Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#1221 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 18:22

Caster napsal/a:
Ahoj, mam dve male poznamky na zlepseni (nevim jestli je na ne nejaky specialni thread/wiki stranka?)
- progress bar pri nacitani filtru by mel pocitat i kese, ktere preskakuje, ne jen ty co prosly filtrem, takhle neni poznat jak je daleko, ale kolik se toho nacte a to neni imho funkce progress baru?
- detekce casu nalezu z logu by mohla detekovat zapisy typu 18:50, (ta carka, mezera by zabrala), to sem si vsiml pri oprave spouste kterou zpusobila predposledni verze :)


Oboje zapracovano do dalsi verze. Dik.
  • 0

#1222 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 18:35

Spis bych si predstavoval (pokud je technicky mozne) aby nejdriv sel dotaz do databaze na pocet radku ktere vyhovuji filtru - tim bys mel maxcount spravny. Ale verim, ze to technicky mozne neni, jinak bys to uz davno udelal
  • 0

#1223 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 18:53

Jak u ceho. Filtrovani je tak slozita vec, ze ne vse je mozne rozumne delat primo dotazem na databazi. Takze zaklad je, ze se probira vsechno a vyhodnocuje se filtrovanim. Nektere podminky filtru se ale resi primo databazovym dotazem. (treba filtrovani podle statu nebo podle tagu - pokud nejsou pouzity wildcards) Tam je ten progressbar patricne zkraceny.
  • 0

#1224 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 19:14

Jo, jeste bych dodal, ze se chystam jeste par filtru predelat primo na databazovy dotaz. Jen je treba upozornit, ze generovani takoveho komplikovaneho dotazu je samo o sobe dost psycho, tak abych z toho nezesilel. ;)
  • 0

#1225 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 20:04

HaLuMa napsal/a:
[Oboje zapracovano do dalsi verze. Dik.


Diky :) kdyz uz jsme u tech filtru, jde nebo pujde je delat trochu slozitejsi, jako 'not archived OR found' ? :)
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#1226 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 20:40

Myslis, ze jsou filtry malo slozite? ;)
  • 0

#1227 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 20:42

Jinak to jde udelat tak, ze si natahnes do seznamu not archived a pak k tomu prictes found, ne? To scitani a odecitani seznamu je mocna zbran, a neni tam jen pro paradu. ;)
  • 0

#1228 Hobako

Hobako

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 20:57

HaLuMa napsal/a:
To bude problem toho, ze jsi patrne konkretni listing naimportoval v dobe, kdy na webu byly produkovany nesmyslne znaky a stihl jsi to driv, nez geoget zaca tyto nesmyslne znaky na vstupu filtrovat.

Jinak to jednodyche aktualizovani Geoget sam o sobe umet nemuze, protoze to by musel 'roboticky' sahat na web, coz se nesmi. Takze na vlastni riziko muzes nainstalovat Geojarry, ktery tu jednotlacitkovou aktualizaci umi.

Dík za info. Pak to není problém. To co mne zajímalo, jsem aktualizoval a pokud tomu rozumím správně, už by k chybnému importu nemělo dojít. Tak?
  • 0

#1229 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 22:17

zlicinaci napsal/a:
Taková drobnost, přestaly se mi v exportních makrech načítat filtry, takže se mi "načte" prázdný seznam a makro s ním dál pracuje, tj. nic neexportuje.
GeoFilterLoadFile(Geoget_Datadir + '\trad080.ggf');
GeoListLoad;


Problem nalezen. Souvisi to s tim novym busy-dialogem v poslednich verzich. A ze skriptu toho nechodi vic. Opravim.
  • 0

#1230 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 6:57

HaLuMa napsal/a:

zlicinaci napsal/a:
Taková drobnost, přestaly se mi v exportních makrech načítat filtry, takže se mi "načte" prázdný seznam a makro s ním dál pracuje, tj. nic neexportuje.
GeoFilterLoadFile(Geoget_Datadir + '\trad080.ggf');
GeoListLoad;


Problem nalezen. Souvisi to s tim novym busy-dialogem v poslednich verzich. A ze skriptu toho nechodi vic. Opravim.

Ok, dík.
  • 0

#1231 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 8:58

HaLuMa napsal/a:

zlicinaci napsal/a:
Taková drobnost, přestaly se mi v exportních makrech načítat filtry, takže se mi "načte" prázdný seznam a makro s ním dál pracuje, tj. nic neexportuje.
GeoFilterLoadFile(Geoget_Datadir + '\trad080.ggf');
GeoListLoad;


Problem nalezen. Souvisi to s tim novym busy-dialogem v poslednich verzich. A ze skriptu toho nechodi vic. Opravim.


Tak nevím, nebylo by dobré, kdyby se v upozorňování na novou verzi dalo zakliknout "vyřadit BETA verze" ???
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#1232 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 9:20

kolombo napsal/a:
Tak nevím, nebylo by dobré, kdyby se v upozorňování na novou verzi dalo zakliknout "vyřadit BETA verze" ???

Problém je v tom, že všechny verze jsou Beta, nevšiml jsem si, že by Haluma rozlišoval Stable a Beta...

Zkus přejít k poslední "stable" a obnovit data ze zálohy. Já bych zase spíš ocenil, kdyby na upozornění, pokud je nová verze, byl proklik rovnou na download...
  • 0

#1233 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 9:29

sobikovi napsal/a:

kolombo napsal/a:
Tak nevím, nebylo by dobré, kdyby se v upozorňování na novou verzi dalo zakliknout "vyřadit BETA verze" ???

Problém je v tom, že všechny verze jsou Beta, nevšiml jsem si, že by Haluma rozlišoval Stable a Beta...

Zkus přejít k poslední "stable" a obnovit data ze zálohy. Já bych zase spíš ocenil, kdyby na upozornění, pokud je nová verze, byl proklik rovnou na download...

Bane, stabilní verze jsou již dlouho, viz http://geoget.ararat...ku.php/download. Jsou tam pod sebou, stabilní a vývojová.
  • 0

#1234 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 9:32

sobikovi napsal/a:
Problém je v tom, že všechny verze jsou Beta, nevšiml jsem si, že by Haluma rozlišoval Stable a Beta...


http://geoget.ararat...ku.php/download

* 5.3.2009 stabilní Verze 2.1.5 (3.92 MiB, 1825 downloads)
* 15.4.2009 vývojová Verze 2.1.8 (4.06 MiB, 153 downloads
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#1235 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2009 - 6:35

LudekV napsal/a:
http://geoget.ararat...ku.php/download

* 5.3.2009 stabilní Verze 2.1.5 (3.92 MiB, 1825 downloads)
* 15.4.2009 vývojová Verze 2.1.8 (4.06 MiB, 153 downloads

Nj, už na to koukám.. B) Já jdu vždy hlava nehlava za tou poslední verzí. Docela by mne zajímalo, podle čeho se určuje, zda je verze stable nebo beta.
  • 0

#1236 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2009 - 6:38

Caster napsal/a:
- detekce casu nalezu z logu by mohla detekovat zapisy typu 18:50, (ta carka, mezera by zabrala), to sem si vsiml pri oprave spouste kterou zpusobila predposledni verze :)

Já myslel, že to v logu hledá text ve formátu xx:xx a je jedno, co je před a za...
  • 0

#1237 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2009 - 7:31

[quote]sobikovi napsal/a:
[quote]LudekV napsal/a:
Nj, už na to koukám.. B) Já jdu vždy hlava nehlava za tou poslední verzí. Docela by mne zajímalo, podle čeho se určuje, zda je verze stable nebo beta.[/quote]

To mas jednoduche... po nejake vetsi zmene je par testovacich verzi, protoze proste neni v mych silach otestovat uplne vsechno. Az se vychytaji velke problemy, bude z toho zase stabilni ostra verze. Malickosti se vychytavaji porad. ;)
  • 0

#1238 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2009 - 7:59

sobikovi napsal/a:

Caster napsal/a:
- detekce casu nalezu z logu by mohla detekovat zapisy typu 18:50, (ta carka, mezera by zabrala), to sem si vsiml pri oprave spouste kterou zpusobila predposledni verze :)

Já myslel, že to v logu hledá text ve formátu xx:xx a je jedno, co je před a za...


Ne, cas se hleda na zacatku. V textu muze byt mnoho casovych udaju, ktere s casem logu nesouvisi.
  • 0

#1239 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2009 - 8:07

zlicinaci napsal/a:
Taková drobnost, přestaly se mi v exportních makrech načítat filtry, takže se mi "načte" prázdný seznam a makro s ním dál pracuje, tj. nic neexportuje.
GeoFilterLoadFile(Geoget_Datadir + '\trad080.ggf');
GeoListLoad;


Tak zkus verzi 2.1.9, melo by to chodit.
  • 0

#1240 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2009 - 13:06

Narazil jsem na problem s PQ pokud cloveku chodi pravidelne a nejakou dobu je netaha, a pak stahne najednou dve PQ se stejnym nazvem souboru (7mistnecislo.zip) tak to dopadne treba tak ze geoget importne a archivuje treba jen starsi z nich a novejsi se ztrati. Nevim jestli to tak bylo vzdy, ale vypada to ze stejne PQ generuji stejne nazvy souboru, takze k te kolizi dojde jakmile tyden nestahnu a nahromadi se dve.
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama