i to, ale prostě tento typ kalendáře se opravdu hodí pro každého... krásné umělecké profesionální fotky přírody a v rohu logo Skloexport... GEO kalendář by měl zachytit život kačera a to je třeba i ta pixla, gpska, coin, logbook atd. Nechci nijak shazovat toto dílo, jen prostě píšu proč si ho nekoupím i když se mi líbí.. Toto není útok na autora ani ostatní, je to jen názor.


Jako spoluautor kalendare s tim nemuzu nez souhlasit! :-) Divite se? Nedivte se!
Chtel jsem tam takove fotky, ale nebylo jich dost, a nebyly pouzitelne. Kdybyste byli u vyberu tech fotek, pochopite. Takove fotky se musi uz fotit. Musi se na to myslet, kdyz se mackat spoust. A aby takova fotka byla krasna, kalendarova, musite k tomu mit slunce. Proste takove obrazky nebyly, a nebyl uz cas neco shanet, hledat, prosit.
Az pujdete priste na cache, a budete mit fotak a chut, myslete na pristi kalendar :-)
Geocaching je tedy bohuzel zastoupen jen v textu dole, tam najdte WP a nazev cache, u ktere se muzete potesit timto vyhledem, krajinou, prirodou. Pokud mista znate, potesi vas vzpominka, pokud ne, je to jiste pozvanka!


http://www.geokalendar.dpnet.org/
  • 0
Via est scopus!

#192 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2008 - 18:20

Fotografie chválím, jsou opravdu kalendářové, vypadá to dobře. Objednávku však nepošlu, nemám kam to pověsit a na rozdávání mám kalendáře vlastní. Přeji autorům, ať je o jejich produkt velký zájem, podařilo se jim to hezky. Čím to, že mi řada těch motivů je povědomá? ;)
  • 0

#193 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2008 - 18:55

pazitka napsal/a:

http://www.geokalendar.dpnet.org/

Díky za "podporu". už jsem se bál, že mne tady všichni rozcupují. V podstatě jsem nechtěl říct nic jiného, než poďme pro příští GEOkalendář fotit to co má GEO ducha, GEO atmosféru prostě to co ten kalendář dělá jiným... Fotky jsou moc pěkné, na hodně těch míst jsem byl nebo je znám... a stejně jsem si ho objednal, protože snaha se cení.
  • 0

#194 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2008 - 19:02

sobikovi napsal/a:

wmh napsal/a:
To jako že se tam v popředí neválej volně ložený a otevřený plastový krabice do mikrovlnky ?

Třeba i to, ale prostě tento typ kalendáře se opravdu hodí pro každého... krásné umělecké profesionální fotky přírody a v rohu logo Skloexport... GEO kalendář by měl zachytit život kačera a to je třeba i ta pixla, gpska, coin, logbook atd. Nechci nijak shazovat toto dílo, jen prostě píšu proč si ho nekoupím i když se mi líbí.. Toto není útok na autora ani ostatní, je to jen názor.


Víš co je prima? Že si ho nemusíš koupit povinně.

Tak když Tě ten kalendář nezajímá, tak ho nekupuj a taky nekaz radost těm, co se jim líbí a klidně si ho koupí.

Díky.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#195 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2008 - 20:41

kolombo napsal/a:
Víš co je prima? Že si ho nemusíš koupit povinně.

Tak když Tě ten kalendář nezajímá, tak ho nekupuj a taky nekaz radost těm, co se jim líbí a klidně si ho koupí.
Díky.

Ale Kolombo, no tak.. Měl jsem za to, že třeba pochopíš to co jsem napsal a rozhodně to pochopil i autor :-) Ten kalendář je pěkný, je to fajn počin a cením si toho, že se toho prostě někdo chopil... jen jsem konstatoval, že ten kalendář pokud ho uvidí někdo jiný než kačer nepozná z toho tu GEO "podlinku", takže kdyby jsi k těm fotkám dal logo "Hnutí Brontosaurus" (pamatuješ ještě?? ;)) a hodil popisky to jsou místa kde jsme byli, tak bude taky fungovat. Ale na tom všem proboha co píšu není nic špatného... a ten kalendář jsem si na konec objednal, pravě proto abych třeba ocenil práci autorů...
  • 0

#196 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2008 - 20:52

sobikovi napsal/a:

kolombo napsal/a:
Víš co je prima? Že si ho nemusíš koupit povinně.

Tak když Tě ten kalendář nezajímá, tak ho nekupuj a taky nekaz radost těm, co se jim líbí a klidně si ho koupí.
Díky.

Ale Kolombo, no tak.. Měl jsem za to, že třeba pochopíš to co jsem napsal a rozhodně to pochopil i autor :-) Ten kalendář je pěkný, je to fajn počin a cením si toho, že se toho prostě někdo chopil... jen jsem konstatoval, že ten kalendář pokud ho uvidí někdo jiný než kačer nepozná z toho tu GEO "podlinku", takže kdyby jsi k těm fotkám dal logo "Hnutí Brontosaurus" (pamatuješ ještě?? ;)) a hodil popisky to jsou místa kde jsme byli, tak bude taky fungovat. Ale na tom všem proboha co píšu není nic špatného... a ten kalendář jsem si na konec objednal, pravě proto abych třeba ocenil práci autorů...


Hm, zajímavé :-(

Tak mi ale vysvětli, proč jsi o několik příspěvků níže napsal tohle:

sobikovi napsal/a:
Vypadá to moc pěkně. Ale bohužel si neobjednám, necítím z toho to GEO, bohužel. Moc krásné fotky přírody, ale podobných kalendářů jsou v obchodech desítky. Jen za jinou cenu...


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#197 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2008 - 21:14

kolombo napsal/a:
Hm, zajímavé :-(
Tak mi ale vysvětli, proč jsi o několik příspěvků níže napsal tohle:

sobikovi napsal/a:
Vypadá to moc pěkně. Ale bohužel si neobjednám, necítím z toho to GEO, bohužel. Moc krásné fotky přírody, ale podobných kalendářů jsou v obchodech desítky. Jen za jinou cenu...

Kolombo, vždyť je to v tom příspěvku, který sem sice tady odmazal, ale... objednal jsem si ho právě proto, abych ocenil aktivitu autorů. Není to pro mne GEO kalendář, je to pro mne kalendář s fotkama z míst, které znám a tak budou v pracovně vyhovovat. Dalo jim to určitě hodně práce a to se cení.

Víš, radši bych se díval na ne 100% fotky, ale třeba s vědomím, že je to fotka od kačera co tou keší chtěl něco říct, že ten GC je fakt pěknej, nebo ta keška má supr krabičku atd. atd. Nevím proč každý u kalendáře hledá 100% dokonalost fotek a zlatý řez když je mnohem důležitější atmosféra, duch těch fotek.
  • 0

#198 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2008 - 21:20

Chtěl jsem to tajit do poslední chvíle a vynést "trumf" v posledním kole ale Pažitka mě úspěšně uniká o jednu koňskou délku;)

Také sem neseděl se založenýma rukama a rozhodl jsem se jít do kalendáře na vlastní triko.
Bohužel také se bude jednat o nástenný typ,protože sehnat na poslední chvíli tolik fotek pro stolní je nemožné.

Pracovní název je prozatím Duchové Jizerských hor.
Prozatím se finalizuje, náhled by měl být k dispozici příští týden.
Vzal jsem to trochu z jiného soudku a vsadil jsem na ...., no nehte se překvapit
V kalendáři budou umístěné také nejhezčí coiny z letošního prodeje a i CWG,které jsme měli tu čest vyrobit.

Ale jak vidím, už ste stačili chudáka Pažitku patřičně zpranýřovat B)
Letošní kalendářové téma je nějak nebezpečné...
  • 0

#199 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2008 - 22:25

Objednavam,mozna by kalendar mohl byt jiny,mozna ne,ale je snadnejsi kritika,nez neco udelat - to neberte ve zlem,vseobecne to tak byva. A aby byl vic GEO,asi si na nej dolu povesim nejakou krabicku :). Diky za nej.
  • 0

#200 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2008 - 22:28

Tak jeste Duchové Jizerských hor,Jizerky mam rad a nejakou stenu na poveseni kalendare jeste najdu:)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama