Přejít na obsah


Fotka

Černá díra pro GC a TB - Opencaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#21 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2008 - 17:49

Zatím jsme poslali kromě TB a TL jeden geocoin s úkolem dostat se postupně do San Diega. Bohužel, hned na 4 keši v Německu ho sebral jakýsi the4cashews a konec. Čekal jsem 14.dní. Pán se denně přihlašoval na www.geocaching.com, ale nálezy mu žádné nepřibývaly. Po dvou týdnech jsem se zeptal přes jeho profil, jestli už konečně coin někam umístí. Žádná odpověď. Zkusil jsem to třikrát-bez úspěchu. Denně se přihlašuje, ale nereaguje. Po 20-ti dnech mě napadlo napsat mu logy u jeho keší. OKAMŽITĚ, bez nějakého prodlení začal logy mazat. Ta rychlost reakce byla fakt impozantní-to snad bylo v řádech sekund. Vzápětí mi napsal, že prý se chystá do Las Vegas, že denně nesedí u PC (ha-ha), že mu spamuju poštu (3x maily bez odpovědi), že neoprávněně loguju nález (když by se ozval, tak to nedělám). No keců jako o pouti. Není to tedy duch a třeba se někdy dočkám jeho dalšího nálezu a uložení coinu-i když...kdo ví, jestli ho vůbec někdy někam vloží. To člověku bere chuť kupovat celkem drahé geocoiny a pouštět je do světa. :@
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama