Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#1561 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 20:57

Možná jsem to už psal v jiném vláknu.... ale možná by bylo fajn doplnit do importu kromě zobrazit Přidané a Vše taky Změněné (Aktualizované). Díky..
  • 0

#1562 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 21:07

A taky ses v tom jinem vlaknu dockal odpovedi - aktualizovane je vsechno, co jsi importoval. Na nejake chytrejsi zpracovani si musis pockat, pracuje se na tom.
  • 0

#1563 hupik

hupik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 21:37

Používám Geoget a nahrávám gpx do Oregonu. Protože se nevyznám ve vytváření maker, chci se zeptat, zda by bylo možné napsat makro, které by do GPX nahrálo již nalezené keše bez waypointů. Zatím to dělám tak, že nahraju všechny v nějaké oblasti a nalezené waypointy ručně mažu. Člověk je přece jen ješitný a rád v GPS vidí co našel:D
  • 0

#1564 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2009 - 21:43

HaLuMa napsal/a:
A taky ses v tom jinem vlaknu dockal odpovedi - aktualizovane je vsechno, co jsi importoval. Na nejake chytrejsi zpracovani si musis pockat, pracuje se na tom.

Díky, dohledám si. Samo že jsem myslel změněné..
  • 0

#1565 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 12:10

hupik: koukni na moje makro, viz http://geoget.ararat...:user:garmingpx PS: Ja nahravam nalezene kesky jako POI, aby se nepletly v te limitujici dvoutisicovce ;)
  • 0

#1566 hupik

hupik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 14:41

medwyn_cz napsal/a:
hupik: koukni na moje makro, viz http://geoget.ararat...:user:garmingpx

PS: Ja nahravam nalezene kesky jako POI, aby se nepletly v te limitujici dvoutisicovce ;)


Díky. Znamená to, že nalezená cache se exportuje jako cache, ale všechny waypointy kromě případného finálního se ignorují? To by bylo fajn. Myslím, že k limitu se nedostanu, protože si chci vytvářet gpx vždy dle nějaké oblasti, kde je keší míň. Ale líbí se mi otevřená truhla:D
  • 0

#1567 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 13:07

Jiz nekolikrat se mi stalo, ze GG zobrazi dialog, ktery chce odklepnout na OK, ale dialog je nekde "dole" pod ostanimi okny. Jelikoz dialog vzikne treba po importu, ktery trval delsi dobu a ja mezitim delam neco jineho, nemam tuseni, kde dialog je (a ze vubec uz je zobrazen a) a protoze delam bezne na nekolika pocitacich, zapomenu, co ze jsem tam pustil za funkci. GG se tvari jako ze je vse vporadku jen s nim nejde nic udelat (po kliknuti na jeho okno "zmodra" jeho titulkovy pruh, ale jakakoli dalsi akce je bez odezvy). Dnes jsem od nej v podobnem stavu dostal hlasku "Nelze vytvorit viditelne okno". Nenasel jsem zadnou spolehlivou cestu, jak takovy dialog zobrazit - zmatene klikam na ruzna mista a okna a on se nekdy objevi. Uz se mi ale take stalo, ze jsem GG musel odstrelit. Neslo by zajistit, aby tento dialog byl plnohodnotnym oknem, ktere bych videl v panelu (spodni lista monitoru)? To by dalo jasny signal, ze GG ma vice oken a snadno se k tomu oknu dostanu. EDIT: domnivam se, ze se to tyka dialogu zobrazenych z maker funkci Message() nebo jak je ten prikaz.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1568 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 13:16

já bych ještě přidal, aby DOS okna (např. volání update listing na seznamem keší, download near cache, ...) nebyla naopak jako hlavní okna, ale někde na pozadí. Pokud pracuji v jiné aplikaci, mám zapnutou aktualizaci krajů, výšky, ..., tak musím trvale dávat pozor, zda ještě píšu v původní aplikaci, či zda vedle do DOS okna :(. ztrátu aktivního okna, např. po importu, potvrzuji, jediné řešení je násilně ukončit GG a spustit znovu.
  • 0

#1569 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 13:22

UAAAAAAAAA ..... Stala se mi velice nepříjemná věc. Normálně si nechávám od kluků posílat jejich PQ found caches .. importuju, otaguju. Teď jsem to udělal zase a ... do háje ony se mě některý pixly který nemám označily asi podle toho maaacovýho PQ, že je mám. Prosím..help, zachrante me, jak vrátim databázi o pár hodin dopředu? ... změnilo se v GG něco čeho jsem si snad nevšiml?
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#1570 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 13:28

Urcitem as zalohu z pocatku dne, tak na ni aplikuj vsechny pozdejsi zmeny.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1571 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 13:29

Ja bych se smele opovazil jeste pripomenout s moznosti vymazat z databaze kese oznacene ze seznamu (dnes to jde jen po jedne).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1572 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 13:37

gord napsal/a:
Ja bych se smele opovazil jeste pripomenout s moznosti vymazat z databaze kese oznacene ze seznamu (dnes to jde jen po jedne).

nevim co tim myslis, smazat jde libovolny pocet oznacenych kesi, pravy cudlik > delete permanently
  • 0

#1573 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 13:40

ze bych zameskal novou verzi? Ne, mam posledni verzi GG a pokud mam oznaceno vice kesi, pak po pravem mysitku mam polozku "Trvale vymazat" (nebo jak je ten text) neaktivni.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1574 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 14:00

gord napsal/a:
Jiz nekolikrat se mi stalo, ze GG zobrazi dialog, ktery chce odklepnout na OK, ale dialog je nekde "dole" pod ostanimi okny. Jelikoz dialog vzikne treba po importu, ktery trval delsi dobu a ja mezitim delam neco


Viz. changelog - vsechna okna a dialogy byly od zakladu prekopany, cimz se vylepsilo chovani na Vista a Win7. Tak uvidis, jak se to bude chovat ted.

Cely problem je v tom, ze Delphi pouzivaji jako hlavni okno apliakce neviditelny formular, a vlastnimi silami si uruji, ktere okno ma byt jak videt. Jenze obcas se to poblazni a on nedokaze spravne aktivovat onen modalni dialog.
  • 0

#1575 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 14:09

pozorjed napsal/a:
já bych ještě přidal, aby DOS okna (např. volání update listing na seznamem keší, download near cache, ...) nebyla naopak jako hlavní okna, ale někde na pozadí. Pokud pracuji v jiné aplikaci, mám zapnutou aktualizaci krajů, výšky, ..., tak musím trvale dávat pozor, zda ještě píšu v původní aplikaci, či zda vedle do DOS okna :(.


Dobre, RunExec odted vola aplikace s neaktivnim oknem. RunShell nikoliv, protoze ten se vola zpravidla proto, aby se neco ukazalo.

pozorjed napsal/a:
ztrátu aktivního okna, např. po importu, potvrzuji, jediné řešení je násilně ukončit GG a spustit znovu.


Viz. vyse, je to predelano a snad i opraveno. Kazdopadne i pred tim, pokud se mi ztratilo aktivni okno, tak slo na XPckach nalistovat pres alt-tab a vyvolat. Na Win7 to uz neslo, Visty jsem nezkousel. Coz prave vyprovokovalo zmeny kolem obsluhy formularu.
  • 0

#1576 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 14:14

Qnik napsal/a:
UAAAAAAAAA .....

Stala se mi velice nepříjemná věc. Normálně si nechávám od kluků posílat jejich PQ found caches .. importuju, otaguju. Teď jsem to udělal zase a ... do háje ony se mě některý pixly který nemám označily asi podle toho maaacovýho PQ, že je mám. Prosím..help, zachrante me, jak vrátim databázi o pár hodin dopředu? ... změnilo se v GG něco čeho jsem si snad nevšiml?


Ono je potreba si davat pozor, co importujes a co exportujes. Patrne ti Maaaca podstrcil GPX s Geogeti extenzi.

Takze pripominam:

- Normalni PQ GPX - data na urovni standardniho PQ. Zadne tvoje personalni data se neprenasi (maximalne je treba si dat pozor na tebou pridane waypointy...), jen informace o keskach a waypointech. Idealni vymenny format.

- Geogeti GPX - prenasi se vse, vcetne tvych personalnich informaci, jako je informace o nalezu a tvoje tagy. tento format je pojat jako zaloha dat v databazi nebo jako nastroj na prenos kompeltnich dat mezi databazemi.
  • 0

#1577 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 14:15

gord napsal/a:
Ja bych se smele opovazil jeste pripomenout s moznosti vymazat z databaze kese oznacene ze seznamu (dnes to jde jen po jedne).


Me to funguje i hromadne a nic jsem kolem toho neopravoval.

Problem bude asi v tom, jakym zpusobem ty kesky oznacujes. Asi se ti dari se vyhnout akci, ktera nastavuje aktivni ikonky.
  • 0

#1578 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 14:22

nene...maaaca mi poslal klasicke PQ vygenerovane groundspeakem...nicmene...no nevim co jsem to provedl.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#1579 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 14:29

Gord totiz mysli ne hromadne mazani, ale hromadne odznacovani nalezu.
  • 0

#1580 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 14:33

Qnik napsal/a:
nene...maaaca mi poslal klasicke PQ vygenerovane groundspeakem...nicmene...no nevim co jsem to provedl.


Oznaceni nalezu je mozne jen dvema zpusoby:

- podle logu - pak bys musel mit v konfiguraci geogetu nastavene spatne jmeno, aby se ti to oznacilo spatne.

- Podle Geogetiho GPX

jedno z toho muselo nastat.
  • 0




4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 4 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama