Přejít na obsah


Fotka

Colorado FW2.60 a POI


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
49 odpovědí na toto téma

#41 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2008 - 20:56

mlog napsal/a:
Bohužel nelze POI Loader přinutit, aby vygnerovaný soubor rovnou pojmenoval jinak než "poi.gpi".

V POILoaderu zvolit 'Software MapSource (rozšířený)', pak se zeptá na název souboru a vyprdne ho do "\Documents and Settings\uzivatel\Data aplikací\GARMIN\CustomPOIs\". Odtud je rucne nakopírovat do Colorado\Garmin\POI
  • 0

#42 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2008 - 21:05

bodlak napsal/a:

mlog napsal/a:
Bohužel nelze POI Loader přinutit, aby vygnerovaný soubor rovnou pojmenoval jinak než "poi.gpi".

V POILoaderu zvolit 'Software MapSource (rozšířený)', pak se zeptá na název souboru a vyprdne ho do "\Documents and Settings\uzivatel\Data aplikací\GARMIN\CustomPOIs\". Odtud je rucne nakopírovat do Colorado\Garmin\POI

Jednak tuhle možnost nabízí až poslední verze POI loaderu a ta (nejen) se mnou nějak nechce spolupracovat, pořád mi hází chyby na souborech, který ve starší verzi prolezou.
Za druhý, spousta lidí se tu od poslední verze vracelo k té předchozí kvůli "neviditelnosti" Colorada v POI Loaderu.
Za třetí. Přejmenování přímo v přístroji by mi přišlo jako jednodušší než kopírování, pokud bych to takhle používal.
Tou nemožností pojmenovat soubor jsem myslel přímo při generování do přístroje.
  • 0

#43 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2008 - 22:38

Staci si poi.gpi v gps vygenerovat do vice souboru a ty podle potreby prejmenovat napr geocachingove mam jako poig.gpi, radary poir.gpi, vlastni vybrane benzinky apod jako poiv.gpi, vse je v jednom adresari v gps a nemam s tim zadne problemy. Pouzivam je v Kolousovi a zaroven Garmin XT mobile a nemusim je ani 2x prekladat POI loaderem a kazda z datovych souboru (vzdy vice databazi) ma i jine naroky na aktualizaci apod. Kolous ani XT mobile nemaji problem je ruzne pojmenovane v jednom adresari precist a aktualizuji co je potreba. Kdyz vim, ze nejakou cast nebudu nekdy potrebovat jen si prejmenuji soubor aby mi tam ty ikonky nestrasili. Skoda vsak ze to neumim udelat primo na bezicim Kolousovi. Na to by mi stacil i jednoduchy souborovy manager. Koukam, ze jsem mel stranku otevrenou pomerne dlouho a tato metoda uz tu je. :D
  • 0

#44 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 7:18

Jojo, tuhle funkci bych v Koloušovi velmi uvítal - šlo by pak snadno přepínat sety keší, POI, map a pod. přímo v terénu.


kapitola napsal/a:
...Skoda vsak ze to neumim udelat primo na bezicim Kolousovi. Na to by mi stacil i jednoduchy souborovy manager.


  • 0

#45 rob

rob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 10:27

Tak vše proběhlo korektně díky zdejším návodům, mám radary a rozhledny, ale upozornění mi vyskakuje pouze na radary. Jde to i jinak?
  • 0

#46 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 14:31

Jde
  • 0

#47 rob

rob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 14:47

kapitola napsal/a:
Jde

A kudy do toho?
  • 0

#48 rob

rob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 21:16

rob napsal/a:

kapitola napsal/a:
Jde

A kudy do toho?

tak se to asi nedozvím :(
  • 0

#49 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2008 - 22:01

To rob : Pri generovani POI do souboru se v POI loaderu da nastavit, kdyz se zvoli manualne ke kazde skupine upozorneni pri dosazeni urcite vzdalenosti a podle rychlosti
  • 0

#50 OslikCZ

OslikCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2008 - 22:36

mam dotaz, chci databazi zakazniku (ov2) dostat do colorada, bohuzel gpsbabel hlasi nejakou prapodivnou chybu a ja nevim kde, co a jak...neni nejaky jiny konvertor nebo editor, nebo zpusob jak bych to mohl vyresit? Diky moc za radu, mam prvniho garmina :( taky by me zajimala jedna vec co jsem zatim neobevil..jak dostanu databazi GC do kolonky Geocache namisto POI? Jde to vubec? Dekuji a omluvte amatera
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama