Přejít na obsah


Fotka

Jak plánujete geo výlety?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2008 - 19:28

krajzlici napsal/a:
Tohle mě zaujalo: jak stahuješ/te pomocí PQ celou ČR, která obsahuje přes 6000 kešek, když v PQ je limit 500 kešek?


http://geowiki.hidden.cz/wiki/PQ
  • 0

#22 krajzlici

krajzlici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2008 - 20:53

Hezký. Tohle kouzlo jsem neznal :-) Díky.
  • 0
Líbí se vám náš statusbar? Udělejte si podobný podle mého návodu.

#23 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2008 - 21:52

ebik napsal/a:
Mám drobný (trapný) dotaz. Jak celé téma souvisí s dotazama na a připomínkama k běhu serveru geocaching.cz ?

A není to dotaz? :D Pokud to vadí, prosím moderátora o přesun do Obecne...
  • 0

#24 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2008 - 21:52

Na geovylety jezdim prevazne s moji geokacenkou (6), tak je priprava na mne :(. Kazdopadne si vytisknu mapu mista (PrintScreenem do Wordu, orezu) z GC.com. Daji se tam dat ta cisla, ale nejsou vsechna zobrazena, tak nevim, k cemu to je... Ja to mam bez cisel, dopisu si tam rucne nazvy kesek, ktere se rozhodnu lovit, abych mela takovy itinerar. Driv jsem tiskla i listingy, ale do Colorada to vse ulozim jako gpx soubor vc.listingu, hintu, tak neni uz treba. Tisknu jen multiny ci neco slozitejsiho jako mysterky, ktere doma pripravim. Kdyz vse nestacim odlovit, doma si mapku schovam (pripadne sesvorkuji s neodlovenymi kesemi daneho mista). Neumim si predstavit, jak davam v Coloradu "hledej nejblizsi" :o- je lepsi orientace podle mapy... Zatim se mi to osvedcilo.:P
  • 0

#25 DeathOfRats

DeathOfRats

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2008 - 21:57

sobikovi napsal/a:

ebik napsal/a:
Mám drobný (trapný) dotaz. Jak celé téma souvisí s dotazama na a připomínkama k běhu serveru geocaching.cz ?

A není to dotaz? :D

Dotaz to je, ale je to dotaz k běhu serveru?

zde pište chyby, požadované funkce týkající se tohoto serveru


  • 0
SQUEAK?
deathofrats.rajce.net
deathofrats13.blogspot.com

#26 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2008 - 22:09

DeathOfRats napsal/a:

sobikovi napsal/a:

ebik napsal/a:
Mám drobný (trapný) dotaz. Jak celé téma souvisí s dotazama na a připomínkama k běhu serveru geocaching.cz ?

A není to dotaz? :D

Dotaz to je, ale je to dotaz k běhu serveru?

zde pište chyby, požadované funkce týkající se tohoto serveru

nj, netrefil jsem se do sekce... ukamenujte proroky. Ono to na první prohled když píšeš přímo do fora není patrné...
  • 0

#27 mpistora

mpistora

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2008 - 23:26

Na jednodenní akce to problém není.
Vystačím s mapou na gc.com s funkcí Send to GPS a vytištěním listingů keší u který je to potřeba. O něco to lze zlepšit programem Skrýšotlač. I mapa na gc.cz má svoje výhody.

Ovšem u vícedenních akcí to je neřešitelný problém.
Tedy neřešitelný bez PDA, Colorada nebo jiného mobilního zařízení, které je schopné do sebe pojmout offline listingy, případně je online stahovat z gc.com.
Když někam jedu na více dnů, neplánuji přeci všechny výlety detailně dopředu, ale rozhoduji se až na místě podle mnoha okolností. Takový poloměr 30 km je na kole snadno zvládnutelný, ale znamená to stovky keší a tím i stovky stran listingů. To se vytisknout nedá.
Zatím jsem pro večerní plánování dalšího dne vystačil s notebookem (bez mobilního připojení na internet), na kterém jsem měl pomocí Skrýšotlače předem stažené listingy a body ve zvoleném poloměru od místa pobytu (to lze celkem snadno, jen to chvíli trvá). Body dostat do GPS problém není, ale otázky vybraných multikeší apod. nezbylo než do notýsku přepisovat ručně.

Mám námět pro Skrýšotlač, příp. i mapu gc.cz, který jsem popsal v samostatném příspěvku http://www.geocachin...&thread_id=7722. Ty nejpodstatnější informace, alespoň o tradičních keších, by mělo jít nacpat i do GPS typu Garmin eTrex Vista HCx. Skrýšotlač (a GSAK samozřejmě také) už to celkem umí, námět spočívá v segmentaci delšího textu (zejména hintu) do dalších bodů.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama