Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#1201 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2009 - 20:49

...tak hlásím že nový GG mě u všech keší kde nemám na GC.com v logu i čas vynuloval čas pěkně na nulu ...má cenu to teť opravovat v GG ručně a vymýšlet si přibližné časy nebo s tím počkat až bude tahle chyba opravena?
  • 0

#1202 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2009 - 22:00

Sally.cz napsal/a:
...tak hlásím že nový GG mě u všech keší kde nemám na GC.com v logu i čas vynuloval čas pěkně na nulu
...má cenu to teť opravovat v GG ručně a vymýšlet si přibližné časy nebo s tím počkat až bude tahle chyba opravena?


Potvrzuji, je to tak! To je tedy velmi nepříjemná změna. Dají se ty časy nějak zazálohovat, abych je popř. mohl vrátit?
  • 0

#1203 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2009 - 22:17

Zazalohovat ty casy jde exportem samotnych kesi do "extended PQ GPX". Dokonce i tusim, jak se tam ten problem zavlekl, ale jsme ted na vylete, takze se k tomu dostanu nejdrive ve stredu. :(
  • 0

#1204 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2009 - 10:40

Ja mam problem s prirazovanim priloh ke kesim pomoci drag&drop do seznamu (minimalne ve verzi 2.1.5 to jeste fungovalo dobre). A celkove nejak s pravym klikanim na seznam. Zda se mi, ze nektere volby jsou obcas nelogicky zasedle. To muze byt ale tim, ze jsem s notebookem na zahrade a blbe vidim na displej :D
  • 0

#1205 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2009 - 11:07

HaLuMa napsal/a:
Zazalohovat ty casy jde exportem samotnych kesi do "extended PQ GPX".


Jde to i exportem Found Backup (txt formát), jak jsem pokusně zjistil.
  • 0

#1206 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2009 - 17:36

Pe_Bo napsal/a:
Potvrzuji, je to tak! To je tedy velmi nepříjemná změna. Dají se ty časy nějak zazálohovat, abych je popř. mohl vrátit?

No taky mně to zaskočilo :-( Nedávno jsem dodatlovat cca 200 časů a teď zase znovu :@ Už jsem to radši začal dopisovat do logů, abych předešel podobných problémům s GG. Bohužel jsem nenašel jak vyfiltrovat keše s časem nálezu 0:00...
  • 0

#1207 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2009 - 20:18

Když to tak čtu, šel jsem okamžitě do Nastavení a nastavil Počet uchovaných záloh na 20. Na disk se těch dvacet .db3 souborů po 1,3 MB určitě vejde. ;)
  • 0

#1208 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2009 - 20:25

fakt se vam moc omlouvam - je to zavlecene s upravou kodu, ktery mel resit prave neaktualizovani casu, ale nejak se to zvrtlo. A bohuzel se to projevuje prave za te konstalace okolnosti, ktere u mne nenastavaji, takze jsem na to sam neprisel. :(
  • 0

#1209 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2009 - 20:28

medwyn_cz napsal/a:
Ja mam problem s prirazovanim priloh ke kesim pomoci drag&drop do seznamu (minimalne ve verzi 2.1.5 to jeste fungovalo dobre).
A celkove nejak s pravym klikanim na seznam. Zda se mi, ze nektere volby jsou obcas nelogicky zasedle. To muze byt ale tim, ze jsem s notebookem na zahrade a blbe vidim na displej :D


u drag&drop je rozdil mezi prvnim sloupcem a zbytkem radku. Prvni sloupec slouzi primarne pro prehazovani porai v seznamu. Takze se to muze chovat rozdilne podl toho, na ktery sloupec se to pretahne.

popup menu na pravem tlacitku ma dva rezimy - jesli mas oznacenu jednu nebo vice kesi najednou. Podle toho se to vybiraji aktivni volby.
  • 0

#1210 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 11:11

Časy 00:00 jsem si opravil, naštěstí se mi podařilo najít nějaké db3 z prosince a to obsahovalo spoustu správných údajů. Alespoň jsem se vrátil do starých časů. Teď jsem zakázal import PQ, tam bude ten zakopaný pes a vytvořil si zálohu Backup "found" status to file.
Když jsem zkoušel Geoget GPX (Extended PQ GPX), tento se mi podařilo exportovat, ovšem při načtení došlo opakovaně k zatuhnutí GG. (v.GG 2.1.7.438)
  • 0

#1211 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 12:45

Taky jsem si všiml časů nastavených na 0:00, vypadá to, že je to tam, kde GG nemá naimportovaný log Found it.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#1212 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2009 - 20:54

Tak by to melo byt opravene ve verzi 2.1.8. Prosim, vyzkousejte to. A jeste jednou se omlouvam za neprijemnou chybu.
  • 0

#1213 Hobako

Hobako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 12:18

Narazil jsem na problém, že po exportu přes gpxgeoget.gge.pas mi nejde bez zjevné příčiny gpx soubor nahrát (kamkoliv) s tím, že je někde neplatný znak. Konkrétně vyřešené mysterky mi najednou nešly správně exportovat. Bádal jsem nad tím, čím to je, což jsem nezjistil, ale objevil jsem, že to nastává u keší, jejichž listingy v GG nejsou delší dobu aktualizovány. Po aktualizaci problém zmizel. Toto není problém než u vyřešených mysterek. Nevím, jestli je možné odhalit příčinu, ale zde by se hodilo, kdyby GG uměl jednoduše aktualizovat na kliknutí vybrané keše (nebo aspoň jednu vybranou) místo zdlouhavého přechodu na gc.com, exportu gpx a pak importu do GG.
  • 0

#1214 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 12:27

To bude problem toho, ze jsi patrne konkretni listing naimportoval v dobe, kdy na webu byly produkovany nesmyslne znaky a stihl jsi to driv, nez geoget zaca tyto nesmyslne znaky na vstupu filtrovat. Jinak to jednodyche aktualizovani Geoget sam o sobe umet nemuze, protoze to by musel 'roboticky' sahat na web, coz se nesmi. Takze na vlastni riziko muzes nainstalovat Geojarry, ktery tu jednotlacitkovou aktualizaci umi.
  • 0

#1215 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 13:15

Taková drobnost, přestaly se mi v exportních makrech načítat filtry, takže se mi "načte" prázdný seznam a makro s ním dál pracuje, tj. nic neexportuje.
GeoFilterLoadFile(Geoget_Datadir + '\trad080.ggf');
GeoListLoad;

  • 0

#1216 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 14:48

Kdy ti to naposledy chodilo?
  • 0

#1217 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 15:43

HaLuMa napsal/a:
Kdy ti to naposledy chodilo?

Ráno, možná, ale to si nejsem už jistý, tak před instalací nové verze. Případně s novou před stažením PQ, ale to asi vliv mít nebude.
  • 0

#1218 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 16:25

Ahoj, mam dve male poznamky na zlepseni (nevim jestli je na ne nejaky specialni thread/wiki stranka?) - progress bar pri nacitani filtru by mel pocitat i kese, ktere preskakuje, ne jen ty co prosly filtrem, takhle neni poznat jak je daleko, ale kolik se toho nacte a to neni imho funkce progress baru? - detekce casu nalezu z logu by mohla detekovat zapisy typu 18:50, (ta carka, mezera by zabrala), to sem si vsiml pri oprave spouste kterou zpusobila predposledni verze :)
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#1219 gcpehof

gcpehof

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 16:33

Zdravím. Při exportu do poi pro TomTom mi to hází chybu. Můžete mi poradit, kde sehnat spolehlivý soubor pro převod do ov2. Díky.
  • 0

#1220 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 16:39

Caster napsal/a:
detekce casu nalezu z logu by mohla detekovat zapisy typu 18:50, (ta carka, mezera by zabrala)


já si zvykl na konvenci #number time text (#562 12:50 na podruhé), po předposlední verzi GG se aspoň dokopal a cca 70 špatných logů postupně opravil na stránkách GC. Ať to mám všude stejně ;). A funguje super, přes Geojarry znovu natáhl nálezy.
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama