Přejít na obsah


Fotka

Makra GSAK


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
535 odpovědí na toto téma

#281 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2008 - 11:08

kapitola napsal/a:
mam problem obcas stahnu PQ do GSAKu vygenerovane z jineho uctu, ale pak mam problem, ze se mi jeho nalezene kesky oznaci jako found it bez data. Hledam zatim marne zpusob jak jednoduse hromadne tyto kese prepnout zpet do stavu not found.


Take jsem to resil a pouzivam tohle makro, ktere postizene kese najde a opravi.
(jen se musi dat pozor, aby takova "nalezena-nenalezena" kes v databazi opravdu byla. Pokud se to aplikuje na databazi, kde takovy WP neexistuje, dela to neplechu v nalezenych kesich a neprisel jsem na to proc. Jinak ale makro funguje spolehlive :) .)

MFILTER Expression=$d_Found and IsEmpty(DateToString($d_FoundByMeDate))

Goto Position=Top
while not($_EOL)
 $d_Found = False
 Goto Position=Next
endwhile
Goto Position=Top
CANCELFILTER

  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#282 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 736 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2008 - 12:58

nepomohlo by přidat podmínku

MFILTER Expression=$d_Found and IsEmpty(DateToString($d_FoundByMeDate))

[color=blue]IF $_FilterCount > 0[/color]

Goto Position=Top
while not($_EOL)
$d_Found = False
Goto Position=Next
endwhile
Goto Position=Top
CANCELFILTER

[color=blue]ELSE
 MsgOk msg="žádná nalezená-nenalezená keš nenalezena"
ENDIF
[/color]
  • 0

#283 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2008 - 13:55

kapitola napsal/a:
Zdravim,

mam problem obcas stahnu PQ do GSAKu vygenerovane z jineho uctu, ale pak mam problem, ze se mi jeho nalezene kesky oznaci jako found it bez data. Hledam zatim marne zpusob jak jednoduse hromadne tyto kese prepnout zpet do stavu not found.

Nevi nekdo jak na to?

Diky


Zazalohuj si databazi a pak zkus pres Global replace nastavit Found status na Not found. Mam pocit ze to necha napokoji kese u kterych je found log....Ale nejsem si jisty na 100 procent.

Edit: Tak je to tak, staci pres global replace nastavit Found Status na Not Found a kese u kterych neni muj found log, se nastavily na Not Found (kese s vlastnim found logem byly zachovány)
  • 0

#284 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2008 - 18:13

Diky.
  • 0

#285 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2009 - 1:13

nepomohlo by přidat podmínku

Pomohlo...diky ;)
(jsem tupoun...tak jednuduche :) )
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#286 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2009 - 19:49

Tak kdyz jsem to konecne spustil, zjistil jsem i tu drobnost, ze mi ten import krome falesnych foundu naopak odebral u nekterych mych nalezenych status found a datum. Logy samozrejme zustaly. Vim, ze se to opravi treba importem PQ "My Finds" nebo kdyz mi prijdou znovu PQ s temito keskami, ale rad bych to opravil z tech vlastnich logu co mam v databazi, mate taky nejaky dobry tip. Diky
  • 0

#287 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2009 - 22:52

Takze ZAZALOHOVAT SI DATABAZI a potom zkusit co udela: Nejprve pres Global Replace hodit Found Status na Found a pak pres Global Replace nastavit Found Status na Not Found. Co to udelalo v tomto pripade? Me to v testovaci databazi slo....
  • 0

#288 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2009 - 23:10

kapitola napsal/a:
Tak kdyz jsem to konecne spustil, zjistil jsem i tu drobnost, ze mi ten import krome falesnych foundu naopak odebral u nekterych mych nalezenych status found a datum. Logy samozrejme zustaly. Vim, ze se to opravi treba importem PQ "My Finds" nebo kdyz mi prijdou znovu PQ s temito keskami, ale rad bych to opravil z tech vlastnich logu co mam v databazi, mate taky nejaky dobry tip. Diky


Tohle by se snad stat nemelo. Mas nastavenou volbu "Method for matching placed (hidden) and found caches" na OwnerID# ?
Kazdopadne bych to asi resil importem MyFindsPQ.
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#289 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2009 - 23:18

To Suplere Diky za snahu, ale asi jsme si nejak neporozumeli. Pred importem ciziho PQ jsem mel v GSAK nejaky pocet nalezu, ktery odpovidal GC.COM. Po importu se mi celkovy pocet nalezu zvetsil. Myslel jsem, ze je to o nalezy, ktere mel autor PQ. Tyto falesne nalezy byly bez data a spravne to opravilo makro od Mejstra doplnene o filtr rsc_cz. Po aplikaci makra jsem vsak zjistil, ze krome pridani falesnych foundu doslo take pri importu k odstraneni realnych mych nalezu na kesich kde byl cizi gpx novejsi nez posledni muj a neobsahoval jiz muj log. Zaroven take doslo k vymazani datumu found it. Protoze importy logy jen pridavaji, tak v moji databazi zustaly me logy a rad bych podle nich nastavil status kese a datum meho nalezu. Tebou popsany zpusob mi jen hromadne prepne kese "tam a zpet" a vysledkem je ze vsechny jsou nenalezene a bez data. Zrejme jak uz jsem psal vyse jsme si bud nerozumeli nebo me "nedoteklo" neco samozrejmeho co v Tvem postupu neni napsano, nebo jsem to pochopil jinak. Umim si udelat v GSAKu filtr, ktery mi vybere vsechny kese kde je v me databazi muj found log bez ohledu na to jaky maji status. Umim jim hromadne tento status zmenit, ale uz nevim jak precist datum kdy byl ten log ulozen a naplnit jim datum nalezu v GSAKu.
  • 0

#290 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2009 - 23:21

Mejstro napsal/a:

Tohle by se snad stat nemelo. Mas nastavenou volbu "Method for matching placed (hidden) and found caches" na OwnerID# ?


Ne, mam nastaveno na Exact match a svuj nick a zatim (567 days) jsem s tim nemel problemy, krome tohoto pripadu.
  • 0

#291 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2009 - 23:36

Ne, mam nastaveno na Exact match a svuj nick a zatim (567 days) jsem s tim nemel problemy, krome tohoto pripadu.


Tak to zkus. Tve ID je myslim 952993. Tenhle zpusob je udajne jistejsi.
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#292 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2009 - 23:50

Uz jsem to prepnul, jen nemam aktualnejsi cizi PQ nez jsou ta moje abych to zkusil, jestli se mi pri importu zase oznaci jako nenalezene.
  • 0

#293 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2009 - 23:55

Uz jsem to prepnul, jen nemam aktualnejsi cizi PQ nez jsou ta moje abych to zkusil, jestli se mi pri importu zase oznaci jako nenalezene.


Tak mi posli e-mail, ja ti nejaky PQ zapujcim :)
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#294 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 16:14

kapitola napsal/a:
Tak kdyz jsem to konecne spustil, zjistil jsem i tu drobnost, ze mi ten import krome falesnych foundu naopak odebral u nekterych mych nalezenych status found a datum. Logy samozrejme zustaly. Vim, ze se to opravi treba importem PQ "My Finds" nebo kdyz mi prijdou znovu PQ s temito keskami, ale rad bych to opravil z tech vlastnich logu co mam v databazi, mate taky nejaky dobry tip. Diky


Vyreseno!!! V tomto pripade se opet ukazalo, ze nejvetsi problem je nejcasteji mezi zidli a klavesnici.
Bud pri instalaci 7.5 beta nebo kdyz jsem hledal reseni problemu s falesnymi found logy, jsem si prepnul jeden prepinac v nastaveni a zapomel na to. Diky vsem za snahu.
  • 0

#295 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 8:21

Dnes vysla nova verze makra GenUploadStats, ktera opravuje chybu pri uploadu profilu v pripade, ze je v uzivatelskem jmenu mezera ci "&" : http://gsak.net/boar...t=0
Podle toho jsem si dovolil poupravit i Suplerovu verzi makra, kterou pouzivam ja. Kdo ma chut, muze otestovat (u me beha makro bezvadne - ale nemam moznost vzykouset prihlaseni s :&: .).

Přiložený soubor (y)


  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#296 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 8:51

Pocita tahle nova varianta nejak s tvym makrem "Okresy" nebo je to potreba dostat do profilu jinak? (Treba pomoci zahlavi a zapati v tomhle makru?) EDIT: Placam blbosti, Genupload statistiky neresi, ty resi Findstatgen :) Uz blbnu.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#297 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 12:48

Mam nick Skleba a tohle makro mi nikdy nefungovalo, i kdyz se tvari vzdy, ze vsechno probehne. Schvalne zkusim vecer doma.
  • 0

#298 lucky&spol

lucky&spol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 12:49

Skleba napsal/a:
Mam nick Skleba a tohle makro mi nikdy nefungovalo, i kdyz se tvari vzdy, ze vsechno probehne. Schvalne zkusim vecer doma.

Nám to předchozí makro nefungovalo, nové funguje, ale rozhodilo totálně rozhlišení obrazovky.
  • 0

#299 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 12:49

Ahoj, dlouho jsem tu šťoural, jak udělat statistiku vlastních cachí a nakonec téměř vyšťoural. Jen nemůžu najít zmíněné makro PlacedStats.gsk Poradí někdo kde se dá stáhnout? Díky
  • 0

#300 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 12:57

Nám to předchozí makro nefungovalo, nové funguje, ale rozhodilo totálně rozhlišení obrazovky.

Jak to myslis - "Totalne rozhodilo rozliseni obrazovky"?

Me to funguje naprosto bez problemu. Autor pred chvili vydal jeste jakousi opravenou verzi, ktera v TEMP adresari vytvori stranku s tim, co bylo na server uploadovano. Opravil jsem Suplerovo makro, takze tady je.

Přiložený soubor (y)


  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama