Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#1801 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2009 - 22:30

Pokud si nacham stahnout do Geogetu PQ pomoci tlacitka v liste ( obalka s barevnym ctvereckem), melo by to PQ jen stahnout a naimportovat. Alespon soudim dle popisku u tlacitka. Tak proc se mi v datovem adresari, ve slozce PQ objevuji naimportovane soubory? Mam nekde neco spatne nastavene? V menu Soubor - Import - je volba Importovat a uschovat PQ, ale to nepouzivam...
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#1802 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2009 - 22:38

ANom stahovani zaroven i uschovava. jen se mi to fakt nechtelo to vsehcno vypisovat donazvy te funkce. uschovavaji se ale jen posledni verze tehoz PQ, takze uschovany archiv je vlastne jen posledni verze toho co importujes. Neni to bez ucelu, protoze archiv slouzi k tomu, abys importoval vzdy jen nejnovejsi verzi PQ.
  • 0

#1803 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2009 - 22:41

HaLuMa napsal/a:
ANom stahovani zaroven i uschovava. jen se mi to fakt nechtelo to vsehcno vypisovat donazvy te funkce.

uschovavaji se ale jen posledni verze tehoz PQ, takze uschovany archiv je vlastne jen posledni verze toho co importujes. Neni to bez ucelu, protoze archiv slouzi k tomu, abys importoval vzdy jen nejnovejsi verzi PQ.

Diky za vysvetleni.
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#1804 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2009 - 22:08

Mel bych mini navrh na vylepseni pokud to neni a dotaz jak na to pokud to je :)

Pokud pouzivam fci HttpAsk a neco stahuju, dalo by se udelat, aby pri oknu a hlasce "GeoGet pracuje" ukazoval i teplomer kolik je stazeno?


  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#1805 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2009 - 11:48

Nevím zda se to tady už propíralo, ale mam problemy s importem listingu ve formátu html. Listing uložený Operou to schlamstne bez problemu, z IE ho ignoruje.
  • 0

#1806 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2009 - 12:00

IE totiz neuklada stranku tak jak ji dostane od serveru, ale trosku si ji prebasni podle sveho. Jeste jsem ale nemel cas zjistovat, co konkretne zabrani importu. Holt, vanoce se blizi, mam jine starosti.
  • 0

#1807 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2009 - 15:56

Tak nové mapy nálezů dle kraje případně okresů jsou tady. Zatím jsou umístěny ve zkušebním adresáři http://www.geocaching.cz/ggstat2/ až je Pepa přemístí budou definitivně dostupné na standardní adrese jako do teď.
Připravil jsem i stručný manuál jak nastavit URL pro správné vykreslení mapy. Najdete ho zde http://www.geocachin...tat/manual.html. Jsou tam i ukázky nových map (úplně dole). Nyní jsou dostupné tyto mapy:
Česká republika - kraj, okres
Slovenská republika - kraj, okres
Irsko - kraj, okres
Německo - spolkové země
Rakousko - spolkové země

Další státy budou následovat dle přání, sehnání podkladů a hlavně dostatku mého času, kterého není nadbytek :).

Tak testujte a případně piště chyby, nepřesnosti apod.
  • 0

#1808 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2009 - 16:00

Tak koukám, že jsem se netrefil do správného vlákna :). Spíše to mělo patřit do GgStatu. No co už se stalo. Tak si to přeberte jak chcete.
  • 0

#1809 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2009 - 17:10

Mrknu se na to a časem přidám do GgStatu.
  • 0
MaFa

#1810 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2009 - 17:13

PetrX napsal/a:
Další státy budou následovat dle přání, sehnání podkladů a hlavně dostatku mého času, kterého není nadbytek :).

Kdyz si teda muzeme neco prat, tak ja bych si pral mapu Francie :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#1811 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2009 - 17:22

...nádhera - už aby to bylo v GgStatu - to by byl dáreček ;)
  • 0

#1812 Akrij_uj

Akrij_uj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2009 - 18:34

Arne1 napsal/a:
Nevím zda se to tady už propíralo, ale mam problemy s importem listingu ve formátu html. Listing uložený Operou to schlamstne bez problemu, z IE ho ignoruje.


Tento problém jsem nedávno také řešil a za pomoci ochotných lidí zde jsme zjistili, že ze starší verze IE prohlížeče to funguje a doma kde mám IE 8 mi to nejde. Nyní požívám FIREFOX a z toho to jde.
  • 0

#1813 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 18:00

Vzhledem k tomu, ze jsem vytvořil nové mapy do statistik (viz vlákno ggstat), bych se rad zeptal autora/uživatelů zda maji polygony pro rozdělení kesi do krajů a okresu pro vytvořené mapy.
  • 0

#1814 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 18:14

no, ja mam sice nejake novejsi polygony, ale jsou moc presne, takze i pomale. Nevim, jestli odpovidaji tve mape. V kazdem pripade by to chteli polygony optimalizovane a zjednodusene, aby mely rozumne mnoztsvi bodu...
  • 0

#1815 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 18:56

Nevím jestli si rozumíme. Já vytvořil mapy, které nejsou na polygonech vůbec závislé, ale v GeoGetu musí mít člověk nějak rozškatulkované kešky po okresech/krajích aby se dala mapa vygenerovat. Teď je to například hotové pro ČR a SR. Já přidal další země (Rakousko, Německo, Irsko) a pro ty je potřeba také rozškatulkovat kešky do daných okresů/krajů pro daný stát. Prostě jako máme polygony pro ČR na zatřídění, tak potřebujeme polygony pro výše uvedené státy.
  • 0

#1816 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 20:06

No, prvotni trideni je preci dano daty - pokud ona zeme je na webu rozdelena. Sekundarni rozdeleni je podle polygonu. Pokud mi nekdo doda polygony cizich zemi, rad je soupnu do instalace.
  • 0

#1817 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2009 - 20:26

Já to vidím jednoduše, nejprve udělám kraje, ketrý jsou již v Geogetu v poli state. Až bude jasný kam se uloží okresy ze Slovenska a Irska, tak přidám i okresy.
  • 0
MaFa

#1818 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2010 - 20:47

Poslední dobou se mi stává, že když ve filtru / "Druh kešky" v GG2 kliknu na některý čtvereček moc rychle dvakrát za sebou, přestane fungovat funkce "toto ignoruj", resp, zobrazuje se jen zaškrtnutí (jako "musí toto mít", ale s funkcí "toto ignoruj") a nebo prázdný čtvereček. Další dvojklik pak invertuje veškerá zaškrtnutí.
  • 0

#1819 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2010 - 21:26

To je vlastnost. Druh kesky byl predelan tak, ze se jen zaskrtava, ktere tyby se smi vyskytnout. Dvojklik invertuje oznaceni. Stare oznaceni (ovsem s funkci "nezaskrtnuto") se objevuje po nahrati starych filtru. Nastavit uz nejde.
  • 0

#1820 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2010 - 19:08

Do GG2 jsem nahrál přes GPXlight a následně dosud nepublikované makro všechny Waymarky Czech Geodetic Points. Bohužel, waymarking poskytuje na konci popisu některých keší náhodná data, která způsobují po exportu do GPX nekompatibilitu s POIloaderem. Tak jsem v GG spustil postupně všechny činnosti "Oprava Databáze", což vyházelo všechna chybná data. Bohužel včetně všech Waymarků.:( BTW: Nešlo by Visit Instructions přidávat na konec Long Description?
  • 0




5 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 5 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama