Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#1021 nily

nily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 04 February 2009 - 22:53

Díky nové možnosti hodnotit keše jsem si GeoGet nyní nainstaloval i já. Moc pěkný program. Děkuji za něj. Měl bych ale jednu připomínku: Všechny mnou nalezené keše v Lucembursku jsou GeoGetem považovány za Belgické. Výsledné statistiky vygenerované například přes ggStat jsou pak nepřesné. Bylo by možné tuto chybičku opravit? Trochu jsem se díval na gc.com a tam by problém být snad neměl. Belgie má country_id 4 a Lucembursko má 8. Tento problém se týká například keší: GC14D9F nebo GCHM04.
  • 0

#1022 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 05 February 2009 - 9:13

Nějak tápám při označování mnou nalezených keší. Pořád se nechtějí automaticky označit jako nalezené. Ztáhnul jsem seznam mnou nalezených přes geojarry (pochopitelně zde zatím mé logy nejsou, to jsem pochopil) a pak jsem ztáhnul všechny logy k mým nalezeným keškám, ale stále se nechtěj označit automaticky jako nalezené. Mám to chápat tak, že to automatické označování je možné jen při prvním natažení keše do GeoGetu?
  • 0

#1023 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 05 February 2009 - 9:32

PetrX napsal/a:
Nějak tápám při označování mnou nalezených keší. Pořád se nechtějí automaticky označit jako nalezené. Ztáhnul jsem seznam mnou nalezených

Tohle jsi uz cetl? http://geoget.ararat...doc:user:nalezy
  • 0

#1024 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 05 February 2009 - 9:33

nily napsal/a:
Všechny mnou nalezené keše v Lucembursku jsou GeoGetem považovány za Belgické. Výsledné statistiky vygenerované například přes ggStat jsou pak nepřesné. Bylo by možné tuto chybičku opravit? Trochu jsem se díval na gc.com a tam by problém být snad neměl. Belgie má country_id 4 a Lucembursko má 8. Tento problém se týká například keší: GC14D9F nebo GCHM04.


Podivam se, v cem je zakopany pes.
  • 0

#1025 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 05 February 2009 - 9:47

HaLuMa napsal/a:
Tohle jsi uz cetl? http://geoget.ararat...doc:user:nalezy


Četl, ale asi jsem nějaký natvrdlí, ale pořád nevím co s tím. Je to něco s tím HML seznamem? Že neobsahuje to co má?
  • 0

#1026 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 05 February 2009 - 10:27

Omlouvám se, ale již to jde. Problém musel vzniknout mezi židlí a klávesnicí :), protože jsem to zkoušel třikrát a až na potřetí se to povedlo. Tudíž je vše v pořádku a ještě jednou se omlouvám za zbytečně polžený dotaz ;).
  • 0

#1027 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 05 February 2009 - 11:08

nily napsal/a:
Všechny mnou nalezené keše v Lucembursku jsou GeoGetem považovány za Belgické. Výsledné statistiky vygenerované například přes ggStat jsou pak nepřesné. Bylo by možné tuto chybičku opravit? Trochu jsem se díval na gc.com a tam by problém být snad neměl. Belgie má country_id 4 a Lucembursko má 8. Tento problém se týká například keší: GC14D9F nebo GCHM04.


Tak problem se ma takto:

Problem je v tom ze Luxembourg je jednak samostatny stat, a druhak je to i nazev oblasti v Belgii. To samo o sobe neni az takovy problem, jenze... on jaksi Groundpseak v seznam kesi tento fakt vubec nerozlisuje!

Podivej se na nasledujici dva seznamy:
http://www.geocachin...33&lng=6.136300
http://www.geocachin...00&lng=5.567300
A ted mi zkus rict (aniz by sis nejaky ten listing otevrel...), ktery Luxembourg je ktery? Jeden je totiz ten samostatny, druhy je ten v Belgii!

Dobre, co? :@

A prave kvuli tomuto ma v sobe Geoget mechanizmus, pomoci ktereho se znazi prekladat pomoci tabulky jmeno state na par country a state. To funguje skvele, dokud se nenarazi na Lucembursko, ktere je jak country, tak i state v Belgii.

Takze soucasna verze vesele predela ten samostatny Lucemburg do Belgie. :(

Provedl jsem tedy upravu, ze ten preklad se provede jen tehdy, pokud to predane jmeno neexistuje v country. Neni to perfektni reseni, to ale neexistuje.

Takze v dalsi verzi, kdyz naimportujes ten zmineny seznam, tak Luxemburg v Belgii bude mylne zarazeny do cisteho Lucemburska. Jakmile ale naimportujes i Listingy (nebo PQ), tak se to uz zaradi spravne!

Vic pro to udelat asi nejde.
  • 0

#1028 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 05 February 2009 - 12:41

K tomu zobrazování sloupců: Možná by bylo dobré, aby v "nastavit filtr" přibyla další záložka, kde by šlo pro jednotlivé filtry sloupce přesouvat tak, jak je to teď v nastavení
  • 0

#1029 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 05 February 2009 - 12:49

No, presne. Ono s to koleduje o nejakou moznost si ruzne sestavy sloupcu ukladat a pak mezi nima jednoduse prepinat.
  • 0

#1030 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 05 February 2009 - 12:59

HaLuMa napsal/a:
No, presne. Ono s to koleduje o nejakou moznost si ruzne sestavy sloupcu ukladat a pak mezi nima jednoduse prepinat.


A nejenom to. I třídění podle filtru by bylo suprové. Např. nalezené keše - třídím podle data nálezu, nenalezené - třídím podle data založení, nebo podle vzdálenosti od domova a tak.
  • 0

#1031 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 05 February 2009 - 13:21

To je rozhodne v planu!
  • 0

#1032 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 05 February 2009 - 13:33

HaLuMa napsal/a:
To je rozhodne v planu!


Perfektní! Na to se moc těším ;)
  • 0

#1033 nily

nily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 05 February 2009 - 20:08

HaLuMa napsal/a:
Takze v dalsi verzi, kdyz naimportujes ten zmineny seznam, tak Luxemburg v Belgii bude mylne zarazeny do cisteho Lucemburska. Jakmile ale naimportujes i Listingy (nebo PQ), tak se to uz zaradi spravne!


Toto řešení zní dobře. Děkuji. Budu se těšit na příští verzi. :)

A také děkuji za velice rychlou reakci. Takto rychlou opravu bugu po mém reportu jsem ještě nezažil. Dobrá práce.. :)
  • 0

#1034 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1771 příspěvků(y)

Publikováno 08 February 2009 - 10:13

Měl bych jedno malé přání - bylo by možné v editoru config souborů pro pluginy pole v jejichž popisu se vyskytuje Password nebo Pass zobrazovat zahvězdičkovaně jako hesla? Mám blbý pocit když někomu chci ukázat, jak se to nastavuje a vidím tam heslo úplně otevřené. To že je na disku v souboru zrovna tak je už menší zlo, i když to taky není úlně košer.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#1035 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 08 February 2009 - 15:16

No, s temi hesly se principilene moc nadelat neda, vzhledem k tomu ze vlastne jen editujes nejaky seznam konstant primo v externim skriptu. Udelal jsem alespon to, ze se ti tam to heslo ukazuje zahvezdickovane - ale jen dokud jej nezacnes editovat. Jakmile to pole oznacis, ukaze se ti heslo tak jak lezi a bezi, muzes jej editovat jak se to zlobi. Jakmile policko opustis, budou tam zase hvezdicky. Takovy kompromis.
  • 0

#1036 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 09 February 2009 - 0:06

Nevíte co je to za chybu a jak se toho zbavit?

Soubor "xyz.loc" nemohl být importován, protože: Unclosed comment! [0:346]

...dělá mě to jen u jedné instalace - na jiném disku mě to šlape bez problémů, tudíž si nejsem vědom že bych někde něco pokazil :(

Předem dík za odpověď
  • 0

#1037 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 09 February 2009 - 8:52

Tak smaz v datovem adresari obsah podadresare gjtemp. ;) A pak to zkus znova.
  • 0

#1038 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 09 February 2009 - 18:01

HaLuMa napsal/a:
Tak smaz v datovem adresari obsah podadresare gjtemp. ;) A pak to zkus znova.


...jestli to bylo na mě, tak jsem ho smáznul, i když byl prázdný a chyba je tu stále :-(
  • 0

#1039 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 09 February 2009 - 18:16

V tom pripade nemas na webu gc.com odsouhlasenou licenci na stahovani LOC souboru. Pokud ti to na jinem pocitaci chodilo, pak data byla tahana pod jinym uctem. Na parsovani LOC souboru neni nic, co by zaviselo na konkretnim pocitaci, XML parser tam mam totiz svuj. ;-)
  • 0

#1040 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 228 příspěvků(y)

Publikováno 09 February 2009 - 19:05

jinak nechce haluma využít tuhle online službu: http://www.dot.tk/en...ex.html?lang=en - slouží ke zkrácení domény. já to využívám třeba u mého blogu na adrese www.ladabohac.blogspot.com , jehož adresa je zkrácena na www.ladabohac.tk. doména www.geoget.tk je volná ;) !
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama