Přejít na obsah


Fotka

1. český mega event geocoin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#21 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 12:14

Sutech napsal/a:
... ale podobná diskuze jako ve vedlejším vlákně, je nic než kontraproduktivní...

no mne prijde kontraproduktivni celej megaevent :P

radsi to nechat za hranicema, at si tam vsichni hromadne megujou B)
  • 0

#22 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 12:22

Dain & Olik napsal/a:

Sutech napsal/a:
... ale podobná diskuze jako ve vedlejším vlákně, je nic než kontraproduktivní...

no mne prijde kontraproduktivni celej megaevent :P

radsi to nechat za hranicema, at si tam vsichni hromadne megujou B)


A kdo má skutečný zájem o tu ikonku tak ať si tam dojede. Krásná myšlenka. ;)
  • 0

#23 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 12:24

Lucecitka napsal/a:

Czecho Cowboy napsal/a:

Lucecitka napsal/a:
Ale někdo na ME může již nějakou dobu pracovat, a akorát nechodí na tohle fórum ;)

S polerokem jsme před časem udělaly základní koncept.
Zatím to zůstává zmraženo, ale možná brzy ;)


Já ale měla na mysli někoho, kdo na fórum nechodí vůbec, o tobě víme že o tom uvažuješ...


Pokud o tom někdo uvažuje a nechodí na obecné fórum vůbec, tak je to minimálně divné. ;)
  • 0

#24 Lucecitka

Lucecitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 12:34

chemic77 napsal/a:
Pokud o tom někdo uvažuje a nechodí na obecné fórum vůbec, tak je to minimálně divné. ;)


Třeba já se sama sobě divím že sem chodím, protože se tu řeší převážně "blbosti" nebo věci, do kterých by se ostatní neměli montovat (jako třeba ME nebo GC k němu ;o) - a při přečtení některých příspěvků se akorát tak naštvu ;) no, naštěstí nebudu mít za pár týdnů na sledování diskuze čas :D
  • 0
Lucecitka & Imagine & Štěpula
http://www.geocoinplanet.eu/

#25 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 12:38

Lucecitka napsal/a:
Třeba já se sama sobě divím že sem chodím, protože se tu řeší převážně "blbosti" nebo věci, do kterých by se ostatní neměli montovat (jako třeba ME nebo GC k němu ;o) - a při přečtení některých příspěvků se akorát tak naštvu ;) no, naštěstí nebudu mít za pár týdnů na sledování diskuze čas :D


Mám ten pocit jen já, nebo mezi řádkami říkáš že pracuješ na ME? Bylo by fér to minimálně sdělit s tím, že dáváš ban na toto forum a každý ať ti vleze na hrb. Alespoň proto ať se nemusí další lidi čílit nad příspěvkama jiných. ;)
  • 0

#26 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 12:40

Czecho Cowboy napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Myslím, že se hlavní rysy ME začínají vyjasňovat.

Tím jako myslíš to, že si ty a pár lidí v anketě myslí, že to má být oktoberfest na Petříně se dvěma dny nepřetržitých kombajnů v Praze?

Tak to asi čteš někde jinde a něco jiného... nicméně určitě by to nemělo být bojové cvičení v lužních lesích.
  • 0

#27 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 12:41

OK. Nechám dojet dotazníkovou anketu, třeba se bude organizátorům hodit. No a kdyby někdo začal organizovat ME, rád pomohu při jeho organizaci. Díky všem za jejich názory k ME, myslím že se budou případným organizátorům ME hodit. Howgh.
  • 0

#28 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 12:48

chemic77 napsal/a:

Lucecitka napsal/a:
Třeba já se sama sobě divím že sem chodím, protože se tu řeší převážně "blbosti" nebo věci, do kterých by se ostatní neměli montovat (jako třeba ME nebo GC k němu ;o) - a při přečtení některých příspěvků se akorát tak naštvu ;) no, naštěstí nebudu mít za pár týdnů na sledování diskuze čas :D


Mám ten pocit jen já, nebo mezi řádkami říkáš že pracuješ na ME? Bylo by fér to minimálně sdělit s tím, že dáváš ban na toto forum a každý ať ti vleze na hrb. Alespoň proto ať se nemusí další lidi čílit nad příspěvkama jiných. ;)


Mozna to bude tim, ze existujou dva typy lidi.
1- co toho hodne natlachaj, ale tim to konci
2- co nemaji na tlachani cas a az bude neco jisteho a predjednaneho tak to daji vedet.

BTW taky jsem zastance nazoru ze ohledne konani ME zadna demokracie neni na miste. Nechci nikoho urazit, ale myslim si ze vetsina diskusne nejaktivnejsich prispevatelu s pripravama ME nepomuze at to porada kdokoli.
  • 0

#29 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 12:50

chemic77 napsal/a:

Lucecitka napsal/a:
Třeba já se sama sobě divím že sem chodím, protože se tu řeší převážně "blbosti" nebo věci, do kterých by se ostatní neměli montovat (jako třeba ME nebo GC k němu ;o) - a při přečtení některých příspěvků se akorát tak naštvu ;) no, naštěstí nebudu mít za pár týdnů na sledování diskuze čas :D


Mám ten pocit jen já, nebo mezi řádkami říkáš že pracuješ na ME? )


no spis bych to tipoval na treti tajne tresteni ;)
anebo ........ treba nejaky rodinny prirustek (lucku jsem dlouho nevidel, tak nevim :P)
  • 0

#30 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 12:54

awercz napsal/a:


BTW taky jsem zastance nazoru ze ohledne konani ME zadna demokracie neni na miste. Nechci nikoho urazit, ale myslim si ze vetsina diskusne nejaktivnejsich prispevatelu s pripravama ME nepomuze at to porada kdokoli.


nahodou ja tady radim, sec mi sily staci, vlastni praci si utrhuju od huby, aby to czecho cowboy mel jednodussi :D:D to vyda urcite tak za 14 pomocniku :P :D
  • 0

#31 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 12:58

Lucecitka napsal/a:

gerdik napsal/a:
K organizaci: jen testuji názory. Když už tak bych byl nerad, kdyby se pustili do organizace dva týmy. Myslím, že u nás bude jeden ME stačit tak na pět let.


To by asi nebylo nejlepší, kdyby pak byly publikovány dva listingy na ME. Ale někdo na ME může již nějakou dobu pracovat, a akorát nechodí na tohle fórum ;)

No toho se právě bojím. Nerab bych zburcoval cca tři desítky lidí, aby se to pak početně nepovedlo, protože někdo udělá třeba nějakou truc akci.
  • 0

#32 Lucecitka

Lucecitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 13:03

Dain & Olik napsal/a:

chemic77 napsal/a:

Lucecitka napsal/a:
Třeba já se sama sobě divím že sem chodím, protože se tu řeší převážně "blbosti" nebo věci, do kterých by se ostatní neměli montovat (jako třeba ME nebo GC k němu ;o) - a při přečtení některých příspěvků se akorát tak naštvu ;) no, naštěstí nebudu mít za pár týdnů na sledování diskuze čas :D


Mám ten pocit jen já, nebo mezi řádkami říkáš že pracuješ na ME? )


no spis bych to tipoval na treti tajne tresteni ;)
anebo ........ treba nejaky rodinny prisrustek (lucku jsem dlouho nevidel, tak nevim :P)


A trefil si se do obojího - připravujeme třetí tajné třeštění a v lednu bude i ten přírůstek do rodiny ;)
  • 0
Lucecitka & Imagine & Štěpula
http://www.geocoinplanet.eu/

#33 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 13:05

awercz napsal/a:
Mozna to bude tim, ze existujou dva typy lidi.
1- co toho hodne natlachaj, ale tim to konci
2- co nemaji na tlachani cas a az bude neco jisteho a predjednaneho tak to daji vedet.


1. jestli myslíš mě, tak no comment. :) tlachám, neboť na to mám čas a snažím se něco změnit dokud to jde a nenadávám až když se mi to nelíbí. :) A pro okolní svět se snažím taky něco dělat, jen to není tak velké jako ME, takže to neřeším přes forum zde.

2. ano to je nejlepší řešení pokud někdo něco chystá. Což já nejsem a v případě ME ani nechci být.

3. pak existují také lidé, kteří sem nechodí vůbec, pak něco udělají a diví se, že jim pak lidi nadávájí, že to je špatně. :)

Ale to není diskuze k ME. Takže už jsem zticha. :)
  • 0

#34 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 13:25

Lucecitka napsal/a:

Dain & Olik napsal/a:

no spis bych to tipoval na treti tajne tresteni ;)
anebo ........ treba nejaky rodinny prirustek (lucku jsem dlouho nevidel, tak nevim :P)


A trefil si se do obojího - připravujeme třetí tajné třeštění a v lednu bude i ten přírůstek do rodiny ;)


a na jaky stagi pak ten prcek bude? :D
  • 0

#35 awercz

awercz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 14:44

chemic77 napsal/a:

awercz napsal/a:
Mozna to bude tim, ze existujou dva typy lidi.
1- co toho hodne natlachaj, ale tim to konci
2- co nemaji na tlachani cas a az bude neco jisteho a predjednaneho tak to daji vedet.


1. jestli myslíš mě, tak no comment. :) tlachám, neboť na to mám čas a snažím se něco změnit dokud to jde a nenadávám až když se mi to nelíbí. :) A pro okolní svět se snažím taky něco dělat, jen to není tak velké jako ME, takže to neřeším přes forum zde.

2. ano to je nejlepší řešení pokud někdo něco chystá. Což já nejsem a v případě ME ani nechci být.

3. pak existují také lidé, kteří sem nechodí vůbec, pak něco udělají a diví se, že jim pak lidi nadávájí, že to je špatně. :)

Ale to není diskuze k ME. Takže už jsem zticha. :)


Tebe jsem nemyslel, na to mas hodne malo natlachano :D Nebo si myslis ze se muzes se svyma 255 prispevkama radit k tlachacum? B) A jesltli si dobre pamatuju tak umis prilozit ruku k dilu. vase vodnicka stage byla vynikajici! BTW nemas nekde sestrihane video?
  • 0

#36 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 14:58

awercz napsal/a:
BTW nemas nekde sestrihane video?


Ani mě to nepřipomínej. :( Kdybych mohl vyprávět tak zahltím forum ohledně problému s tímto videem. Jednou určitě bude, ale kdy... mno jéje :(
  • 0

#37 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 15:37

S polerokem jsme před časem udělali základní koncept.
Zatím to zůstává zmraženo, ale možná brzy


Jak říkám, nebráním se ničemu.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#38 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 15:40

BTW - není tohle náhodou diskuse o coinu ne o ME?!
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama