Přejít na obsah


Fotka

Colorado 2.54 Beta


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
147 odpovědí na toto téma

#121 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2008 - 20:48

Štěpán: Jako POI mám v Coloradu nalezené keše. Jde ale jen o název a pár údajů jako datum nálezu. Všechno je generované GSAKem, takže tam neproleze žádný český znak, GSAK je nezvládá.
  • 0

#122 rob

rob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2008 - 21:33

hacin napsal/a:
Jasně že by se měl postarat Picodas, ale dle zkušenností s místními zastoupeními v ČR Kocourkově si myslím že na co si člověk nepřijde a neudělá sám, to nemá. Zkušenost s Nokií i s Apple iPhone.


Pravda je že se Garmin.cz stěhuje, takže mají dost starostí, ale o zákazníka by se měli postarat. O 2.54 ani písmenko :|
  • 0

#123 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 8:08

Jelikož je zde nejvice COLORADISTU tak bych jen dal info ze jsme zacali prodavat HARD CASE pro COLORADO http://www.warpsdesi...o_hard_case.jpg samozrejme zase za dobrou cenu 760 Kc Preji pekny den vsem
  • 0

#124 Slapator

Slapator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 8:27

Tak moje dosavadní závěry: - SD kartou to v žádném případě není - mapami to v žádném případě není - pokud se přepnu kompletně na angličtinu, tak uplně přestane vypínání CO při autonavigaci. - z toho mi plyne, že ten problém dělá diakritika ve hláškách "Odbočte vpravo, odbočte vlevo....". - ještě zkusím o víkendu zakešovat a uvidíme. Určitě vyzkouším vzít soubor s češtinou a odstranit z něj diakritiku. To by mohlo být řešení. Každopádně angličtina mi nevadí, takže si ZATÍM můžu užívat nových funkcí 2.54
  • 0

#125 rob

rob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 8:36

Slapator napsal/a:
Tak moje dosavadní závěry:

- SD kartou to v žádném případě není
- mapami to v žádném případě není
- pokud se přepnu kompletně na angličtinu, tak uplně přestane vypínání CO při autonavigaci.
- z toho mi plyne, že ten problém dělá diakritika ve hláškách "Odbočte vpravo, odbočte vlevo....".
- ještě zkusím o víkendu zakešovat a uvidíme.

Určitě vyzkouším vzít soubor s češtinou a odstranit z něj diakritiku. To by mohlo být řešení. Každopádně angličtina mi nevadí, takže si ZATÍM můžu užívat nových funkcí 2.54

Tak to jsem zvědav na výsledek tvého bádání :P
  • 0

#126 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 15:53

Pokud ma nekdo chut a chce zkusit tak zde jsem nahral cesky jazyk bez diakritiky

http://uloz.to/56269...ado_bez_dia.rar

Pokud nekdo testne s novym FW 2.54 uvidime co to udela ( ja ted nemam colorado po ruce :) kovarova kobyla ... )
  • 0

#127 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 17:28

warps napsal/a:
Pokud ma nekdo chut ....


Taky jsem dostal chut na novy firm pro Colorado, prvni co se mi povedlo, ze uplne umrelo, tak rychly navrat k 2.51, ale po dvou dnech mi to nedalo a smazal jsem v pristroji vsechno co v nem bylo, upgradoval, zapnul a ono normalne naskocilo, dohral jsem profil auto, mapy, kesky a ted jdu testovat do terenu, ale vypada to, ze pristroji vadilo neco z tech souboru co jsem tam puvodne mel, protoze pred tim vubec nebylo schopne se rozebehnout. Sam jsem zvedavy, jak to bude na silnicich, jdu to zkusit.
  • 0

#128 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 17:54

Ja jsem tedy nestihnul kvuli volnu novy fw a ted po nem netouzim,jen trnu hruzou,ze si CO nebude rozumet s novou TOPO 2. Pokud bude CO chodit v anglictine,to snesu. A snad si nas garmini vsimnou.
  • 0

#129 JarMar

JarMar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 19:30

Právě jsem se vrátil z cesty. FW 2.54 + Cestina bez diakritiky od Warpse a CO to přežilo bez úhony. Že by konečně vyřešeno? Ještě jsem zvědav co to udělá při kešování.
  • 0

#130 rob

rob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 19:34

JarMar napsal/a:
Právě jsem se vrátil z cesty. FW 2.54 + Cestina bez diakritiky od Warpse a CO to přežilo bez úhony. Že by konečně vyřešeno? Ještě jsem zvědav co to udělá při kešování.

Že by světýlko na konci tunelu?:o
  • 0

#131 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 20:49

JarMar napsal/a:
Právě jsem se vrátil z cesty. FW 2.54 + Cestina bez diakritiky od Warpse a CO to přežilo bez úhony. Že by konečně vyřešeno? Ještě jsem zvědav co to udělá při kešování.


Ja se taky vratil, ale s anglictinou a na silnici vsechno bez problemu, zitra zkusim nejakou kesku.
  • 0

#132 malahavranice

malahavranice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2008 - 6:29

Tak po prepnuti na AJ naviguje Colouch bez problemu a kesku jsem rano nasla taky... Jen mam pocit, ze jeto nejak slabsi v chytani signalu, ale to se mi asi jen zda, ze?
  • 0

#133 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2008 - 8:11

Tak další novinky ze světa: g-o-cashers (z garmincolorado.wikispaces.com) si nahrál GPX do přístroje a ... kouzlo ... mrtvé CO! Takže to vypadá, že kromě našich nábodeníček způsobuje problém ještě něco.
  • 0

#134 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2008 - 8:57

les-coccinelles napsal/a:
Tak další novinky ze světa: g-o-cashers (z garmincolorado.wikispaces.com) si nahrál GPX do přístroje a ... kouzlo ... mrtvé CO! Takže to vypadá, že kromě našich nábodeníček způsobuje problém ještě něco.


Podle meho cestina dela problem jen pri navigaci, ale pak bude jeste neco, co pristroji vadi, protoze ja hned po nahrani noveho firmwaru GPSku budil z mrtvych, ani se nerozebehla, po odstraneni uplne vseho to bylo v pohode.

Ted jsem pridal cestinu od Warpse a funguje bez problemu, kesek tam mam asi 800 a zatim zije :P .
  • 0

#135 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2008 - 7:05

Dnes nam dorazila nova varka COLORAD tak budu mit o vikendu cas poradne testovat a zkouset BETU. Je to uz novejsi serii tak uvidime jestli uz bude zmena.
  • 0

#136 Slapator

Slapator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2008 - 8:36

Já po aplikaci warpsovi češtiny bez diakritiky, nahrání a smazání několika keší, nahrání a smazání několika POI zatím v pohodě. O víkednu vyrazím na krabky, ale myslím, že problém je vyřešen. BTW: povedlo se mi rozchodit alarmy na nahrané POI body (radary), chodí to super, akorát mě štve to pípání. To je hrozně potichu. Jsem zvědav, jestli někdy bude možnost přidat volume anebo je to daný výkonem toho pípáku, co je uvnitř. U 2.54 obzvláště oceňuju možnost nastvení mapy v profilu a kompasu on/off v profilu. Taky se mi zdá, že kompas se chová líp, už se neplaší a neukazuje blbosti jako dřívávejc. :)
  • 0

#137 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2008 - 10:21

V poslednich GPS je VERZE SOFTWARE 2.50 VERZE SOFTWARE GPS 2.60 Jedine co ted neni ze hned po startu nove gps neni vyver jazyka... jinak vse pri starem , ihned vyzkousim udelat update atd a dam vedet.
  • 0

#138 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2008 - 18:47

Tak jsem dneska nahral radary jako POI body, upozorneni funguje, pipnuti je teda dost slabe, ale je to lepsi nez 60tka, ktera po Praze porad rvala tak, ze se v aute nedalo vydrzet :D . Problem nastal pri opetovnem pripojeni k PC, GPSka nastartovala, ale nepripojila se a zhasla, takze jsem ji ozivil, smazal soubor poi.gpi a zase funguje. Jen netusim co se Coloradu na tom souboru nelibi. Jine necnosti jsem nezaznamenal, k vypinani nedochazelo.
  • 0

#139 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2008 - 19:29

Po problémech s FW 2,54 jsem downgradoval na 2,51 a týden bylo vše v pořádku. Dnes jsem vyrazil na keše do okolí Třebechovic. V coloradu jsem měl nahraný gpx soubor z MoZiGa obsahující cca 300 keší z okolí. Colorado fungovalo v pořádku, dokud jsem nenarazil na keš GC1030G Býšť. Po jejím zvolení v menu poklady colorado zhaslo a nejde nastartovat. Chová se stejně jako při problémech minulý týden s 2,54. jediný rozdíl je, že po připojení externího USB kabelu je colorado v počítači vidět. Smazal jsem tedy uvedený gpx soubor a pro jistotu též soubor v adresáři current a colorado znovu naběhlo a po minutě zase zhaslo.
  • 0

#140 algy64

algy64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2008 - 21:04

[quote]Atip napsal/a:
Tak jsem dneska nahral radary jako POI body, upozorneni funguje, pipnuti je teda dost slabe, ale je to lepsi nez 60tka, ktera po Praze porad rvala tak, ze se v aute nedalo vydrzet :D .

Nahrál jsem radary garmin.gpx přes poiloader, v mapě jsou vidět ale nepípají. Mám fw 2.51
Taky při odpojení od autonabíječky colorado většinouo zdechne, akorát jednou se spletlo a nabídlo dialog "pokračovat v provozu na baterie/vypnout"
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama