Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#841 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 16 January 2009 - 22:37

No dám importovat např. listingy, takže mi to hlásí, že je imortováno xy/zz a pak se to zastaví na nějakém čísle, nedoběhne do konce. Chvíli čekám, disk nebliká... Dám tedy např. importovat výšky nebo kraje a to doběhne správně do konce a box zhasne.. Mám xp sp2.
  • 0

#842 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1867 příspěvků(y)

Publikováno 17 January 2009 - 8:32

sobikovi napsal/a:
No dám importovat např. listingy, takže mi to hlásí, že je imortováno xy/zz a pak se to zastaví na nějakém čísle, nedoběhne do konce. Chvíli čekám, disk nebliká... Dám tedy např. importovat výšky nebo kraje a to doběhne správně do konce a box zhasne.. Mám xp sp2.

To mi dělá taky a řekl bych, že na vině jsou tentokrát zřejmě xp, máme nějakou asi blbou verzi. Ale už jsem si na to zvykl.
  • 0

#843 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 17 January 2009 - 9:18

HaLuMa napsal/a:
Tak si nekdy prectete, co jsem tu k tomu napsal.

No něco jsem si pročetl, připravil si nějaký makro, ale nefunguje to :( Nebyl by nějaký malý příklad, ukázka, jak to poskládat? Díky.

Jde volat nějak debuger bez nutnosti spouštět GG? Hrozně to zdržuje. Je škoda, že exportní makra lze upravovat v debugeru a hned otestovat, ale programová makra se musí ukončit GG, znovu nastartovat. A volají se v podstatě stejně. Nešlo by s tím něco udělat?
  • 0

#844 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 17 January 2009 - 9:20

Dela vam to jen u maker, nebo obecne u cehokoliv?
  • 0

#845 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1867 příspěvků(y)

Publikováno 17 January 2009 - 9:33

HaLuMa napsal/a:
Dela vam to jen u maker, nebo obecne u cehokoliv?

To se podívám doma, nad tím jsem nepřemýšlel. Zjistím. Ale dělá mi to prostě nějak odjakživa, ale ne pokaždé, prostě náhodně.
  • 0

#846 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 17 January 2009 - 9:34

HaLuMa napsal/a:
Dela vam to jen u maker, nebo obecne u cehokoliv?

Stává se mi to většinou při importu, když přepínám okna a dělám jiné věci... Budu to trochu víc sledovat a věnovat tomu pozornost, když ta situace nastane... Jak píšou Zličináci, taky mi to dělá od první verze co jsem začal používat a taky asi tak nějak náhodněji..
  • 0

#847 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 17 January 2009 - 11:34

Nešlo by menu "Edit Custom Reference Point" udělat podobně jako v "Set filter options", totiž že se zadáním nového jména a uložením souřadnice nepřepíší ale přidají? Jasně, můžu si editovat soubor geohome.ini nebo si pridat nejakou kešku a jeji souřadnice i jméno posléze změnit ... (takže problém v ničem není), jen mi to tak nepřipadá nejšťastnější... ;)
  • 0

#848 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 17 January 2009 - 15:01

Zkuste verzi 2.0.25, jestli se ten busy dialog nebude chovat mravneji.
  • 0

#849 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 17 January 2009 - 15:38

HaLuMa napsal/a:
Zkuste verzi 2.0.25, jestli se ten busy dialog nebude chovat mravneji.

Nainstalováno, uividíme. Nevím čím toje, ale co mi vadí, je to, že se GG stále tlačí do popředí. Ptřepnu se do Exploreru a chci si procházet internet a stejně se mi přes to přeplácne oknou busy dialogu.

Teď proběhl import 2 PQ v pořádku... ZKouším dál.
  • 0

#850 JotT

JotT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 17 January 2009 - 15:46

HaLuMa napsal/a:
Zkuste verzi 2.0.25, jestli se ten busy dialog nebude chovat mravneji.


S busy oknem jsem nemel problem ani v predchozich verzich. Ale od teto verze se objevilo chovani, ktere asi autor nezamyslel. Souvisi s fixaci a trvalou viditelnosti prvniho sloupce. Pokud se v radku kesky klikne kamkoli, tedy i do prvniho sloupce, horizontalni posuvnik se pohybuje smerem doprava. Dojde tak k zakryti druheho az n-teho sloupce. Nevim, mozna to byl zamer a nekomu to tak vyhovuje, ale ja se ted prozatim vratim k predchozi verzi.
  • 0
-=JotT=-

#851 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 17 January 2009 - 16:07

JotT napsal/a:...od teto verze se objevilo chovani, ktere asi autor nezamyslel. Souvisi s fixaci a trvalou viditelnosti prvniho sloupce.

Popis změn fakt asi nikdo nečte :D
  • 0

#852 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 17 January 2009 - 16:22

JotT napsal/a:
Ale od teto verze se objevilo chovani, ktere asi autor nezamyslel. Souvisi s fixaci a trvalou viditelnosti prvniho sloupce. Pokud se v radku kesky klikne


Myslis, ze bych takovehoto chovani dosahl omylem? :o Je to tak schvalne, a prijde mi to tak lepsi a prehlednejsi.
  • 0

#853 JotT

JotT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 17 January 2009 - 21:46

HaLuMa napsal/a:

JotT napsal/a:
Ale od teto verze se objevilo chovani, ktere asi autor nezamyslel. Souvisi s fixaci a trvalou viditelnosti prvniho sloupce. Pokud se v radku kesky klikne


Myslis, ze bych takovehoto chovani dosahl omylem? :o Je to tak schvalne, a prijde mi to tak lepsi a prehlednejsi.


Mozna si nerozumime.. Samozrejme, ze je mi jasne, ze fixace prvniho sloupce je zamer a i toto vitam. Snazil jsem se poukazat na ten automaticke odskoceni posuvniku smerem doprava pri jakemkoliv kliknuti kamkoliv do radku s keskou. Ale mozna to dela tak jen mne..
  • 0
-=JotT=-

#854 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 17 January 2009 - 21:52

Aha, uz vim, co mas ma mysli. Podivam se, jestli za to muzu ja, nebo jestli je to nejaka chyba toho treeview.
  • 0

#855 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 17 January 2009 - 22:34

Hm, tak je to urcite problem toho treeview a ne meho kodu. Provedl sjem jeho upgrade, a tam se to chova jinak - pri prekliknuti na jiny radek se to odroluje naopak uplne doleva. Coz je sice lepsi, ale nejlepsi by bylo, kdyby to zustalo narolovane tak jak to bylo. Zkusim si s tim pohrat.
  • 0

#856 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 17 January 2009 - 23:53

INFO MAKRO - nová verze POI_Export, tříděný export keší a wpt Verze 1.4: Změny ve všech .pas souborech, zrušen POI_Export.jenase.pas, zaveden POI_Export.config.pas (možnost nastavovat parametry přímo z menu Tools-settings v GG), opraven bug v exportu eventů (nyní se bývalé eventy neexportují), možnost volby symbolu na 2. pozici v názvu keše podle stavu: archived, disabled, found
  • 0

#857 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 18 January 2009 - 9:27

Nevím čím to, ale dřív to myslím nedělalo.. Když spustím makro Elevation na naimportované keše, tak běží jak má, ale zastaví ce cca 20 keší před koncem a pak to skoro zamrzne a hrozně pomalu importuje hodnoty... (2-3 vteřiny na jednu keš) NO a hlavně, když pak dám reload, tak tam nejsou výšky naimportované :( Podobně když dám reload default filtru, ukazatel úspěšně ukazuje jak načítá, ale pár stovek keši před koncem se ukončí načítání, okno zavře jako že je hotovo,ale ono není...
  • 0

#858 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 18 January 2009 - 9:33

sobikovi napsal/a:
Nevím čím to, ale dřív to myslím nedělalo.. Když spustím makro Elevation na naimportované keše, tak běží jak má, ale zastaví ce cca 20 keší před koncem a pak to skoro zamrzne a hrozně pomalu importuje hodnoty... (2-3 vteřiny na jednu keš) NO a hlavně, když pak dám reload, tak tam nejsou výšky naimportované :(


To je jednoduche... ten server s daty proste neodpovida, nebo je pretizeny. Takhle po ranu mi to dela pravidelne.

sobikovi napsal/a:
Podobně když dám reload default filtru, ukazatel úspěšně ukazuje jak načítá, ale pár stovek keši před koncem se ukončí načítání, okno zavře jako že je hotovo,ale ono není...


To s tim nijak nesouvisi. proc si myslis, ze to neni hotove? kdyz filtrujes, tak dopredu nevis, kolik toho odfiltrujes pryc, takze ukazatel bezi nad vsemi kesemi, ale holt nektere kesky se odfiltruji, takze o to drive beh skonci. Normalni stav, neni na tom nic spatne.
  • 0

#859 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 18 January 2009 - 9:51

Dávám load all, tudíž by to mělo ukázat, že natáhlo 11169/11169
  • 0

#860 flyingcobra

flyingcobra

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 18 January 2009 - 10:03

sobikovi napsal/a:
Dávám load all, tudíž by to mělo ukázat, že natáhlo 11169/11169


nevím, jen trošku možná hádám, ale nemůže být problém v archivovaných eventech, ty se myslím defaultně nezobrazují
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama