Přejít na obsah


Fotka

mapa na gc.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
156 odpovědí na toto téma

#141 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2009 - 7:26

Divné, mám FF3.5 a pravý čudl funguje
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#142 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2009 - 7:39

Me taky pravy cudl funguje na FF35.
  • 0

#143 Ferys

Ferys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2009 - 18:05

Tak už jsem na to přišel, nefunkčnost mi způsobuje nějaký skript v grasemonkey, teď už jen zjistit který... Omlouvám se za zbytečnou paniku, ale kdyby tu všichni nepsali, že jim to funguje, tak by mě nenapadlo hledat problém u sebe. Takže, díky za reakce :-). Když už píšu do tohoto vlákna, chtěl bych ještě připomenout svoji prosbu na přidání ignore listu do mapy. I když vím že to jen tak nebude, tak snad možná někdy :-) ....
  • 0

#144 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 8:21

takze u mne to na FF35 zpusoboval skript mapswitch.
  • 0

#145 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2009 - 16:10

Dain a Olik napsal/a:
takze u mne to na FF35 zpusoboval skript mapswitch.


Jj, kdysi jsem na prave tlacitko dal neco co uz nejspis davno nefunguje. Bohuzel nemam ted cas to opravit, nicmene oprava by mela byt opravdu sndadna. Vlastne mapy na gc.cz jsou jedine, kde jsem jeste nepredelal zpusob prepinani na jinou mapu. (Ten zpusob pres puvodni menu je z technickych duvodu nevhodny.)
  • 0

#146 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 5:43

ebik napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:
takze u mne to na FF35 zpusoboval skript mapswitch.


Jj, kdysi jsem na prave tlacitko dal neco co uz nejspis davno nefunguje. Bohuzel nemam ted cas to opravit, nicmene oprava by mela byt opravdu sndadna. Vlastne mapy na gc.cz jsou jedine, kde jsem jeste nepredelal zpusob prepinani na jinou mapu. (Ten zpusob pres puvodni menu je z technickych duvodu nevhodny.)

Co ten mapswitch dělá? Že bych to výhledově narouboval přímo do mapy?

Přesunuto z jiného tématu, kde už je to mírně OT

Gwen_CZ napsal/a:
Napíše mi to "problém se spojením, zkuste později".
Ale mám systém zralý na reinstal, tak počítám, že to vázne díky tomu.

zdá se, že když centrum přesouvalo mapové api z domény atlas.cz na centrum.cz, tak na to vyhledávací api pro mapu asi nějak pozapomnělo.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#147 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2009 - 7:54

pepa.z.pocernic napsal/a:

Co ten mapswitch dělá? Že bych to výhledově narouboval přímo do mapy?


kdyz vidi na strance napsane souradnice, nabidne je jako odkaz na ruzne mapy z vyberu, pripadne na stranku na gc.com se seznam nejblizsich kesi.
  • 0

#148 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 19:44

pepa.z.pocernic napsal/a:
Co ten mapswitch dělá? Že bych to výhledově narouboval přímo do mapy?

V kontextu gc.cz umel (castecne pomoci praveho kliku) prepnout do jine podporovane mapy. Nicmene to jsem chtel predelat, protoze na vsech jinych mapach ted uz podporuje jen prepnuti podle stredu mapy. Jen na geocaching.com v listingu nabizi prepnuti se 'znackou' ktera presne oznaci danne misto na mape. V kontextu gc.cz, by podobna funkcionalita mohla byt vyuzita u bubliny od znacky - predevsim vhodne pro uzivatelske znacky (ty totiz nejsou znepresnene).

P.S.: S vyuzitim kodu nebo skriptu primo v geocaching.cz samozrejme nemam problem. Pokud vymenis procedury pro prepocty souradnic, tak to bude z hlediska prav nezavadne. Procedury pro prepocty souradnic jsou castecne prevzate a prepsane do javascriptu. V komentarich je uvedeny zdroj.
  • 0

#149 Forseti275

Forseti275

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 11:26

Ahojte, nevím jestli se na to tady uz nekdo ptal, ale rád bych veděl jestli se dají zobrazovat nalazene kese i v zahranici ? Treba kdyz najdu nejakou keš na uzemi polska, tak se mi nezobrazi za hranicema čr. U par map už jsem to videl.... Kdyz loguju zahranicni kese na gc.cz tak tam vkladam ten kod kesky a datum nalezu.. ale na mape se mi nezobrazi.... (jak na mape čr v tesne blizkosti hranic, tak na mape evropy) Muzu dostat radu jak na to?
  • 0

#150 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 751 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 14:36

Forseti275 napsal/a:
Kdyz loguju zahranicni kese na gc.cz tak tam vkladam ten kod kesky a datum nalezu.. ale na mape se mi nezobrazi.... (jak na mape čr v tesne blizkosti hranic, tak na mape evropy)
Muzu dostat radu jak na to?

Databaze na gc.cz nezna zahranicni cache.Musis je dodat i se souradnicemi, to udelas tak, ze uploadnes GPX soubor, bud ten z My Finds, nebo si treba stahnes waypointy svych novych nalezenych jako .loc a gpsbabelem zkonvertujes do gpx.
  • 0

#151 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 18:00

Nevím proč, ale nějak zde na gc.cz (v mapě) nemůžu najít GC2G28X? Publikovaná byla před týdnem v neděli. EDIT: Tak už tam je :D
  • 0

Garmin Etrex H + Samsung Galaxy Pocket
Osobní stránky
Rozšíření do prohlížeče Google Chrome a Opera Seek a Cache.


#152 petrnohejl

petrnohejl

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 14:17

Ahoj. Aktualizoval jsem mapu Brna a pridal nazvy ctvrti. Prosim pepu z pocernic, jestli by to mohl nahrat (posilal jsem to i na mail). Diky! http://data.jestrab....brna_update.png
  • 0

#153 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 7:34

Napadlo me jedno vylepseni uz ted skoro dokonale mapy na gc.cz: Na zalozku Osobni (v bubline kesky, pise se tam datum nalezu) pridat jeste moznost upravit si souradnice, na kterych se ikona zobrazuje. Asi by pak bylo dobre ikonku nejak odlisit, takze by dostala neco podobneho, jako je smajlik u nalezene. Pripadne by pak slo do panelu filtrovani zobrazenych kesi pridat jeste zaskrtavatka Posunute a Neposunute. Je jasne, jaka by to byla vyhoda. Pridavani uzivatelskych bodu jako vylustenych mysterek je trochu krkolomne. Navic by tam pak uzivatel videl jen jednu ikonku misto dvou pro jednu kesku. Co ty na to, Pepo? Asi to bude docela velky zasah do zavedeneho systemu. Takze treba nekdy, az se budou delat vetsi zmeny...
  • 0

#154 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 10:04

To by byl hodně velký zásah, takže šance moc nevidim
  • 0

#155 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 12:22

Muzu nabidnout svoji pomoc. Ovladam PHP i MySQL. Otazka je, jestli ti tim usetrim vic prace, nez je potreba k tomu, abys mi predal vsechny potrebne informace. :-)
  • 0

#156 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 12:26

On je taky problém, v tom, že už teď dokáže aktivnější využívání mapy více lidmi najednou server potrápit a zesložitění načítání dat by tomu moc nepomohlo.
  • 0

#157 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 12:34

No jo, zvlast asi dotazy na dalsi tabulku by daly zabrat. Skoda.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama