Přejít na obsah


Fotka

Geocaching v médiích (rozcestník)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2045 odpovědí na toto téma

#2021 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2016 - 13:59

Opravte mě někdo, jestli se pletu, ale Jakub Turek, šéfredaktor Horydoly, a Matěj Turek (autor článku) aka Vymítač, jsou otec a syn, ne?

Tedy teorie, že fotka byla odcizena někde na webu či zda článek vzniknul se souhlasem dané osoby jsou asi liché...


  • 1

#2022 Kuba Turek

Kuba Turek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2016 - 15:29

... leda by to byl nikoliv kačer, ale naopak někdo, kdo chce ochranáře/ trampy/ veřejnost proti kačerům poštvat, a fotku si za tím účelem ukradl na netu... 

Paranoia zřejmě povýšila ještě o jeden řád :-)
P.S.: Fotky zásadně nekrademe, protože jsme normální komerční web a to by po nás autoři nebo jejich agenti vysoudili pěkné peníze :-(


  • 0

#2023 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2016 - 15:38

No však já jsem si ani nemyslela, že by tomu tak skutečně bylo. Uvedla jsem to jako jedinou možnost, která mě napadá, kdy by mi použítí téhle nevhodné fotky nepřišlo absurdní, ale naopak celkem logicky zdůvodnitelné :D.

 

Edit: A jinak, pane Turek, když už nás, jak teď koukám, svou návštěvou poctil sám pan šéfredaktor (nebo jakouže to tam máte funkci): Když tu vidíte ty reakce, nechtěl byste tu fotku třeba vyměnit za nějaké pěkné panorama brdských kopečků? Byl by klid a všichni by byli spokojení :D.


Tento příspěvek byl upraven od Jacka: 26 únor 2016 - 15:42

  • 6

#2024 Kuba Turek

Kuba Turek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2016 - 15:57

A jinak, pane Turek, když už nás, jak teď koukám, svou návštěvou poctil sám pan šéfredaktor (nebo jakouže to tam máte funkci): Když tu vidíte ty reakce, nechtěl byste tu fotku třeba vyměnit za nějaké pěkné panorama brdských kopečků? Byl by klid a všichni by byli spokojení :D.

Jakouže to tam mám funkci, lze zjistit velmi jednoduše - třeba kliknutím na odkaz "redakce" :-) http://www.horydoly.cz/redakce.html

Fotku bych tedy vyměnit nechtěl a už vůbec ne za jakési panorama nějakých kopců. Čtenáře samozřejmě zajímají jiné fotky - třeba tahle s lidmi, kteří turistikují, táboří a kešují. Možná by byl klid, kdyby na kopečky nikdo nekoukal a článek by nikdo nečetl, ale od toho my novináři nejsme. Naopak dáváme svým čtenářům, co je zajímá. Evidentně to zaujalo i Vás, milá Jacko, takže jsme práci udělali dobře. 


Tento příspěvek byl upraven od Kuba Turek: 27 únor 2016 - 15:51

  • -17

#2025 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2016 - 16:19

Obecně jsem pro utajení, protože jsem syn své doby a za našich mladejch let nás policajti na vandrech honili a šikanovali. Fotky z vandrů bych nikam na síť nepublikoval, pokud by obsahovaly záběry ilegálních činností nebo staveb. Existuje jedno trampské strašidlo, známé zejména z Českého ráje a Roverek, a to nelení projíždět celé Rajče a zkoumat, kde že to ti milí lidé tak pěkně zabivakovali - a pak se všichni diví, proč jim někdo našel a zničil útulný flíček.

 

Ale je to marný, je to marný, je to marný! Internet je plný fotek, videonávodů a dokonce (!) souřadnic! A pro geocaching platí némlich to samý! Nevyzraďme nic, co víme (vzkřikl Velký Vont)! Mlčenlivost chrání nás (odpověděla Vontská rada)! Proč v časopise Horydolyčernýles musí být články o keškách a fotky z vandrů?

 

Ostatně soudím, že se té ilegality ještě zase dožijeme…


  • 8

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#2026 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2016 - 16:19

No, mě zaujalo především to, že někdo dělá ostudu kačerům, to se mě totiž poněkud týká. Nikoliv jakejsi virtuální plátek. A domnívala jsem se, že novináři jsou od toho, aby pravdivě a nezávisle informovali veřejnost o tom, co se děje, a ne aby čtenářům cpali to, co se jim líbí, padni kam padni, hlavně že to zvýší sledovanost přidružených reklam. Asi je vám dost líto, že ta pěkná a podnětná diskuse probíhá tady a ne pod vaším, článkem, co? :D :D :D


  • 12

#2027 Lukas&Verca

Lukas&Verca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2016 - 16:59

No, mě zaujalo především to, že někdo dělá ostudu kačerům, to se mě totiž poněkud týká. Nikoliv jakejsi virtuální plátek. A domnívala jsem se, že novináři jsou od toho, aby pravdivě a nezávisle informovali veřejnost o tom, co se děje, a ne aby čtenářům cpali to, co se jim líbí, padni kam padni, hlavně že to zvýší sledovanost přidružených reklam. Asi je vám dost líto, že ta pěkná a podnětná diskuse probíhá tady a ne pod vaším, článkem, co? :D :D :D

Ale novinari jsou tu od toho aby nezavisle informovali, to co popisujes dale delaji "delnici bulvaru".

Asi jsem prilis velky optimista a verim, ze lidi budou jednou preplneny tehlech sracek a budou chtit opet cist pravdu a hodnotne novinarske prispevky.


  • 2

#2028 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2016 - 17:30

No tak to mi zase po@er hlavu my se tu budeme odvolavat na pochybnou novinarinu. Sorry, ale ohen v CHKO je prasarna zmerejnit foto a svym zpusobem i jmeno "pachatele" je dle meho mineni uz uplna stupidita a uprimne vam preji, aby nekdo nasel koule a vyvodil z toho pro vas dusledky. Odpovidat nemusite, obrazek jsem si udelal.
  • 4

#2029 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2016 - 17:31

Ale novinari jsou tu od toho aby nezavisle informovali....

 

Zatím to bylo zábavné téma, tímto se stalo velezábavným...

 

PS: nemá být toto jen rozcestník? Nestálo by za to to tu promáznout? (myslím, že tato plamenná diskuze ani nestojí za převedení do nějakého samostatného vlákna)


  • 2

#2030 Kuba Turek

Kuba Turek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2016 - 3:52

Proč v časopise Horydolyčernýles musí být články o keškách a fotky z vandrů?

1) Časopis jsme vydávali kdysi, dnes je to pouze web. 2) Protože to čtenáře zajímá.


  • -3

#2031 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2016 - 7:22

Každý novinář ví, že musí čtenářům ukázat, co je má zajímat. Typickým případem je Kramný a jeho dovolená. Kdyby to nebylo tři krát denně v televizi a každé ráno ve všech novinách, nikoho by to nezajímalo. Jak potom novinář zjistí, že čtenáře zajímá, že kačeři udělali oheň v lese? Navíc to dělá dojem, že to místo tak vypadalo i po jejich odchodu. Mě by naopak zase z tohoto ranku zajímal článek o myslivcích, co v noci jezdí po lese autem a vykládají kačerům, že je v noci vstup do lesa zakázaný.


  • 3

#2032 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2016 - 7:24

...

 

Ostatně soudím, že se té ilegality ještě zase dožijeme…

 

Už aby to bylo, ale asi to už nikdy nebude.


  • 0

#2033 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2016 - 7:27

Jo a sledujte Horydoly, zanedlouho tam vyjde článek Ťali jsme do živého.


  • 1

#2034 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2016 - 8:33

Jo a sledujte Horydoly, zanedlouho tam vyjde článek Ťali jsme do živého.


A aby bylo bulvarnosti tohoto platku dano zadosti, bude to clanek o testu cepinu, neb jak je znamo, nadpis prodava.
  • 1

#2035 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2016 - 9:17

Jakouže to tam mám funkci, lze zjistit velmi jednoduše - třeba kliknutím na odkaz "redakce" :-) http://www.horydoly....z/redakce.html 

...

ano, to vypadá vyloženě seriozně:

 

 

 

Vítejte na internetovém portálu Horydoly.cz
Je nám líto, ale tato stránka nebyla nenalezena. Zadejte do vyhledávání slovo podle oblasti svého zájmu a najděte si související články:

 

On i ten Zeman má občas pravdu.


  • 2

#2036 Kuba Turek

Kuba Turek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2016 - 15:53

ano, to vypadá vyloženě seriozně:

 

 

On i ten Zeman má občas pravdu.

Omlouvám se, už je odkaz opravený. Zůstala mi v něm omylem mezera na konci. Takže takhle správně: http://www.horydoly.cz/redakce.html


  • 1

#2037 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2016 - 22:20

Další kilo keší - Horydoly.cz


  • 0

#2038 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 14:37

http://www.rozhlas.c...-keska--1589464
  • 0

#2039 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2016 - 21:55

Sokol ukládá stovku keší (Hodydoly.cz)


  • 0

#2040 pamaly

pamaly

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2016 - 11:43

http://vary.idnes.cz..._vary-zpravy_ba


  • 3




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama