Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#901 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 20:48

Aha, používám blbou terminologii a asi chci blbost, koukám. Když se něco exportuje, tak je vidět název toho exportního makra, snad jsem to pojmenoval správně ;)
Když se načítá nějaký filtr, tak tam napsaný není a jak jsi správně poznamenal, nemusí se vlastně ani správně v tu chvíli jmenovat. No, aspoň jsem si to ujasnil ;)
  • 0

#902 DA+RA

DA+RA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 22:04

Ahoj, mám dotaz k geogetu - když dám download found caches přes geojarry, tak mi to hodí hlášku soubor nemohl být importován, protože: bad section closed.Co s tím? dík za radu
  • 0

#903 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 22:12

DA+RA napsal/a:
Ahoj, mám dotaz k geogetu - když dám download found caches přes geojarry, tak mi to hodí hlášku soubor nemohl být importován, protože: bad section closed.Co s tím? dík za radu


Otevri si v prohlizeci libovolnou kesku na webu geocaching.com, a zkus si stahnout LOC soubor. Vybehne na tebe strabnka, ktera bude vyzadovat potvrzeni licence na ziskavani dat. Tu musis odsouhlasit.

A az pote ti bude GJ cokoliv koretne stahovat.
  • 0

#904 DA+RA

DA+RA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 22:21

LOC soubor se normálně stáhne, ale hláška se neobjeví.Není problém v tom,že nejsem PM?
  • 0

#905 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 22:27

Ahoj, už jsem se jednou ptal, ale bez odpovědi. Mám jednu kešku, která byla nejdřivě tradicional - tu jsme odlovili, potom byla disablovana a adoptovana a zmeněna na multi, kdy finale je zcela jinde. Zůstalo GC. Tuto novou jsme odlovili take. V PQ se načtou správně dva logy, ale v GG je pouze ten novější. V dřivější verzi GG šlo přidat kešku, kterou jsem upravil a GG ji počítal. V současně verzi, když zkusím - nová keš, tak se objeví okno - zadej unikátní ID - ať zadám cokoliv, tak se nic nestane. Jak dostat do GG ty dvě kešky. Dělá mi to rozdíl mezi statistikou z GG a Stat barem. Díky
  • 0

#906 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 22:40

DA+RA napsal/a:
LOC soubor se normálně stáhne, ale hláška se neobjeví.Není problém v tom,že nejsem PM?


V te chybove hlassce bsy e melo psat i jakeho se to tyka souboru. ten najdi a podivej se , jestli je v poradku. (evidentne neni!)
  • 0

#907 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 22:41

urbanb napsal/a:
Ahoj, už jsem se jednou ptal, ale bez odpovědi. Mám jednu kešku, která byla nejdřivě tradicional - tu jsme odlovili, potom byla disablovana a adoptovana a zmeněna na multi, kdy finale je zcela jinde. Zůstalo GC. Tuto novou jsme odlovili take. V PQ se načtou správně dva logy, ale v GG je pouze ten novější. V dřivější verzi GG šlo přidat kešku, kterou jsem upravil a GG ji počítal. V současně verzi, když zkusím - nová keš, tak se objeví okno - zadej unikátní ID - ať zadám cokoliv, tak se nic nestane. Jak dostat do GG ty dvě kešky. Dělá mi to rozdíl mezi statistikou z GG a Stat barem. Díky


Musis zadat takovy identifikator, ktery formalne vypada jako GC ID. tedy musi zacinat na GC a nasleduje nejaka rada alfanumerickych znaku.
  • 0

#908 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 22:57

To HaLuMa - vyzkoušel jsem plno ID - tedy i plno znaků, vždy začíná GC, ale žadný to nebere. No budu zkoušet. Díky
  • 0

#909 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 22:58

Zkus pouzit stejne ID, jako ma ta keska, ale na konec pridej treba 'AA'
  • 0

#910 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 7:42

myslim, ze zlicinaci maji na mysli asi to jak to mam v makrech ja: mam v PluginWork GeoBusyKind(UtfToAscii(GC.Name)); takze to tam vypisuje prave zpracovavane kese..
  • 0

#911 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 7:43

Ahoj, pořád a neustále se mi v hlavě opakuje věc s logováním offline. Do USER Note si ukládám poznámky o rozluštěných pixlách, do RTF dokumentu si ukládám postup o rozluštění a jeho výsledek.... Nicméně v hlavě mám pořád následnou myšlenku... Sem tam se prostě nedostanu k netu ale přitom bych si chtěl přečíst listing a zalogovat "offline", to už jsem tu ale několikrát zmiňoval. Idea je následující: Mít možnost napsat text do nějakého nového LOG okna a mít možnost ho následně odeslat na server..tedy při kliknutí na plug-in LOG IT by se mi text přímo vložil do logovacího okna. Následně bych pak rád viděl, které cache jsem již zalogoval a které ještě z offline zalogované nejsou. Tedy jsou 2 možnosti. Mít nějak viditelný příkaz, že cache v GG obsahuje log. Tento log buď po zalogování smazat, nebo označit cache nějak jinak..tedy že je zalogováno. Věřím, že s tím jsem tak nějak otravnej, ale kdyby mi to neulehčilo někdy práci, tak ani neceknu;) A tohle si jako plug-in fakt udělat nedokážu:-( Díky za pochopení:-)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#912 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 8:52

mikrom napsal/a:
myslim, ze zlicinaci maji na mysli asi to jak to mam v makrech ja: mam v PluginWork GeoBusyKind(UtfToAscii(GC.Name)); takze to tam vypisuje prave zpracovavane kese..

K tomu jen poznamka... Neustale prekreslovani toho okna stoji nemalo casu.
  • 0

#913 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 8:54

Asi by musela být nějaká položka v DB geogetu, ale pro výstup by šlo vytvářet soubor geocache_visit.txt jako to dělá Colorado. Ten pak lze nahrát na gc.com Jen nevím, jestli to není jen pro PM.
  • 0

#914 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 9:01

Qnik napsal/a:
Sem tam se prostě nedostanu k netu ale přitom bych si chtěl přečíst listing a zalogovat "offline", to už jsem tu ale několikrát zmiňoval.


Ja to vim, ja te chapu, ale dokud se nejaky GJ nenauci posilat log na server, nema smysl na tom cokoliv delat.

Cesta pres clipboard, jako ma treba GSAK, mi prijde skoda prace. To uz si to rovnou mohu matlat v poznamkovem bloku a pak pres clipboard placnout na web.
  • 0

#915 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 9:04

bodlak napsal/a:
Asi by musela být nějaká položka v DB geogetu, ale pro výstup by šlo vytvářet soubor geocache_visit.txt jako to dělá Colorado. Ten pak lze nahrát na gc.com Jen nevím, jestli to není jen pro PM.


Na to tu existuje program GClogger, ktery si pustis na PDAcku nebo na notebooku, a logujes to do nej... on ti ten soubor vyrobi take. ;)

Jenze i pres ten soubor je vysledne logovani trosku otrava... kazdy log musis potvrdit, atd. Lepsi reseni je opravdu si v klidu udelat uplne zneni logu se vsim vsudy, a pak to nechat nalit na server a o vic se nestarat.
  • 0

#916 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 9:10

HaLuMa napsal/a:

bodlak napsal/a:
Asi by musela být nějaká položka v DB geogetu, ale pro výstup by šlo vytvářet soubor geocache_visit.txt jako to dělá Colorado. Ten pak lze nahrát na gc.com Jen nevím, jestli to není jen pro PM.


Na to tu existuje program GClogger, ktery si pustis na PDAcku nebo na notebooku, a logujes to do nej... on ti ten soubor vyrobi take. ;)

Jenze i pres ten soubor je vysledne logovani trosku otrava... kazdy log musis potvrdit, atd. Lepsi reseni je opravdu si v klidu udelat uplne zneni logu se vsim vsudy, a pak to nechat nalit na server a o vic se nestarat.


Nevím, nepřipadá mi dnešní postup, tj. vytvořit log na gc.com a pak ho naimportovat s listingem do GG tak nepoužitelný.

Kolik asi je lidí, co by psali logy do něčeho s GG, co není on-line na Internetu, a pak, dodatečně, je nahrávali na server.

Vždycky je možnost napsat si je do texťáku a pak je jen překopírovat, ač ručně.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#917 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 9:17

mikrom napsal/a:
myslim, ze zlicinaci maji na mysli asi to jak to mam v makrech ja: mam v PluginWork GeoBusyKind(UtfToAscii(GC.Name)); takze to tam vypisuje prave zpracovavane kese..

Nene, tohle jsem nemyslel.
  • 0

#918 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 10:36

HaLuMa napsal/a:
K tomu jen poznamka... Neustale prekreslovani toho okna stoji nemalo casu.

njn.. na tom neco bude, ale kdyz nm rikal ucitel na programovani v c# ze pri dnesnim vykonu pocitacu.. (kdyz obsadila aplikace na 50radku kodu treba 30MB RAM)

zlicinaci napsal/a:
Nene, tohle jsem nemyslel.

ok
  • 0

#919 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 10:45

mikrom napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
K tomu jen poznamka... Neustale prekreslovani toho okna stoji nemalo casu.

njn.. na tom neco bude, ale kdyz nm rikal ucitel na programovani v c# ze pri dnesnim vykonu pocitacu.. (kdyz obsadila aplikace na 50radku kodu treba 30MB RAM)


Zkus si zmerit probehnuti databaze s a bez vypisovani. Uvidis, jestli to stoji za to. ;)
  • 0

#920 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 11:46

OK:-) Uz to vytahovat nebudu;) GC Loger jsem zkousel..moc me nesedel:-/
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama