Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#1501 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2009 - 11:27

bossno napsal/a:
Nechají se někde nastavit cesty kde mám uložené soubory, například gpx pro import, kam má ukládat exportované soubory atd..

to by mě také zajímalo, mám c:\Garmin\GeoGet\distdata\gc\export , c:\Garmin\GeoGet\distdata\gc\import a poslední 2 verze překlikávám jako divý :)
  • 0

#1502 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2009 - 11:30

protoze si porad nekdo stezoval, ze si to pamatuje posledni pouzity adresar, aby to samo nastavovalo do datoveho adresare. Tak to ted haze do datoveho adresare.
  • 0

#1503 bossno

bossno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2009 - 11:36

jj tak já se naučím to házet jinam - přizpůsobím se, důležitý je že vím že to nejde a nemusím to hledat dík
  • 0

#1504 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2009 - 11:38

HaLuMa napsal/a:
protoze si porad nekdo stezoval, ze si to pamatuje posledni pouzity adresa

:) přání leckdy bývají nedomyšlené ;-)
šlo by přidat do konfiguračního souboru proměnné Import a Export, kde by se definovala cesta? Přeci jen, provedu import nových GPX, pak dělám export souboru pro navigaci a musím překliklávat.
  • 0

#1505 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2009 - 11:42

prani jsou nedomyslena a vsichni je chteji hned. Mam to s vama tezke. ;) Az bude cas, nejakou konfiguraci tam pridam.
  • 0

#1506 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2009 - 12:48

HaLuMa napsal/a:
prani jsou nedomyslena a vsichni je chteji hned. Mam to s vama tezke. ;)

Az bude cas, nejakou konfiguraci tam pridam.

¨
Vždyť je možné si pro každý druh File Dialogu (Import, Export, atd.) pamatovat naposledy použitou cestu. Že to nyní nastavuje aktuální adresář pro skripty, je naopak velmi v pořádku.
  • 0

#1507 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2009 - 13:19

Pe_Bo napsal/a:
Vždyť je možné si pro každý druh File Dialogu (Import, Export, atd.) pamatovat naposledy použitou cestu.

A jak to nastavím? jde to uživatelsky ?
  • 0

#1508 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2009 - 13:22

Pe_Bo napsal/a:
Vždyť je možné si pro každý druh File Dialogu (Import, Export, atd.) pamatovat naposledy použitou cestu. Že to nyní nastavuje aktuální adresář pro skripty, je naopak velmi v pořádku.


janse ze je to mozne, ale samo se to neudela. Navic se vsad, ze se ovou lide, kteri to budou chtit mit napevno nastavene. proste zavdecit se vsem je tezke.
  • 0

#1509 bossno

bossno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2009 - 13:32

Já nic!! Já se jen zeptal!! ;) Protože u maker jsem našel konfigurační soubor kde se i cesty nastavujou, tak jsem nevěděl jestli něco podobnýho není u programu. Není, dál to neřeším (ale hodilo by se to) :)
  • 0

#1510 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2009 - 14:29

vsak jsem si to napsal na seznam veci, ktere by se hodily. ;) geoget ma konfiguracni soubor, ale vse v nem se konfiguruje z nastaveni v geogetu. (no, pravda, ne uplne vse, ale to se tohohle stejne netyka. :D)
  • 0

#1511 Shorty616

Shorty616

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2009 - 19:45

HaLuMa napsal/a:
Najdi si na www.geocaching,com libovolnou kesku a zmackni tlacitko na stazeni LOC souboru. Vyskoci na tebe stranka, kterou musis odsouhlasit. A az pak se pokousej stahovat ty kesky do Geogetu.


Take mam problem s Geogetem s tim unclosed neco.... A kdyz kliknu na stazeni LOC waypoint tak na me zadna stranka k odsouhlaseni nevyskoci :-( Co mam delat?
  • 0

#1512 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2009 - 20:53

Bud ti vyskoci stranka s odsouhlasenim licence, nebo ti to rovnou stahne LOC soubor. (kazdopadne poslednich par verzi GJ toto uz resi - falesnme LOC soubry neuklada.)
  • 0

#1513 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 24 July 2009 - 23:34

Dotaz - změnilo se něco ve volání mapy.cz ? kdysi jsem bez problémů používal kontextové menu (nad keší v seznamu) - Zobrazit na mapě - a v prohlížeči (IE) se zobrazilo www.mapy.cz se všemi body (waypointy), co jsem měl ke keši. Dnes mám všechno slité to jednoho bodu, nemůžu si udělat obrázek multiny (finálky ke mysterce). Díky za info
  • 0

#1514 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2009 - 11:41

Nevím, jestli dělám něco špatně nebo je něco špatně v GG... Když dám GG do režimu offline a dám si zobrazit keš, tak se mi nezobrazí mapy, i když jsou offline stažené... což by asi dělat nemělo :(
  • 0

#1515 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2009 - 12:07

pozorjed napsal/a:
Dotaz - změnilo se něco ve volání mapy.cz ?
kdysi jsem bez problémů používal kontextové menu (nad keší v seznamu) - Zobrazit na mapě - a v prohlížeči (IE) se zobrazilo www.mapy.cz se všemi body (waypointy), co jsem měl ke keši. Dnes mám všechno slité to jednoho bodu, nemůžu si udělat obrázek multiny (finálky ke mysterce). Díky za info


Ano, mapy.cz jsou ted rozbite. Uz se to tu pres vikend diskutuje hned ve dvou jinych vlaknech.
  • 0

#1516 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2009 - 12:36

sobikovi napsal/a:
Nevím, jestli dělám něco špatně nebo je něco špatně v GG...
Když dám GG do režimu offline a dám si zobrazit keš, tak se mi nezobrazí mapy, i když jsou offline stažené... což by asi dělat nemělo :(


ve svete se deje takovych veci, ktere by se dit nemely... proste chybicka se vloudila, neni to zadny zamer.
  • 0

#1517 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 607 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2009 - 18:02

Tak úspešně se mně podařilo stáhnout a naimportovat kešky z různých státu (Rakousko a Slovinsko) pomocí geojarry a geogetu. Zvolil jsem cestu, jak tu někdo psal, pomocí seperátních databází a zdá se mně to jako super řešení (tedy "jeden geoget pro každý stát"). Tímto moc děkuji za nápad, který tu někdo předhodil :) Ovšem chtěl jsem si takhle nahrát i kešky z ČR, ale napoprvé se mně načetlo asi ~6 000 keší. Tak jsem dal znova Download All (pomocí geojarry) a napodruhé už mám 11 460. Ale to pořád není všechno dle stránek GC.COM... Nevíte někdo prosím, čím to, že se nenahrávají všechny? Nebo to mám pouštět (Download All) do té doby, dokud se všechny nenatahají. Díkes za jakékoli info.
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#1518 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2009 - 18:46

Neni to jen zmateni z toho, ze Geoget defaultne neukazuje Eventy?
  • 0

#1519 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 607 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2009 - 19:04

Máš pravdu - pomohlo to! Zapnul jsem ve filtru jak archivované tak i event kešky. Něco přibylo, ale ne ještě všechno. Pak jsem zapnul Bez souřadnic a je to! Už to nabízí vše :) Díky moc za radu! EDITED: Aha, tak to vypadá, že ty bez souřadnic budou PM only.
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#1520 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2002 příspěvků(y)

Publikováno 27 July 2009 - 22:51

Hrabu se teď v exportu keší a napadla mě taková "hloupost" :) Lze nějak nastavit aby se na keši neměnily souřadnice, ale všechno ostatní se měnit může, ba naopak musí (hlavně status, ale i hint je žádoucí). Použití: Doplním finálky mysterek a pak už jen sleduju, zda-li jsou nebo nejsou aktivní až pojedu kolem a nemusím to pokaždé přepisovat.... Díky za odpověď :)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....





4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 4 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama