Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#861 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2009 - 10:36

jasne ze je to tim. Defaultni nastaveni ignoruje archivovane kese a eventy, takze o ne musis ten pocet snizit. kdyz ve filtru nastavim opravdu vse, tak mi to taky opravdu vse natahne. Zadny problem v tom neni.
  • 0

#862 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2009 - 22:45

uz jsem tu kdysi zadal...slo by udelat aby GG umel importovat i zip?...tedy, ne jen z mejlu ale i ze slozky kam pripadne zip stahnu, pokud mi prijde na jiny email?...samozdrejme v zip obsahuje gpx soubory...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#863 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2009 - 22:51

On to umi, ale musis jej importovat volbou na import celeho adresare. Ono totiz rozbalenim toho zipu vznikne 1 az X souboru, proto se to importuje touto volbou.
  • 0

#864 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 6:34

Jo táááák. No vidiš, to mě nenapadlo. Díky
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#865 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 1:04

Poradil byste mi nekdo jak spustit dialog na hodnoceni kesi pro vice kesi najednou? Diky
  • 0

#866 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 7:52

michal_a_jana napsal/a:
Poradil byste mi nekdo jak spustit dialog na hodnoceni kesi pro vice kesi najednou? Diky

Označ si ty, kterým chceš dát stejnou známku a pak klikni na ikonku hodnocení v pluginech, zvol hodnotu a ta se zapíše ke všem označeným...
  • 0

#867 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 9:18

sobikovi napsal/a:

michal_a_jana napsal/a:
Poradil byste mi nekdo jak spustit dialog na hodnoceni kesi pro vice kesi najednou? Diky

Označ si ty, kterým chceš dát stejnou známku a pak klikni na ikonku hodnocení v pluginech, zvol hodnotu a ta se zapíše ke všem označeným...


Přesně tak, jen musíš chtít dát všem stejnou známku.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#868 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 9:22

To je docela blby, me by prislo lepsi aby to postupne prochazelo nalezene cache, ja se vzdycky zamyslel, pripadne si tlacitkem otevrel stranku s listingem aby se mi pripomelo co to bylo za cache a podle toho bych hodnotil. Dival jsem se ze by se to snad jednoduse dalo vyresit pres GGE makro, pridani tlacitka na formu s odkazem na listing a textboxem s nazvem aktualne hodnocene cache by taky snad nemel byt problem. Zkusim to asi sam, doufam ze se povede.
  • 0

#869 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 9:22

Oznámkoval jsem hodně nalezených keší, ze kterých jsme měl zážitky, ale zbylo mi spousta takových, kde musím kouknout, co je to vlastně za keš, abych si ji připomněl. Jakpak to řešíte ve vlastním známkování? Mám silné pokušení dát jim všem průměr, tedy 50% a dál to neřešit.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#870 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 9:23

michal_a_jana napsal/a:
To je docela blby, me by prislo lepsi aby to postupne prochazelo nalezene cache, ja se vzdycky zamyslel, pripadne si tlacitkem otevrel stranku s listingem aby se mi pripomelo co to bylo za cache a podle toho bych hodnotil.
........


Kolik na to máš vyhrazeného času?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#871 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 9:25

kolombo napsal/a:
Kolik na to máš vyhrazeného času?


Dam tomu jeden vecer a bud se povede nebo se nepovede.
  • 0

#872 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 9:27

kolombo napsal/a:
Mám silné pokušení dát jim všem průměr, tedy 50% a dál to neřešit.

To už je imho lepší nehodnotit.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#873 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 9:29

pepa.z.pocernic napsal/a:

kolombo napsal/a:
Mám silné pokušení dát jim všem průměr, tedy 50% a dál to neřešit.

To už je imho lepší nehodnotit.


A to si ani nemyslim. Kdyz je cache tak seda ze si ani nevzpomenu co byla zac, tak je to typicka padesatiprocentovka. Kdyz zanecha pozitivni nebo negativni vzpominku, tak je to <>50%.
  • 0

#874 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 9:29

michal_a_jana napsal/a:
To je docela blby, me by prislo lepsi aby to postupne prochazelo nalezene cache, ja se vzdycky zamyslel, pripadne si tlacitkem otevrel stranku s listingem aby se mi pripomelo co to bylo za cache a podle toho bych hodnotil.


Ja to udelal tak, ze jsem si vyfiltroval moje nalezu, a pak jsem je proste prosel. kdyz jsem vedel hned, jen podle nazvu, oznamkoval jsem to primo ze seznamu, trebas i vice najednou.

Pokud jsem si nebyl jisty, otevrel jsem si prislusny listing, udelal jsem si jasno podle listingu a meho logu, a oznamkoval to primo z listingu.

V cem je problem?
  • 0

#875 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 12:15

Jak tak na to koukám, nabízí se otázka... proč jsou kraje bez diakritiky a okresy s diakritikou? Má to nějaký význam? Dají se nějak nahradit (upravit) definice polygonů okresů a krajů?
  • 0

#876 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 12:20

Kraje byly driv a byl bez diakritiky. Pro zpetnou kompatibilitu jsem to nepredelaval.
  • 0

#877 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 12:48

ale neni problem si je prejmenovat na nazvy s diakritokou, odebrat hromadne tag okres a kraj a znova otagovat. pak jeste pokud mate treba ve filtru jako ja, ze na Default to ma nacitat jen kese z kralovehradeckeho a ppardubickeho kraje, tak jeste prenastavit tam
  • 0

#878 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 14:29

Nevím, jestli to máš Halumo v ToDo-listu, nebo jestli tyhle mé dávnější drobné náměty pro zobrazení seznamu keší GG zapadly - totiž



1. místo jmen států dát možnost používat jejich zkratky (CZ, D, PL a podobně) (možná by stálo za to udělat totéž i s kraji či okresy, ale to mě tolik nepálí)
2. Atributy keší udělat (volitelně) tak, aby se zobrazovaly podobně jako na GC.COM jako obrázky (takové ty černé ikony, v GG ovšem náležitě menší, aby zbytečně nezvyšovaly výšku řádku), třebas s tím, že při najetí myší se zobrazí textový ekvivalent.

V obou případech mi jde o to, aby se ušetřila šířka sloupečku, myslím, že by info o keši bylo takto přehlednější.

Ocenil bych i možnost změnit písmo (především velikost) pro každý sloupeček zvlášť, ale to má z mého hlediska mnohem menší preferenci, než předchozí dva body.

Díky za GG i průběžnou podporu, je to pěkný program.
  • 0

#879 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 16:41

Na geogetim webu je i stranka 'zboznych prani', nebojte se tam podobne veci pripisovat. ;)
  • 0

#880 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2009 - 17:16

HaLuMa napsal/a:
Na geogetim webu je i stranka 'zboznych prani', nebojte se tam podobne veci pripisovat. ;)


To je pravda, už ani nevím, kdy jsem tam psal tohle:

Tisk seznamu vybraných keší s poznámkami a WP.

Kdy půjde z GG vyjet na papír něco podobného jako ze Skryšotlače?

Nebo už to jde ???
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama