Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#781 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 23:00

kolombo napsal/a:
Nad tímhle už jsem taky spekuloval, volba otevřít v GG, otevřít na webu by nebyla špatná :-)


Ono to tam dokonce i je, jen volba oitevrit v GG nic nedelala...

v dalsi verzi ale uz bude fungovat. Obecne plati,z e kvyz v listingu tuknes na GC kod, otevira se web. Kdyz ale kliknes na nazev kesky (v seznamu okolnich), tak se ti otevre listing v geogetu (nebo v offline prohlizeci... podle situace.)
  • 0

#782 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 23:03

HuntBehind napsal/a:
chyby v gpxpq.gge.pas
- hint se nezobrazuje v GPS (neexportuje do gpx?) tak, jak je nastaven v GeoGetu (tzn. např. že není pozpátku)
- finální souřadnice se sice zobrazují v Map Source jako wpt, ale v GPS se buď nezobrazují vůbec nebo se zobrazují na místě počátečních souřadnic


Toto zcela jiste nejsou chyby. Export na PQ GPX exportuje data tak jak maji byt dle specifikace PQ GPX.

Toto jsou spise prani na nestandardni vystup, stejne jako ostatni tve prani.
  • 0

#783 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 23:12

HaLuMa napsal/a:

kolombo napsal/a:
Nad tímhle už jsem taky spekuloval, volba otevřít v GG, otevřít na webu by nebyla špatná :-)


Ono to tam dokonce i je, jen volba oitevrit v GG nic nedelala...

v dalsi verzi ale uz bude fungovat. Obecne plati,z e kvyz v listingu tuknes na GC kod, otevira se web. Kdyz ale kliknes na nazev kesky (v seznamu okolnich), tak se ti otevre listing v geogetu (nebo v offline prohlizeci... podle situace.)

jj, všiml jsem si toho a chvíli dumal, jestli není někde chyba v nastavení prohlížeče či GG. Tahle fíčurka se bude jistě hodit.

Možná mně v téhle souvislosti napadla další věcička, co by byla asi fajnová. A to aby se kešky v okolí zobrazili i v mapce, ne jen jako seznam ;) Byl by to to pěkný přehled o situaci v okolí...
  • 0

#784 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 23:19

HaLuMa napsal/a: Toto zcela jiste nejsou chyby. Export na PQ GPX exportuje data tak jak maji byt dle specifikace PQ GPX. Toto jsou spise prani na nestandardni vystup, stejne jako ostatni tve prani.


Prostě jsem si myslel, že se exportuje všechno tak, jak je zobrazeno v GeoGetu...tak asi ne, no... :( Možná mám přání na nestandardní výstup, nicméně na podstatě věci to nemění vůbec nic ;) Klidně bych se spokojil i s něčím nestandardním, ale v tomhle případě spíš nadstandardním...
  • 0

#785 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 23:33

Bude něco nového ohledně kešmapy? Dneska jsem si s ní trochu hrál a chová se podivně. U multi kešky, která má final zobrazí ochranné pásmo jak u final wpt, tak u výchozích souřadnic, ale u jiné mystery nezobrazí nic.
  • 0

#786 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 23:44

sobikovi napsal/a:
Bude něco nového ohledně kešmapy? Dneska jsem si s ní trochu hrál a chová se podivně. U multi kešky, která má final zobrazí ochranné pásmo jak u final wpt, tak u výchozích souřadnic, ale u jiné mystery nezobrazí nic.

takhle to je naschval, pac jak mluvis jednou o multi a podruhy o mystery.. u multi muze byt schranka i na vychozich souradnicich, proto to tam je.. nekde to tu tenkrat HaLuMa obhajoval..
  • 0

#787 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 23:44

sobikovi napsal/a:
Možná mně v téhle souvislosti napadla další věcička, co by byla asi fajnová. A to aby se kešky v okolí zobrazili i v mapce, ne jen jako seznam ;) Byl by to to pěkný přehled o situaci v okolí...


Byl by to, bohuzel, pekny maglajz, protoze by se nedalo rozumne rozlisit k cemu konkretni bod na mape patri.

Ja to delam tak, ze kdyz se vypravujeme do nejake slozitejsi oblasti, vytisneme si prehledovou mapku z cachemapy, vcetne takove te prehledove tabulky zobrazenych kesi pod mapou...
  • 0

#788 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 11:42

mikrom napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Bude něco nového ohledně kešmapy? Dneska jsem si s ní trochu hrál a chová se podivně. U multi kešky, která má final zobrazí ochranné pásmo jak u final wpt, tak u výchozích souřadnic, ale u jiné mystery nezobrazí nic.

takhle to je naschval, pac jak mluvis jednou o multi a podruhy o mystery.. u multi muze byt schranka i na vychozich souradnicich, proto to tam je.. nekde to tu tenkrat HaLuMa obhajoval..

Já jsem psal o tom, že se jedná o problém ve chvíli, kdy je např. keš multi a ochranné pásmo se zobrazuje kolem výchozích souřadnic a i kolem final souřadnic, což je špatně... A pokud jde o multi, pak si myslím, že i když má multi final na stejných souřadnicích, pak by měl být stejně definován final wpt se stejnýma souřadnicema. Můžeš mi prosím schválně doporučit nějakou multi, která nemá definovaný final wpt a má schránku na výchozích souřadnicích? Proč to pak není traditional nebo mystery?
  • 0

#789 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 11:46

Je preci uplne jedno, ze je nekde finalni waypoint, protoze ochranne pasmo se netyka jen finalni skranky, ale i jakekoliv jine postupove schranky.
  • 0

#790 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 11:48

sobikovi napsal/a:
Můžeš mi prosím schválně doporučit nějakou multi, která nemá definovaný final wpt a má schránku na výchozích souřadnicích? Proč to pak není traditional nebo mystery?


Například Velká husí cesta (GCM443). Schrána je na výchozích souřadnicích a final budeš mít teprv až ho najdeš.

A proč to není mystery? Inu proto, že to je multi B)
  • 0

#791 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 11:50

nerikam, ze ma multina finalku na vychozich souradnicich (jako maji nektere mysterky), ale ze ac je vetsina multin se stagema typu 'Question to answer' a opisujes vselijaky letopocty a planky na pootech, a pak si spoctes finale, tak ale by mely byt i multiny, ktery maj na kazde stage schranku s dalsima instrukcema 'Stages of multicache' (GC10TQC).. vic ti k tomu nereknu, nepisu geoget, treba tam je s necim jinym problem..
  • 0

#792 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 11:51

prerusim vase kruhy lakonickou zpravou - novy Geoget!
  • 0

#793 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 12:12

Nevím, zda to je až u poslední verze GG, ale mám tu toto: U mé keše Pavučinka (GC16965) mám nahoře v listingu takovou tu ikonku rtf. Když na ni kliknu, otevře se mi další okno GG s listingem Pavučinky etc... což asi není to správné chování... :o Edit: testováno u další keše, které jsem rtf kvůli tomu založil, chování totožné.
  • 0

#794 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 12:37

Po updatu databáze pomocí geojarry mi nezmizel "Import result" po volbě "View". Ačkoli tam ten result stále visel, s GG se dalo normálně pracovat.
  • 0

#795 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 13:37

Vyzkouším novou verzi, ale včera jsem si dal práci vše odinstaloval, vyčistil, stáhl nové PQ, nainstaloval GG, geojarry, makra, upravil a doplnil důsledně dle návodu a zkusil vyexportovat. Na GC.com se nic neodeslalo, i když se otřevřela stránka profilu na GC a když jsem se podíval na axportní soubor html, tak katastrofa s češtinou a problém, který se zde řešil, že jako FTF byly nataženy všechny keše (440). Co s tou češtinou? Díky.
  • 0

#796 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 13:48

_Tom napsal/a:
U mé keše Pavučinka (GC16965) mám nahoře v listingu takovou tu ikonku rtf. Když na ni kliknu, otevře se mi další okno GG s listingem Pavučinky etc... což asi není to správné chování... :o


To je zavlecena chybicka... opravim to jeste dnes.
  • 0

#797 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 13:49

urbanb napsal/a: ...jako FTF byly nataženy všechny keše. Co s tou češtinou? Díky.


Problém s FTF se skutečně řešil (a vyřešil ;) ) - tedy v Template.cz dát před řádek MyxTFList FTF seznam znak # , tedy ve výsledku #MyxTFList FTF seznam, pokud to tak uděláš a vše ostatní máš správně vyplněno, měla by se ti generovat "normálně" velká statistika a tedy by se ti statistika měla i odeslat. Pokud se ti nahraje na GC.com, s češtinou se žádná katastrofa neděje, je to tam zobrazeno normálně (i když v GgStats.html je to zobrazeno "divně" ).
  • 0

#798 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 13:52

To HuntBehind - Díky, vyzkouším, v noci už mne to nebavilo vše procházet. To HaLuMa - Jinak díky za tvoji práci a námahu pro ostatní. Stejně tak i Microm. Dá se ti přispět na vývoj?
  • 0

#799 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 13:54

HuntBehind napsal/a:

urbanb napsal/a: ...jako FTF byly nataženy všechny keše. Co s tou češtinou? Díky.


Problém s FTF se skutečně řešil (a vyřešil ;) ) - tedy v Template.cz dát před řádek MyxTFList FTF seznam znak # , tedy ve výsledku #MyxTFList FTF seznam


Ja to vyresim jednou provzdy - opravim ten chybny select (u me uz je opraven). Strpeni, nejak se toho nahromadilo moc (doplnuji funkce, opravuji a jeste k tomu pisu nejakou dokumentaci, ..., chodim na kesky a uklidnuju rodinu, ze me urcite jeste nekdy taky uvidi :) ).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#800 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 14:12

urbanb napsal/a:
To HaLuMa - Jinak díky za tvoji práci a námahu pro ostatní. Stejně tak i Microm. Dá se ti přispět na vývoj?


Jiste ze da. Je to napsane na webu... PayPal, Moneybookers, prevod na ucet. Podrobnosti kdyztak v poste.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama