Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#1241 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2009 - 16:56

Jsi si jisty? Tohle totiz geoget osetruje a mel by vzdy naimportovat jen nejnovejsi verzi PQ. Tedy pokud to delas pres specielni volby na importovani PQ! (importovat a archivovat PQ, nebo Stahnout a importovat PQ)
  • 0

#1242 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2009 - 16:58

... a pak si muzes d podadresari \PQ\archive overit, jake verze se vlastne importovaly, protoze tam se ti schovavaji prave posledni verze vsech PQ, ktere kdy Geoget importoval.
  • 0

#1243 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 13:49

Skript pro ohodnoceni kesky zobrazuje neco v tom smyslu, ze je to pro vybrane kese i v pripade, ze nemam vybranou zadnou, res hodnotim pouze tu, na ktere je "kurzor". Jelikoz mi zmizi seznam, nemam v danou chvili (ja skleroza) informaci o tom, ktere kese se to tyka, zda je to opravdu ta, kterou chci hodnotit. Mam pocit, ze v nektere predchozi verzi se tam vypisovalo jmeno kese. Neslo by to vratit nebo potlacit zmizeni seznamu, pripadne oboji?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1244 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 14:08

Urcite ti nazev kese pise okno pro postupne znamkovani vybranych kesi. Pochopitelne neni problem upravit i ostatni makra, aby to tam psaly vzdy. ;)
  • 0

#1245 happz

happz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 20:43

Vazeni, smekam hucku a klanim se, zatimco stale opakuji slova diku :) Vse funguje, dle navodu na wiki nastaveno za par okamziku - nejvic prace zabralo happzovi rozmyslet si, kam si ulozi datovy adresar - a funguje na prvni dobrou. Pohodli az na stul :) Diky vsem, co jsou v GeoGet2, GgStat i GgStat2 a Geojarry zainteresovani a spachali byt jedinou radku. Kdyby se vam neco hodilo - mirror downloadu, reklamicka nekde na webu, pripadne nejake to pivko na eventu, tak sluzebnicek ;)
  • 0

#1246 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2009 - 22:19

Myslím, že funkce importu, upozorňující na přetečení PQ přes 500 keší nepracuje jak má. Pokud totiž nějaké PQ při prvním stažení má jen málo keší, počet postupně roste, až cca za měsíc překročí hranici 500 keší, žádné upozornění se mi nezobrazí (typicky u PQ pro keše za poslední cca měsíc).
  • 0

#1247 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 7:21

A ja zase myslim, ze funguje. Zrovna pred par dny mne to na jedno plne PQ upozornilo. ;) toplne PQ bys mekl mit v \pq\archive. tak jej zkus presunout pryc a naimportovat znova a uvidis, jestli te to upozorni nebo ne.
  • 0

#1248 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 10:14

nejnovější Geoget Build + geoJarry - stále a pořád stejný problém, při vyjetí vlastních keší to cca u 10 z 350 píše unknown cache by xxxx (občas se jedná i o event) s nulovými souřadnicemi. Bude se to opravovat nebo dělám stále něco špatně ?
  • 0

#1249 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 10:46

Jo, o tom vim, to delaji archivovane kese, jen jeste nebyl cas na patrani a opravu.
  • 0

#1250 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 12:09

Tak uz je to opraveno, vyjde to v dalsi verzi.
  • 0

#1251 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 16:57

HaLuMa napsal/a:
A ja zase myslim, ze funguje. Zrovna pred par dny mne to na jedno plne PQ upozornilo. ;)
toplne PQ bys mekl mit v \pq\archive. tak jej zkus presunout pryc a naimportovat znova a uvidis, jestli te to upozorni nebo ne.

OK, postup jsem dodržel, výsledek vidíš v příloze.
  • 0

#1252 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 18:51

Tak to je zjevne nekde neco spatne. Zrovna predevcirem mi to na moje PQ upozornilo spravne. Potreboval bych tohle tvoje GPXko videt, abych zjistil, co kde selhalo. prosim, ozvi se mi soukromou zpravou. Dik.
  • 0

#1253 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 22:22

Tak problem byl schovany v prilis dlouhem nazvu tveho PQ. Preci jen 44 znaku... ;) No, nejak to poresim.
  • 0

#1254 JotT

JotT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 18:45

Nevim, jestli to neni jen problem muj, ale v ramci dobrych zmen u nove verze GG2.1.10.451 se vloudila i chybka. Pri zobrazeni listingu najednou nejde kopirovat oznaceny text do clipboardu. Do schranky se misto oznaceneho textu vlozi nazev kesky... Vzhledem k tomu, ze toto dost casto pouzivam (napr. pro kopirovani vzorcu a pod.) musim se vratit k predchozi verzi. Nebo je to skutecne chovani jen na mem pc?
  • 0
-=JotT=-

#1255 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 19:10

Mas pravdu, je to chybka. Opravim to brzy.
  • 0

#1256 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 19:16

Zda se to byti opraveno. jeste chvili pockam, jestli nekdo neobjevi nejakou dalsi drobnost, a vecer bych kdyztak vydal dalsi verzicku.
  • 0

#1257 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 19:23

V posledních verzích narážím na nepříjemný problém - i když jsou výsledkem zvoleného filtru jednotky-desítky keší, program projíždí celou dtb (v mém případě 20t keší), což je dosti zdlouhavé. Byl jsem zvyklý, že u podobných filtrů trvalo načtení řádově pár sekund (nemám přesnou představu, jak vyhledávání funguje), nedalo by se s tím něco udělat?
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#1258 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 19:52

Musím se přidat ke Kovbojovi, mám postupem času dojem, že je GG trochu udýchaný a vše mu trvá výrazně déle... Zároveň bych chtěl požádat, zda by si GG nemohl pamatovat poslední nastavení třídění seznamu a taky poslední adresář ze kterého se importovalo. Díky.
  • 0

#1259 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 20:23

Kovboji, je to jen subjektivni dojem! Ta databaze se projizdi porad uplne stejne jako drive, jen ten progressbar se ukazue jinym zpusobem. Pred tim ukazoval poct kesek, ktere prosly filtrem, zatimco ted ukazuje pocet kesek, ktere se prohlizi. Ba naopak, progressbar byl zoptimalizovan, takze nacitani je v nekterych pripadech dokonce i rychlejsi.
  • 0

#1260 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 20:27

U mě to tedy rychlejší rozhodně není (Windows 7). Předtím se to u filtru 2km zastavilo třeba po 2s (maximálně), dnes to trvalo 30s...
  • 0
Proud user of GeoGet 2




7 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 7 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama