Chyby v Topo Czech 2 Pro
#21
Publikováno 23 červenec 2008 - 19:22
#22
Publikováno 23 červenec 2008 - 19:43
#23
Publikováno 25 červenec 2008 - 20:36
#24
Publikováno 25 červenec 2008 - 21:34
#25
Publikováno 28 červenec 2008 - 8:53
#26
Publikováno 28 červenec 2008 - 9:44
chorvat030 napsal/a:
Na Vysočině jsem nenalezl spustu skalních útvarů které v 1.2 byly. Díval jsem se do ZABAGEDU a tam také jsou.
A kde je k nahlédnutí ZABAGED ??
Miroslav Kolombo, k.t.
Garmin Oregon 600
N50 45.701 E015 05.508
ICQ: 343-044-770
kolombo@kolombo.cz
#27
Publikováno 28 červenec 2008 - 10:36
#28
Publikováno 28 červenec 2008 - 10:43
psmolda napsal/a:
Ale v GPS 60CSX, posunu-li kurzor na vrstevnici např 200m, objeví se např údaj 656, na vrstevnici 220m 832m atd.
Dělám něco špatně já, nebo mapa??? Díky za názory.
To vypada na stopy, chtelo by to prosondovat, nastaveni GPS, zda tam nejsou nekde nastaveny stopy.
GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp
#29
Publikováno 28 červenec 2008 - 11:19
#30
Publikováno 28 červenec 2008 - 11:44
#31
Publikováno 28 červenec 2008 - 12:27
#32
Publikováno 28 červenec 2008 - 13:24
#33
Publikováno 28 červenec 2008 - 13:54
marekl napsal/a:
Stopy to ukazuje jen na starších GPS, nový Oregon a předpokládám i Colorado je neukáže.
Takže dáme 2000 nebo 4000 za mapu a pak zjistíme, že je v ní docela podstatná chyba... Hmm, to je fajn, a tím je tedy jinými slovy myšleno, že si máme opět koupit nové GPS ? I tak se dají zvyšovat prodeje GPS přijímačů
#34
Publikováno 28 červenec 2008 - 14:09
#35
Publikováno 28 červenec 2008 - 14:19
Jarous1 napsal/a:
Takže dáme 2000 nebo 4000 za mapu a pak zjistíme, že je v ní docela podstatná chyba... Hmm, to je fajn, a tím je tedy jinými slovy myšleno, že si máme opět koupit nové GPS ? I tak se dají zvyšovat prodeje GPS přijímačů
To jsi špatně pochopil. Na starších přístrojích to ukazuje navíc jeden zbytečný údaj. Jinak v tom žádný problém není.
#36
Publikováno 28 červenec 2008 - 14:27
#37
Publikováno 28 červenec 2008 - 14:28
marekl napsal/a:
Stopy to ukazuje jen na starších GPS, nový Oregon a předpokládám i Colorado je neukáže.
Marku, při vší úctě k Tobě - 60CSX je starší přístroj???
To pak má Jarous1 1000% pravdu!!! Bohužel...
#38
Publikováno 28 červenec 2008 - 14:39
#39
Publikováno 28 červenec 2008 - 14:40
#40
Publikováno 28 červenec 2008 - 14:45
abakus napsal/a:
Ale kromě toho to ukazuje i metry! U vrstevnic jsou v mapě uvedeny normálně metry, stejně tak i v bílém rámečku, který se objeví při posunování šipky. Akorát v malém popisku, který obvykle uvádí např. název řeky se zobrazí údaj ve stopách.
Říkám, že to není vůbec žádný problém, tak se uklidněte
Aha, tak to se na to ještě musím zeptat... No, ale přesto, ne že bych z toho byl nějak nadšený
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů