Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#801 Wachtici

Wachtici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 15:03

urbanb napsal/a:
Co s tou češtinou? Díky.

Negeneruje se hlavička. Změň si v prohlížeči zobrazení a řekni mu, že je to UTF nebo to jak si generuješ výstup.
  • 0

#802 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 15:55

urbanb napsal/a:
...katastrofa a problém, že jako FTF byly nataženy všechny keše (440).

jen doplnim, ze to dela pouze v pripade ze nemas u FTF kesi TAG s nazvem FTF a hodnotou FTF (STF, TTF).. takze bud doplnit pokud eFTeeFkaris, nebo zakomentovat dopsanim # jak jiz bylo receno
  • 0

#803 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 15:57

HaLuMa napsal/a:

urbanb napsal/a:
Dá se ti přispět na vývoj?

Jiste ze da. Je to napsane na webu... PayPal, Moneybookers, prevod na ucet. Podrobnosti kdyztak v poste.

mrknu na to, nejen z tohodle duvodu sem se regnul na PayPal, ale nevezme mi to mou kartu (studentska Maestro), tak mrknu po cisle uctu a dystak napisu na nyxu..
  • 0

#804 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 16:57

HaLuMa napsal/a:
prerusim vase kruhy lakonickou zpravou - novy Geoget!

Díky. Tak nevím, ale nechce mi to otvírat výpisy keší z toho info o keši. Prostě mrtvý odkaz. Nemusí se před tím něco někam vyexportovat nebo tak něco?
  • 0

#805 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 17:56

Hm, chyba v uvaze. Musim to trosku predelat.
  • 0

#806 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 18:26

Zkuste verzi 2.0.23, jestli se to bude chovat lepe...
  • 0

#807 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 19:20

HaLuMa napsal/a:
Zkuste verzi 2.0.23, jestli se to bude chovat lepe...

jj, už je to OK. Díky
  • 0

#808 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 20:29

Tak už to funguje, ale mám jedne dotaz. U kesky GCYTG6 - Úštěcká multicache, mám dva logy, jeden z roku 2007, kdy to byla tradička a v loni, po adopci z toho autor udělal multi a změnil finalku atd, tak jsme ji udělali znovu. Ale protože zůstalo stejně GC, tak GeoGet to bera jako jednu. Už jsem si yvtvořil jako novou cache v Geogetu, se stejným GC, pouze jiné souřadnice a typ, fungovalo to, ale vždy s novu verzí GG mi zmizí. Dá se nějak nastavit, vadí mi rozdíl mezi profilem a tsatistikou?
  • 0

#809 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 21:13

Nainstaloval jsem poslední verzi a nevím, jak donutit GG, aby načítal správné home souřadnice, pořád tam mám 50.0.000 a 14.0.000. Nevíte jak změnit?
  • 0

#810 flyingcobra

flyingcobra

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 21:33

urbanb napsal/a:
Nainstaloval jsem poslední verzi a nevím, jak donutit GG, aby načítal správné home souřadnice, pořád tam mám 50.0.000 a 14.0.000. Nevíte jak změnit?


ahoj, když spustíš geoget, tak jak je tam ta lišta s domacíma souřadnicema, tak je tam vpravo ikonka "Edit custom reference point".

Tam upravis souradnice a nahore zvolis jeji nazev

a pak to uložiš a v prostředí geogetu na te liste ve vysouvacím menu vyberes tebou zvolený název
  • 0

#811 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 21:33

urbanb napsal/a:
Nainstaloval jsem poslední verzi a nevím, jak donutit GG, aby načítal správné home souřadnice, pořád tam mám 50.0.000 a 14.0.000. Nevíte jak změnit?


Mě normálně funguje tlačítko Edit Custom Reference Point, pak se nesmí zapomenout na tlačítko Set a OK a je to.

EDIT: píšu pomalu :)
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#812 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 21:36

Dík, už jsem vyřešil, pokud jsem klepnul na edit ref. point, tak se nic nestalo, tak jsme musel přeinstalovat.
  • 0

#813 flyingcobra

flyingcobra

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 21:36

pokud můžu poprosit, rád bych tady poprosil, prosím, o malou radu. V seznamu cachí mám zobrazené sloupce hodnoceni z gc.cz a moje hodnoceni. Po zadání mého hodnocení se hodnocení ve sloupečku moje hodnocení v pořádku objeví, ale ve sloupci hodnocení z gc.cz se neobjevuje, i když je v pořádku stáhnuté. To poznám, když si na dané cache zvolím možnost "edit tags" tam vidím, že tag hodnocení je v databazi. Potom, co toto okno zavřu, tak už se ta hodnota ukáže i v tom sloupečku Hodnocení. Musím to tak udělat pro každou cache, nebo existuje něco jako reload. Smazání sloupečku a nové vytvoření jsem už zkusil. Všem děkuji za případnou radu.
  • 0

#814 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 21:38

F5?
  • 0

#815 flyingcobra

flyingcobra

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 21:40

mikrom napsal/a:
F5?


Díky moc, jsem to ale moula... díky moc za rychlou odpověď
  • 0

#816 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 21:52

urbanb napsal/a:
Nainstaloval jsem poslední verzi a nevím, jak donutit GG, aby načítal správné home souřadnice, pořád tam mám 50.0.000 a 14.0.000. Nevíte jak změnit?

Pokud máš v home tyhle údaje, pak dej edit a tam je přepiš. Je potřeba zvolit jednak správný typ souřadnic (soustavu, formát) a hlavně dát pak SET a až potom OK.
  • 0

#817 JotT

JotT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2009 - 23:23

K domacim souradnicim a ref. pointum.. Jejich hodnota se mi zachovala, ale jejich interpretace (napr. smerove sipky v sloupci vzdalenost) je v ruznych verzich GG2 ruzna.. (viz srovnavaci obrazek http://tinypic.com/v...pic=281fqzp&s=5) . Delam neco spatne, nebo se do novejsi verze vloudila chybicka?
Sipky z verze 2.021 odpovidaji skutecnosti..

BTW - na souradnicich HOME mne nenajdete, jsou vycucle z prstu..;)
  • 0
-=JotT=-

#818 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2009 - 0:20

JotT napsal/a:
K domacim souradnicim a ref. pointum.. Jejich hodnota se mi zachovala, ale jejich interpretace (napr. smerove sipky v sloupci vzdalenost) je v ruznych verzich GG2 ruzna.. (viz srovnavaci obrazek http://tinypic.com/v...pic=281fqzp&s=5) . Delam neco spatne, nebo se do novejsi verze vloudila chybicka?
Sipky z verze 2.021 odpovidaji skutecnosti..

ale kdeze, klikni si vickrat na nadpis sloupecku distance, ma to 4 stavy razeni, nikdy nevim kterej je kterej, to vo haluma a nekolikrat to tu rikal.. pry mu to prijde tak lepsi, ze to serazuje podle vice kriterii..
  • 0

#819 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2009 - 0:29

mikrom napsal/a: ... ma to 4 stavy razeni, nikdy nevim kterej je kterej, to vi haluma a nekolikrat to tu rikal.. pry mu to prijde tak lepsi, ze to serazuje podle vice kriterii..

No sice to řadí podle víc kriterií, ale to snad jen znamená, že se mění pořadí kešek ve výpisu...to, že u stejných kešek v různých verzích GG ukazují šipky při stejných domácích souřadnicích pokaždé jinam, asi v pořádku není ;)
  • 0

#820 JotT

JotT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2009 - 7:25

mikrom napsal/a:

JotT napsal/a:
K domacim souradnicim a ref. pointum.. Jejich hodnota se mi zachovala, ale jejich interpretace (napr. smerove sipky v sloupci vzdalenost) je v ruznych verzich GG2 ruzna.. (viz srovnavaci obrazek http://tinypic.com/v...pic=281fqzp&s=5) . Delam neco spatne, nebo se do novejsi verze vloudila chybicka?
Sipky z verze 2.021 odpovidaji skutecnosti..

ale kdeze, klikni si vickrat na nadpis sloupecku distance, ma to 4 stavy razeni, nikdy nevim kterej je kterej, to vo haluma a nekolikrat to tu rikal.. pry mu to prijde tak lepsi, ze to serazuje podle vice kriterii..


O vicenasobnem zpusobu razeni dle smeru samozrejme vim a rad jej vyuzivam. Napr. nejblizsi kesky na zapad od danych souradnic.. Az do soucasne verze vse fungovalo jak ma.. ty rozdily na obrazcich jsou pri stejnem zpusobu razeni (pouze prosta vzdalenost bez ohledu na smer)
  • 0
-=JotT=-




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama