Přejít na obsah


Fotka

Jména keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
45 odpovědí na toto téma

#41 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2005 - 10:23

Bylo by jedno reseni - vytvorit databazi e-mailovych adres. Kdo by mel o podobne informace zajem, adresu by poskytl a na vsechny adresy hromadne by mohly byt zmeny posilany. Hodit by se to mohlo i jindy.Obdobne by mohly chodit SMS.
Ted jen jestli to technicky pujde zaclenit do systemu (zvlastni vlakno, ktere pujde rovnou do mailu) nebo sem kazdy posle adresu (treba vytvorenou jen pro tento ucel "nick@neco.neco") a ostatni si je zanesou rucne do adresare.
V pripade uspechu akce budu ocekavat zmeny a informace na
GCJARRY@atlas.cz

Primlouvam se za vyse uvedene,nebo pro vytvoreni zvlastni rubriky, tady ve foru.(Uz jsem si takhle "nabehl" 4x,kdy byla cache presunuta na jine souradnice,nebo docasne nepristupna,a ja mel stare souradnice)
  • 0

#42 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2005 - 10:49

Bylo by jedno reseni - vytvorit databazi e-mailovych adres. Kdo by mel o podobne informace zajem, adresu by poskytl a na vsechny adresy hromadne by mohly byt zmeny posilany. Hodit by se to mohlo i jindy.
Obdobne by mohly chodit SMS.
Ted jen jestli to technicky pujde zaclenit do systemu (zvlastni vlakno, ktere pujde rovnou do mailu) nebo sem kazdy posle adresu (treba vytvorenou jen pro tento ucel "nick@neco.neco") a ostatni si je zanesou rucne do adresare.
V pripade uspechu akce budu ocekavat zmeny a informace na
GCJARRY@atlas.cz


Nějak jsem to asi nepochopil, proč by musela být vytvořena nová databáze e-mailových adres? Nedá se použít adresy, které má každý na gc.com? Jinak samozřejmě vítám jakoukoliv možnost získat nějaké souhrnné info o změněných cache.
  • 0

#43 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2005 - 10:58

Mozno by bolo jednoduchsie technicke riesenie. Cache kam sa chystas ist si das do watchlistu. Od majitela kazdej cache to chce, aby po kazdej zmene napisali ku cache poznamku, ze co tam menili a mas to v maile...

Mam dojem, ze je omezen pocet kesi ktere muzes mit ve watchlistu kdyz nejsi member.
  • 0

#44 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2005 - 10:56

Nějak jsem to asi nepochopil, proč by musela být vytvořena nová databáze e-mailových adres? Nedá se použít adresy, které má každý na gc.com? Jinak samozřejmě vítám jakoukoliv možnost získat nějaké souhrnné info o změněných cache.

Jestli tam je moznost poslat hromadne zpravu na vsechny adresy, tak jsem ji prehlid. Nebo chces psat kazdemu zvlast?
  • 0

#45 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2005 - 11:09

Mam dojem, ze je omezen pocet kesi ktere muzes mit ve watchlistu kdyz nejsi member.

A navic by ti chodily i vsechny logy = nutnost cist spoustu zbytecne posty.
  • 0

#46 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2005 - 13:22

A navic by ti chodily i vsechny logy = nutnost cist spoustu zbytecne posty.


Tak jsem to nemyslel, zase tolik tomu nerozumím, já myslel jen, jestli nějak nejdou právě stáhnout z gc.com ty emailové adresy a na ně posílat skutečně jen změny cache co se týká výpočtu nebo souřadnic. Jinak více by se mě samozřejmě líbilo, kdyby na gc.cz bylo tohle normálně přístupné třeba pod statistikou jako samostatné submenu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama