Přejít na obsah


Fotka

Brahean Geocoin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#1 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 16:59

Zdravím všechny co propadli vášni s mincema. Pořídil jsem si minci Brahean Geocoin z obchodu coinsandpins.com, ale nejde mi provést aktivace coinu na coincodes.com. Hlásí mi to, že nebylo nalezeno příšlušné číslo.

Nemáte někdo ten samý problém? Popř. jak jste jen vyřešili?

Psal jsem samozřejmě email, ale bude chvíli nejspíš trvat než mi odpoví. Byl bych rád za každou pomoc. Děkuji.
  • 0

#2 Lucecitka

Lucecitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 17:16

Taky už se mi to stalo u mincí z CoinsandPins - někdy v databázi nemají uvedené všechny mince ze série - stačí vydržet pár dní a mělo by to být v pořádku ;)
  • 0
Lucecitka & Imagine & Štěpula
http://www.geocoinplanet.eu/

#3 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 17:25

Já poslední dobou kupuji jen u nich a toto se mi stalo poprvé. Budu tedy doufat, že to později bude OK. Děkuji ti. Zkoušel jsem jich 6 kusů a ani jedna se nechytla. :(
  • 0

#4 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 21:52

Jsem na tom stejně - přišla mi včera a zaktivovat se mi ji taky nepovedlo. Řekl bych, že tam ty kódy ještě nestačili natlačit...
  • 0

#5 slaveck

slaveck

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 0:10

Mám je taky, hned dvě v různém provedení. Co se týká aktivace, tak dle fóra na GC je nějaký problém s kódy, prý to bude vyřešeno až po víkendu kvůli Thanksgiving day v USA, dokonce by snad měl přijít email s omluvou nebo tak něco, takže vydržte.
  • 0

#6 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 0:51

No zrovna řeším stejnej problém, ale podle všeho se jedná úplně o něco jiného. Já mám totiž těchto geocoinů trochu víc a je velice podivné, že každý geocoin má úplně jiný prefix. Vždy to je tak, že u jednoho daného typu geocoinu jsou první dva znaky stejné. Jenže tady to prostě neplatí. Navíc mi některá vyrytá "trackovací" čísla spíš připomínají aktivační kódy. Jo kdybych měl vyprávět všechny zážitky, které jsem měl s CoinsAndPins.com, tak by to bylo dlouhé povídání. Svou chabou angličtinou jsem jim napsal, že mi nejde žádný geocoin aktivovat a požádal jsem o Advise. :D
  • 0

#7 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 0:55

chemic77 napsal/a:
Já poslední dobou kupuji jen u nich a toto se mi stalo poprvé. Budu tedy doufat, že to později bude OK. Děkuji ti.

Zkoušel jsem jich 6 kusů a ani jedna se nechytla. :(


No já jich mám víc než 6 a ani jsem to nezkoušel. Jak jsem psal, každý z těch geocoinů má podle mého názoru místo trackovacího čísla vyrytý aktivační kód. Jestli to takhle pohnojili u všech vyrobených geocoinů, tak nazdar.
  • 0

#8 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 0:57

polnjumen napsal/a:
Jsem na tom stejně - přišla mi včera a zaktivovat se mi ji taky nepovedlo. Řekl bych, že tam ty kódy ještě nestačili natlačit...


Podle mě kódy v databázi mají, jenom jaksi na geocoinech jsou místo trackovacích čísel právě ty aktivační kódy.
  • 0

#9 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 1:03

Lucecitka napsal/a:
Taky už se mi to stalo u mincí z CoinsandPins - někdy v databázi nemají uvedené všechny mince ze série - stačí vydržet pár dní a mělo by to být v pořádku ;)


Nevím jestli CoinsAndPins.com přímo vlastní/spravují coincodes.com (no na stránce je napsáno že patří usageocoins.com), ale mají v tom docela hokej. Navíc aktuálně mají na stránky zavlečenou asi nějakou chybu v html
  • 0

#10 Myschman

Myschman

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 6:25

Pred tydnem jsem jednu aktivoval, a jediny problem byl mezi klavesnici a zidly ;) Jen jsem zamenil G za C (zdalky se to podobalo G)
  • 0

#11 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 7:20

No to je parada, z Coins and pins mam nastaveny posilani mejlu s presalem a tenhle me teda utekl. :(
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#12 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 8:07

malcor napsal/a:
No to je parada, z Coins and pins mam nastaveny posilani mejlu s presalem a tenhle me teda utekl. :(

napodobne a to je takovy pekny... :-((
  • 0

#13 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 8:26

malcor napsal/a:
No to je parada, z Coins and pins mam nastaveny posilani mejlu s presalem a tenhle me teda utekl. :(


No to máš blbý. Já prohlížím většinu geoshopu preventivně pravidelně nezávisle na notifikacích každý den několikrát.
Já měl zase několikrát problém v tom, že už jsem nemohl objednat z důvodu překročení týdeního limitu a pak už byly geocoiny vyprodané.
  • 0

#14 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 8:27

malcor napsal/a:
No to je parada, z Coins and pins mam nastaveny posilani mejlu s presalem a tenhle me teda utekl. :(


Tenhle je z PRESALE z října.
  • 0

#15 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 8:38

Ja vim, ze je z rijna, ale jak sem pochopil tak presale byva vzdycky ve vlnach a myslel sem ze o kazde z techto "vln" dostanu notifikacni email. No a zjevne to tak neni protoze notifikace mi chodi od zacatku roku.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#16 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 8:52

Zdravim, zrovna to neni k tematu, ale je to ke coins and pins. Objednal a zaplatil jsem si u nich 13 coinu a prislo mi jich jen 11. Poslal jsem jim reklamaci balicku a ticho po pesine. Pokud se neozvou budu je kontaktovat telefonem a to si za klobouk nedaji. Byl bych ale sam proti sobe, protoze se mi jejich sotriment zamlouva a budu u nich objednavat do obchodu, takze co bude v presale tak jich par koupim a budou k dostani v ČR, ale podotýkám, budu prodávat i do ciziny, takze kdo dřív přijde ... však to znáte (FTF) Samozrejme nebude to jen presale, ale i normalni sortiment, kteerý bude, abych mel hoooodne velky sortiment na gcshop.eu
  • 0
Dartanan

#17 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 8:55

Ja vim, ze je z rijna, ale jak sem pochopil tak presale byva vzdycky ve vlnach a myslel sem ze o kazde z techto "vln" dostanu notifikacni email.


Já co si pamatuji tak na něj mail dostal. Ale ruku do vohně bych za to nedal a tyhle maily hned mažu. :)

No já jich mám víc než 6 a ani jsem to nezkoušel.

Tak ty jsi blázen, to už všichni víme. :) Já těch šest nemám pro sebe, ale pro kamarády ze širokého okolí. :)


Podle mě kódy v databázi mají, jenom jaksi na geocoinech jsou místo trackovacích čísel právě ty aktivační kódy.

Je pravdou, že ty kódy jsou divné. Doufám, že to nějak vyřeší. :(
  • 0

#18 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 8:58

malcor napsal/a:
Ja vim, ze je z rijna, ale jak sem pochopil tak presale byva vzdycky ve vlnach a myslel sem ze o kazde z techto "vln" dostanu notifikacni email. No a zjevne to tak neni protoze notifikace mi chodi od zacatku roku.


No já mám také notifikace a ještě mi nikdy nic nepřišlo.
Oni ty notifikace mají trochu zmatené. Koukni se na svůj účet (My account) a email notification.
Přestože jsem si notifikace nastavoval, tak koukám, že Global Product Notifications nemám zaškrtlé.
  • 0

#19 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 9:09

Dartanan napsal/a:
Zdravim,

zrovna to neni k tematu, ale je to ke coins and pins.

Objednal a zaplatil jsem si u nich 13 coinu a prislo mi jich jen 11.
Poslal jsem jim reklamaci balicku a ticho po pesine.

Pokud se neozvou budu je kontaktovat telefonem a to si za klobouk nedaji.
...


No já mám s CoinsAndPins docela zajímavé zážitky. Korri (Shipping Manager) musí mít popel na hlavě v silné vrstvě. Jakou formou jsi reklamaci řešil?
Já v tomhle případě vždycky píšu na: orders@coinsandpins.com, nebo použiju formulář. Jednou jsem psal tuším na customer support a tam jsem odpověď nedostal (byla to stejně takovej dost specifickée dotaz a asi se s ním nemohli popasovat). Jo a preventivně vždy přidám do přílohy fotku zásilky.
  • 0

#20 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 9:19

chemic77 napsal/a:
No já jich mám víc než 6 a ani jsem to nezkoušel.

Bo.T.L.

...

Tak ty jsi blázen, to už všichni víme. :) Já těch šest nemám pro sebe, ale pro kamarády ze širokého okolí. :)


Blázni jsou ty co chodí s GPSkou. :D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama