Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#981 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 12:58

kolombo napsal/a:
Šlo by dodělat do GG nějaký mechanismus, abych si, nejlépe v kontextovém menu u keše, mohl dát keš mezi oblíbené a pak si vyfiltrovat oblíbené ???

Protože když třeba luštím průběžně nějaké mystérky a potřeboval bych je na jedno až dvě kliknutí zobrazit ...

Asi bych to dokázal otagovat a třídit tak, ale tam není splněné to snadné označení.

a co ten seznam (v angl. verzi List, ted nemam gg po ruce) tam byloo jen neco jako add to list a tak.. a ulozi se to jako soubor do datovyho adresare.. asi by to pres to slo..
  • 0

#982 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 14:04

mikrom napsal/a:

kolombo napsal/a:
Šlo by dodělat do GG nějaký mechanismus, abych si, nejlépe v kontextovém menu u keše, mohl dát keš mezi oblíbené a pak si vyfiltrovat oblíbené ???

Protože když třeba luštím průběžně nějaké mystérky a potřeboval bych je na jedno až dvě kliknutí zobrazit ...

Asi bych to dokázal otagovat a třídit tak, ale tam není splněné to snadné označení.

a co ten seznam (v angl. verzi List, ted nemam gg po ruce) tam byloo jen neco jako add to list a tak.. a ulozi se to jako soubor do datovyho adresare.. asi by to pres to slo..


Jo, to samozřejmě jde, ale to je zase nemáš v seznamu ostatních keší, jen seřazené podle kritéria LUŠTÍM

Asi zkusím vytvořit tag, ten z kontextového menu editovat půjde.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#983 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 18:00

Když dám Editor tagů > Přidat ... v rozbalovátkách žádné (již vytvořené) tagy ani jejich hodnoty nejsou. Se mi schovávají :(
  • 0

#984 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 19:06

Asi te nemaji rady, protoze me se neschovavaji, ted jsem to vyzkousel. Nevydesil jsi je necim? Znovupusteni aplikace nepomuze? V Nastaveni-tagy jsou ty kategorie tagu videt?
  • 0

#985 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 19:10

HaLuMa napsal/a:
Asi te nemaji rady, protoze me se neschovavaji, ted jsem to vyzkousel.
Nevydesil jsi je necim? Znovupusteni aplikace nepomuze? V Nastaveni-tagy jsou ty kategorie tagu videt?

Ha, v Nastavení > Tagy ... nejsou také. Ale v databázi jsou, tím jsem si jistý.
  • 0

#986 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 19:23

No, tim bych si tak jisty nebyl... Jsi si opravdu jist, ze pracujes se spravnymi daty?
  • 0

#987 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 19:29

to jo, jiná data ani nemám. Ty tagy i s obsahem normálně vidím ve vylistovaném seznamu kešek, pominu-li moje, tak i nadmořskou výšku a vše ostatní.
  • 0

#988 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 19:31

A zaroven v tom nastaveni nic nevydis? To je hodne zvlastni. Na to se podivam! Viz. SZ.
  • 0

#989 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 19:36

ale dělalo mi to vlastně i minule, tak bych odhadem usoudil, že od verze s češtinou. Asi. Takže rozhodně to nezpůsobila dnešní verze. Ale jak jsem právě vypátral, když dám Změnit tag, tak se tam dříve použité hodnoty v rozbalovátku nabízejí.
  • 0

#990 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 19:45

To bude nejaky problem s nahravanim toho seznamu... o to vice mne zajima ta tvoje databaze, viz. ta soukroma zprava.
  • 0

#991 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 21:19

Tak i pro ostatni... problem zpusobila nezadouci uprava makra, ktera zblbla cestinu v nazvu tagu. Snad uz je problem v databazi opraven. ;)
  • 0

#992 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 21:21

Funguje, dík. Za trest jsem si vytrhl z klávesnice tlačítko Edit ;).
  • 0

#993 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 13:37

Nejdou mi v 2.1.3 hromadne mazat tagy. Oznacim vsechny kese, dam pravym tlacitkem, edit tags, zmacknu button delete, vyberu kategorii tagu elevation (proc se to okno pta i na value mi neni jasny), dam ok, nejakou dobu sleduju progress bar, dam ok, reload filter, hodnoty jsou tam porad. Druzickovi s 2.1.2 to pry funguje tak ze by chyba nove verze? :) Diky
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#994 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 13:38

kolombo napsal/a:

mikrom napsal/a:

kolombo napsal/a:
Šlo by dodělat do GG nějaký mechanismus, abych si, nejlépe v kontextovém menu u keše, mohl dát keš mezi oblíbené a pak si vyfiltrovat oblíbené ???

Protože když třeba luštím průběžně nějaké mystérky a potřeboval bych je na jedno až dvě kliknutí zobrazit ...

Asi bych to dokázal otagovat a třídit tak, ale tam není splněné to snadné označení.

a co ten seznam (v angl. verzi List, ted nemam gg po ruce) tam byloo jen neco jako add to list a tak.. a ulozi se to jako soubor do datovyho adresare.. asi by to pres to slo..


Jo, to samozřejmě jde, ale to je zase nemáš v seznamu ostatních keší, jen seřazené podle kritéria LUŠTÍM

Asi zkusím vytvořit tag, ten z kontextového menu editovat půjde.


Jak vytvořím tag na záznamu, aby mi tam zůstal?

Dám na keši edit tag, add, napíšu název LUSTIME, do obsahu dám 1.

Na další keše to v pohodě přidám, vidím ho v seznamu tagů, nastavím zobrazení sloupce.

Ukončím GG a při dalším otevření je tag pryč, zůstal jen prázdný sloupec :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#995 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 13:52

Nejde mi spusit instalace GeoGetu jinak, než jako Administrator. Několik verzí zpátky to šlo a teď už ne. Jsem členem Power Users (kteří instalovat mohou), takže by to asi jít mohlo.
  • 0

#996 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 13:58

Pe_Bo napsal/a:
Nejde mi spusit instalace GeoGetu jinak, než jako Administrator. Několik verzí zpátky to šlo a teď už ne. Jsem členem Power Users (kteří instalovat mohou), takže by to asi jít mohlo.


A nejde Ti spustit instalace a nebo nainstalovat program do c:\program files ??

Protože když spustíš instalaci na výměnné médium, tak můžeš i programy nahrát k sobě do profilu a pak to jde i jako user :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#997 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 14:08

kolombo napsal/a:
Na další keše to v pohodě přidám, vidím ho v seznamu tagů, nastavím zobrazení sloupce.

Ukončím GG a při dalším otevření je tag pryč, zůstal jen prázdný sloupec :-(

A když si nastavuješ ten TAG do sloupce pro zobrazení, nastavil jsi si tam i jméno toho sloupce a dal jsi Zapsat?
  • 0

#998 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 14:29

kolombo napsal/a:

Pe_Bo napsal/a:
Nejde mi spusit instalace GeoGetu jinak, než jako Administrator. Několik verzí zpátky to šlo a teď už ne. Jsem členem Power Users (kteří instalovat mohou), takže by to asi jít mohlo.


A nejde Ti spustit instalace a nebo nainstalovat program do c:\program files ??

Protože když spustíš instalaci na výměnné médium, tak můžeš i programy nahrát k sobě do profilu a pak to jde i jako user :-)


Nejde mi pustit instalace - piše "You must be logged in as an administrator...".
  • 0

#999 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 14:50

Pe_Bo napsal/a:
Nejde mi pustit instalace - piše "You must be logged in as an administrator...".


No jo, za to muzu ja. Ono to takhle bylo vzdycky, jen u poslednich par verzi jsem tam zkusil u toho instalatoru tu kontrolu na admina vypnout. (coz zpusobuje zase jine problemy...)

A ted mi s nejakymi presuny toto nastaveni vysumelo.
  • 0

#1000 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2009 - 14:52

kolombo napsal/a:
Jak vytvořím tag na záznamu, aby mi tam zůstal?

Dám na keši edit tag, add, napíšu název LUSTIME, do obsahu dám 1.

Na další keše to v pohodě přidám, vidím ho v seznamu tagů, nastavím zobrazení sloupce.

Ukončím GG a při dalším otevření je tag pryč, zůstal jen prázdný sloupec :-(


To je zvlastni. Presne tento postup jsem ted vyzkousel a funguje mi to spravne.

Delal sji v GG neco pred touto operaci? Zkusil jsi pustit geoget a udelat jenom tohle? (jde mi o to, jestli nezustala po nejake predchozi cinnosti v Geogetu otevrena transakce, ktera se pak pri zavreni vratila do vychoziho stavu....)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama