Přejít na obsah


Fotka

Kontrola Policie ČR


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
282 odpovědí na toto téma

#221 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 18:33

S474N napsal/a:
Tak panove, co ocekavate od vyucenych zedniku? :):)

Jo, vyučený zedníci maji daleko lepší plat ne měšťáci. Ty k policii nechoděj. U městský jsou (obvykle) lidi, co chtěli být vždy policajti, ale státní je nevzali. Čimž neřikám, že se celkem inteligentní a slušný lidi u měšťáků nevyskytujou, i to jsem už zažil.
  • 0

#222 golici

golici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 20:32

Se švestkama si před týdnem užili u Ostravy FTFkaři co utíkali pro právě publikovanou kešku. Kousek od kešky našli oběšence. To jsem zvědav jak pak policajtům vysvětlovali co dělají v noci s baterkama v lese.... Asi se z nich stali podezřelí, než se ukázalo že to byla sebevražda... :-)
  • 0

#223 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 20:41

golici napsal/a:
Se švestkama si před týdnem užili u Ostravy FTFkaři co utíkali pro právě publikovanou kešku. Kousek od kešky našli oběšence.
To jsem zvědav jak pak policajtům vysvětlovali co dělají v noci s baterkama v lese.... Asi se z nich stali podezřelí, než se ukázalo že to byla sebevražda... :-)

Ty jo...to bych se asi polekal kdybych místo keše našel oběšence. Bych se asi na nějakou dobu poté na FTFkaření vykašlal....:D
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#224 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 20:44

rocky: to neni jenom o vysi platu. Ono je to taky o tom, ze zednik neni tak "drsnej" a nemuze jen tak nekoho buzerovat a lecit si na nekom komplexy.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#225 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 20:56

S474N napsal/a:
rocky: to neni jenom o vysi platu. Ono je to taky o tom, ze zednik neni tak "drsnej" a nemuze jen tak nekoho buzerovat a lecit si na nekom komplexy.

To by ses divil jak zedník nemůže buzerovat. Když sme omítali v baráku pozvali sme si zedníka a mysleli sme že když máme jeden hrubší a jeden jemější písek že si vybere, zedník prohlásil že voba písky sou na nic a že chce liazku "nějakýho písku mezi" a pak taky že chce postavit dvoupatrový lešení. Nakonec to dopadlo tak že sme si to naházeli sami i s tim špatnym pískem. Kdo chce buzerovat tak ten prostě buzerovat bude ať se živí čímkoli.....:(
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#226 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 21:03

S474N napsal/a:
rocky: to neni jenom o vysi platu. Ono je to taky o tom, ze zednik neni tak "drsnej" a nemuze jen tak nekoho buzerovat a lecit si na nekom komplexy.

Jakože zednictví kumuluje dobrý charaktery a měšťáci špatný charaktery? No, to je dost odvážný tvrzení. Spíš jde asi o to, že k měšťákům jde dost často ten, co nic neumí a uživit se musí každej. Ostatně ti co chtěj buzerovat maj ve větší oblibě EU a úřady vůbec. Jednoduše je to pohodlnější.
  • 0

#227 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 21:21

Jen si dovolím poupravit žvást od golici o ostravských FTFkařích, co našli oběšence.
Přečtěte si log, který onu událost popisuje a udělejte si obrázek sami:
http://j.mp/fJzTOJ
Všimněte si, prosím, času, kdy asi onoho oběšence našli.
A se slůvkem "vražda" bych si raději vůbec nehrál, to je dost silné kafe na to, aby bylo jen tak vypuštěno do "éteru" bez toho, aby někdo byť jen tušil souvislosti!
  • 0
Tuž tak:

#228 Hunda

Hunda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 10:01

Přidám svoji trošku do mlýna. Nevím, jak Vy, ale já se dozajista chovám podezřele. Pořád se otáčím, jestli mě někdo nesleduje; sahám na místa, kam normální člověk přece nesahá, jenom kdyby tam NĚCO bylo; dělám, že volám, zavazuju si třikrát boty apod. Divíte se ať MP nebo státním, že se starají? Z baráku nám už třikrát ukradli okapní roury, původní měděné (chápu), pak i ty plastové (nechápu). Jak pozná MP, že se jde kačer podívat podle hintu za okap, jestli tam visí schránka a nebo je to sběratel všeho, co sa dá zpeněžit? Hranice je tenká. Obě policie nejsou přece jenom buzeranti na parkování, rychlost a zákaz vjezdu. Vůbec mi nedělá problém říct jim, že hraju hru, už se mi to stalo dvakrát a vzali to úplně v pohodě. Raději ať mě kontrolují při odlovu cache a neztrácí se mi okapy, než naopak.
  • 0

#229 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 985 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 11:25

JJ, take uz 2x, jednou nahodne pri odlovu, podruhe na mne privolany. Ono to sviceni v noci jim neda... PS: uz trenujes na 4boj? :D
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#230 Hunda

Hunda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 11:47

akryx napsal/a:
JJ, take uz 2x, jednou nahodne pri odlovu, podruhe na mne privolany. Ono to sviceni v noci jim neda...
PS: uz trenujes na 4boj? :D


Už jsem si přečetl pravidla squashe ;)
  • 0

#231 Ladan01

Ladan01

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 22:02

Jeste jsem nemel tu cest byt legitimovan pri hledani.A kontrola v aute probehla naposled nekdy pre rokem a pul a to proto,ze sem v pul jedne rano asi 6x zatroubil na zname,ktere jsem mijel u hospody :D Jinak od jiste doby u sebe nosim plynovku (kterou jsem jeste nemusel nastesti pouzit v sebeobrane.hlavne nereste,proc nemam misto toho sprej,nebo teleskop)...a nedokazu si predstavit,kdyby me nekde kontrolovali a musel bych vytahnout vsechno z kapes.I kdyz je jasne,ze pred kontrolou bych policii upozornil,ze mam u sebe zbran.Uz tak bych se citil docela nejiste. Zazil nekdo z vat takovouto situaci?
  • 0

#232 Pistafista

Pistafista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2011 - 22:49

Ladan01 napsal/a:
... pred kontrolou bych policii upozornil,ze mam u sebe zbran.Uz tak bych se citil docela nejiste.
Zazil nekdo z vat takovouto situaci?


Zažil jsem to ne s policií, ale v menší samoobsluze. Příliš dlouho jsem váhal při výběru kávy a neunikl jsem tak pozornosti majitele, který mne při placení požádal o prohlídku obsahu kapes obrovského kabátu, který jsem měl na sobě. Nebyli jsme tam sami, za mnou byla fronta ke kase, vytáhnout v této situaci z kapsy kvér mi přišlo dost nevhodný. Nakonec jsem mu nechal do té kapsy jen nahlédnout. Kafe tam nebylo, takže dál už po ničem nepátral a byl klid. S policií by to asi probíhalo jinak.
  • 0

#233 pgnext

pgnext

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 7:34

To já se jednou vracel o půlnoci z nějaké akce a ještě mě napadlo odlovit keš v Židenicích u hřbitova. Projížděl jsem okolo empíků a jak jsem zastavil na místě činu, viděl jsem v zrcátku, že se rozjeli za mnou. Samozřejmě začli blikat a pak se vyptávali, co tam pohledávám. Jelikož se mi nechtělo jim vysvětlovat, vzal jsem do ruky mapu a řekl, že jsou zde samé jednosměrky a že se potřebuji dostat ven. Ochotně mi vysvětlili cestu a ještě popřáli šťastnou jízdu. Pravda, tehdy jsem ještě nelovil s GPS a nejspíš bych ji ani nenašel. Odlovil jsem ji o několik měsíců později.
  • 0

#234 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 8:49

V těch Židenicích jim tam asi někdo na hřbitově krade, protože jsme je tam v noci potkali taky...
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#235 JacG

JacG

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 9:17

pistafista napsal/a:

Ladan01 napsal/a:
... pred kontrolou bych policii upozornil,ze mam u sebe zbran.Uz tak bych se citil docela nejiste.
Zazil nekdo z vat takovouto situaci?


Zažil jsem to ne s policií, ale v menší samoobsluze. Příliš dlouho jsem váhal při výběru kávy a neunikl jsem tak pozornosti majitele, který mne při placení požádal o prohlídku obsahu kapes obrovského kabátu, který jsem měl na sobě. Nebyli jsme tam sami, za mnou byla fronta ke kase, vytáhnout v této situaci z kapsy kvér mi přišlo dost nevhodný. Nakonec jsem mu nechal do té kapsy jen nahlédnout. Kafe tam nebylo, takže dál už po ničem nepátral a byl klid. S policií by to asi probíhalo jinak.


Jednou jsme se s partičkou kamarádů domluvili že zajdem na střelnici a po příjemné soutěži jsme se ještě rozhodli zajít oslavit výsledky do nějakého nejmenovaného podniku. Jaksi jsme si neuvědomili, že je tam u dveří kontrola. Ten výraz vyhazovače, když jsme na jeho (obvykle formální) otázku "Máte u sebe nějaké zbraně?" vyskládali před něj na pult pět pistolí, krabice s náboji, náhradní zásobníky, holstery ... tak ten si budu pamatovat do srmrti :D:D:D:D
  • 0

#236 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 10:50

Ladan01 napsal/a: u sebe nosim plynovku (kterou jsem jeste nemusel nastesti pouzit v sebeobrane.hlavne nereste,proc nemam misto toho sprej,nebo teleskop)

A me by to treba zrovna zajimalo :-)

Ladan01 napsal/a:
...a nedokazu si predstavit,kdyby me nekde kontrolovali a musel bych vytahnout vsechno z kapes.

Proc bys mel vsechno vytahovat z kapes?

pistafista napsal/a:majitele, který mne při placení požádal o prohlídku obsahu kapes obrovského kabátu, který jsem měl na sobě.

No vyhovel si mu, aniz si ovsem musel.

JacG: opravdu vyskladali? A on si je pote prevzal do uschovy nebo co probihalo dal? Nezlob se, ale me to prijde jako vtip pekne, ale jako realita dost "utazene za vlasy" ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#237 JacG

JacG

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 10:54

2 S474N: Jo, opravdu vyskládali. A opravdu vše převzal do úschovy a při opuštění podniku nám vše řádně vrátil. Ona to nebyla hospoda či diskotéka. A dál už bych to nerad upřesňoval ;)
  • 0

#238 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 11:22

JacG: i kdyby to byla Sazka Arena, tak vy nemate zadne pravo mu predat zbran do uschovy. Pokud to tedy nebyla kantyna u nejakeho soudu. Mozna to nevis (coz je ovsem pomerne smutne), ale vy jste porusili zakon. A to nemluve o tom "ochrankovi", ten se dokonce nelegalne ozbrojil. Takze tim cos napsal bych se tedy vubec nechlubil.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#239 Minas

Minas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2011 - 11:28

ostravacek: Díky za uvedení na pravou míru, co se týče žvástu od golici. Nijak se mi o tom v logu ani nechtělo psát, ale vzhledem k tomu že se o PČR zmínil zakladatel a i pár kačerů, nedalo mi to, abych o tom nenapsal. O to víc mě mrzí, že když jsem log napsal z důvodu, aby o tom nikdo dále nespekuloval, objeví se takový mystifikační příspěvek od golici. Našli jsme jej odpoledne, takže žádné baterky v tom nehrály roli, zvláště když jsem PČR zavolal osobně.
  • 0
Nokia 3110c + Qstarz BT-Q818X + Handy Geocaching

#240 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 12:09

Kdyz uz se tu resili ti mestaci:

  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama