Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#1521 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 7:53

napad je to jiste skvely, a pracuje se na necem podobnem. Jen ted nebylo moc casu se do toho poradne ponorit.
  • 0

#1522 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 15:43

Ahojky, Dik autorovi za vyborny program s kterym mi necini problem se domluvit. Mam ale pls, Pouzivam dve verze GG jeden pro domaci kesky a druhy pro zahranicni a potreboval bych spusteny GG nejak rozlisit.Mam-li spusteny GG, nahore na liste se zobrazuje nazev a cislo verze GG, lze k tomu dopsat nekolik svych vyrazu, napr. domaci a cizí nebo CR a zahranicni., nebo neco podobného. Diky.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#1523 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 15:50

Potrebujes to rozlisit v nazvu okna? pokud ne, tak se do ta rozlisit podle cesty k datovemu adresari, ktera se pise dole. Podivam se, asi by to nemel byt problem pridat do konfigurace nejaky kratky textik, ktery by se k tomu nazvu prilepil.
  • 0

#1524 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2009 - 18:07

HaLuMa napsal/a:
Potrebujes to rozlisit v nazvu okna? pokud ne, tak se do ta rozlisit podle cesty k datovemu adresari, ktera se pise dole.

Podivam se, asi by to nemel byt problem pridat do konfigurace nejaky kratky textik, ktery by se k tomu nazvu prilepil.


To je ono, to je ono,. ta datova cesta staci a pritom skoro kazdy den na ni cumim. Díky.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#1525 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 11:14

Pokud pouzivate GeoJarry, upravte si v geojarry.config.pas
gjStateID = '-1';
(pokud to jeste nemate). S rozdelenim CR do kraju je potreba urcit, ze pozadujete implicitne vsechny kraje.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1526 MichaEli

MichaEli

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 11:36

Díky za odpověd na otázku, kterou jsem ani nestihl položit :-)
  • 0

#1527 Sumak.cz

Sumak.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 14:42

Super rychla odpoved , prave procitam vlakna a zjistuji ze se rozdelila cr na kraje i pro GC ta jsem zacal spekulovat jak ja to udelam a hned se jdu kouknout na vlakno o gce abych vznesl dotaz a vse je vyresene . Dik
  • 0

#1528 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 15:08

Jako stateid muzete pouzit i jine hodnoty a donutit tak GJ ke stazeni jen konkretniho kraje. To se muze take hodit, ne? ;)
  • 0

#1529 pavelka

pavelka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 15:44

Tak nevim, ale stahnul jsem si nejake nove i stare kese do GeoGetu uz s novymi kraji. Ale nestahuje mi to vubec State a cpe mi to kraj do Country (u novych i prepisuje starsi); takze nekde mam Country Czech Republic, nekde country Hlavni mesto Praha a State prazdny (v obou pripadech). Jen nevim, jestli to je problem GG nebo GC.
  • 0
PavelKa

#1530 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 18:28

1. zkontroluj, jestli nepouzivas nejakou starou verzi Geogetu. 2. Zkus v datovem adresari aktualizovat existujici soubor prilozenym souborem.
  • 0

#1531 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2009 - 18:36

Ted jsem to s tim aktualizovanym souborem zkusil a zda se mi, ze to chodi jak ma. Opetovny import by mel vse opravit.
  • 0

#1532 wendabr

wendabr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 10:43

Chtěl jsem si dneska aktualizovat keše v databázi GeoGetu, ale ani zaboha nemůžu přiřadit kraje a okresy některým keškám u státní hranice. Bude potřeba změnit polygony v GeoGetu nebo co pro to ještě můžu udělat?
Jde například o tyto kešky - GC13QWY (ČS. přístav na Baťově kanálu), GC10445 (Portas), GC101BQ (Hradek/Burgsberg), GCX1AB (Svoboda pro Hodonin), GCWPPN (Šest kešerů), GCPVDW (Trojmezí) a některé jiné.
  • 0

#1533 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 13:41

To budou kesky, ktere se proste netrefily do polygonu. polygony nejsou nikdy uplne presne, jednak je tam nepresnost vlivem zjednodusenych GPS souradnic, navic je tam i nepresnost vlivem zjednoduseni prubehu hranic. A dalsi faktor je, ze tusim nejaka z kesek dokonce ani podle mapy.cz nelezela na nasem uzemi. To se pak do polygonu trefuje opravdu spatne. ;)
  • 0

#1534 wendabr

wendabr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 14:00

HaLuMa napsal/a:
To budou kesky, ktere se proste netrefily do polygonu.


Díky - myslel jsem si to. Zkusím si to tam "dotlačit" ručně, ono je to celkem dost kešek. Ale jestli to Groudspeak bude dělat při převodu do krajů podle našich polygonů tímto způsobem, tak by mi tam ta prázdná místa "strašila" ještě hodně dlouho... Jsou to asi všechny kešky těsně u hranice, která má navíc často hodně klikatý průběh a hranice polygonů je nepostihnou přesně...
  • 0
HP iPAQ 214 (32GB SDHC+32 GB CF), GPS - QStarz Q1000X, BeeLineGPS. OziExplorerCE. Při cyklotoulkách navíc Asus eee901 (256GB SSD). Manuál OziExplorerCE

#1535 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 21:29

Nevím, jestli je chyba v GG nebo GeoJarry, případně jestli se to tady ještě neřešilo... ale jde o to, že jsem si dneska nechal přes GJ stáhnout nejnovější keše v ČR a po importu do GG se v kolonce Stát objevila hodnota Kraj a v Kraji nebylo nic! :@ Nechal jsem si tedy u těchto 8 keší stáhnout opět přes GJ listing a ejhle... v Kolonce Stát už bylo Czech republik, tedy správně, ale v Kraji zase nic... :( V listingu keše už ale hodnota Kraj je vyplněna. Předpokládám tedy, že se jedná o chybu v importním makru GG...
  • 0

#1536 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 21:31

A aktualizoval jsou soubor countryid.txt, ktery tu je o par prispevku vyse?
  • 0

#1537 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 21:33

Zkus si přečíst Halumův příspěvek z 29.07.2009 19:28 o kousek výš.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#1538 pavel.o

pavel.o

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 23:21

Nevím jestli to tu už někdo neřešil? Statistiky jsem zprovoznil, ale pořád se nemůžu dopátrat kde Geoget bere (nebo kam a jak mám napsat) rozpznání FTF do statistiky.To se mi stále nezobrazí. Poradí někdo?
  • 0

#1539 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 23:34

pavel.o napsal/a:
Nevím jestli to tu už někdo neřešil? Statistiky jsem zprovoznil, ale pořád se nemůžu dopátrat kde Geoget bere (nebo kam a jak mám napsat) rozpznání FTF do statistiky.To se mi stále nezobrazí. Poradí někdo?


...musíš si přidat TAG k příslušným keškám kde máš FTF
  • 0

#1540 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2009 - 6:38

Sally&eL napsal/a:

pavel.o napsal/a:
Nevím jestli to tu už někdo neřešil? Statistiky jsem zprovoznil, ale pořád se nemůžu dopátrat kde Geoget bere (nebo kam a jak mám napsat) rozpznání FTF do statistiky.To se mi stále nezobrazí. Poradí někdo?


...musíš si přidat TAG k příslušným keškám kde máš FTF


Tak, Tak - TAG :) Navod mas v prikladech a dokumentaci stazene s GGstatem.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





6 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 6 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama