Přejít na obsah


Fotka

Brahean Geocoin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#21 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 10:24

Me vzdycky v pohode prislo to co melo, co se tyce notifikaci tak ty me bezne chodi. Mozna jsem mel jenom nejakej sedej zakal a tohle sem prehlidl, ale nemyslim si. Divam se vzdycky docela poctive. No snad bude nakoneci i v beznym prodeji.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#22 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 23:35

Tak teď mi dorazil mail s omluvou, že mince byli oraženy aktivačním kódem namísto trackovacího. Takže máme vyčkat do dalších instrukcí. Mno snad nebudu muset nic posílat zpátky. :( V úterý jsem měl předat tyto mince kamarádům a asi se to malinko zdrží. Snad to stihnou do vánoc. :(
  • 0

#23 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2008 - 4:06

chemic77 napsal/a:
Tak teď mi dorazil mail s omluvou, že mince byli oraženy aktivačním kódem namísto trackovacího. Takže máme vyčkat do dalších instrukcí. Mno snad nebudu muset nic posílat zpátky. :( V úterý jsem měl předat tyto mince kamarádům a asi se to malinko zdrží. Snad to stihnou do vánoc. :(


Jo jo. Taky mi přišel podobnej email. A potvrdil to co jsem říkal. Kontroloval jsem svoje geocoiny a týká se všech co mám. Myslím, že zpátky nic posílat nebude třeba. Budou mít už tak dost problém s řešením a nebude to nic jednoduchého.
  • 0

#24 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2008 - 10:34

Tak tenhle email me prisel taky, a to zadnej z tech coinu nemam :)
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#25 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2008 - 11:46

malcor napsal/a:
Tak tenhle email me prisel taky, a to zadnej z tech coinu nemam :)


No ono ta zpráva byla zaslána podle mne všem registrovaným. Kdyby měli kontrolovat všechny kteří si některý z těch geocoinů objednali, tak by to bylo docela složité.
  • 0

#26 kjanek

kjanek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2008 - 23:22

Ja jsem na tom podobne, az ted me napadlo se na mince mrknou (mam 2) a skutecne jsou ruzne prefixy. Ale zadny mail mi neprisel. Muzete mi ho nekdo preposlat na adresu karel(at)janekovi.info. Diky moc.
  • 0
ASUS A696, BeeLine a zdravy rozum :D

Prodej importovaných geocoinů: http://www.aukro.cz/...hp?uid=11134268

#27 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2008 - 8:53

kjanek napsal/a:
Ja jsem na tom podobne, az ted me napadlo se na mince mrknou (mam 2) a skutecne jsou ruzne prefixy. Ale zadny mail mi neprisel. Muzete mi ho nekdo preposlat na adresu karel(at)janekovi.info. Diky moc.


Taby je text té zprávy:

We have recently become aware that the Brahean and First State Caching geocoins were etched with each coin’s activation code instead of their respective tracking numbers. Please do not distribute these coins yet as we are working a fix for this issue. Once we have a fix implemented, we will send out another email informing everyone of the details.

We are very sorry for the inconvenience this has caused you since we understand how frustrating this kind of problem is when receiving an inaccurate product. However, we will fix it and get everything back on track with these coins.

Thank you,

Aaron Weed
www.CoinsAndPins.com
Aaron Charles Promotions, LLC
549 Woodberry Cir
Raeford, NC 28376
-----------------------------------------------------------------------------------
You have received this marketing email from www.CoinsAndPins.com because in your account settings you have selected to receive our newsletters.
  • 0

#28 kjanek

kjanek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2008 - 20:58

Zmenilo se neco na stavu tohoto coinu? Me nic neprislo. Ale dival jsem se a na geocacheshop.cz je vesele prodavaji. Podle toho co jsem cetl v tom mailu se nemaji distribuovat dokud se to nevyresi. Doufam, ze aspon dava nejaky warning, ze nejdou aktivovat! Na strankach o tom nic neni (ale mozna jsem se spatne dival).
  • 0
ASUS A696, BeeLine a zdravy rozum :D

Prodej importovaných geocoinů: http://www.aukro.cz/...hp?uid=11134268

#29 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2008 - 21:13

Změnilo se jen to, že na coincodes.com to dřív psalo, že aktivační číslo nebylo nalezeno, teď už je tam chybová hláška: Note: There is an error with the Brahaen Coins, the numbers on the coins are actually the activation codes. Coins and Pins is aware of this issue and is working to get it corrected. They are asking that the coin not be distributed or given out until they find a solution. You can contact Coins and Pins directly via their website at www.coinsandpins.com Thank you
  • 0

#30 kjanek

kjanek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2008 - 23:17

jj .. to vim to jsem si pri posledni navsteve vsiml ... ale potom to neni od geocacheshop minimalne koser, ze tam nema ani upozorneni, ze to nejde aktivovat .. dival jsem se a nakoupil jich asi 60, takze se toho asi snazi zbavit :(
  • 0
ASUS A696, BeeLine a zdravy rozum :D

Prodej importovaných geocoinů: http://www.aukro.cz/...hp?uid=11134268

#31 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 1:01

kjanek napsal/a:
jj .. to vim to jsem si pri posledni navsteve vsiml ... ale potom to neni od geocacheshop minimalne koser, ze tam nema ani upozorneni, ze to nejde aktivovat .. dival jsem se a nakoupil jich asi 60, takze se toho asi snazi zbavit :(


No nevidím důvod proč bych se toho měl "snažit zbavovat", ty chytráku.
To seš opravdu tak naivní a myslíš si, že budu tak nesolidní a budu prodávat svým zákazníkům něco co nefunguje?

Bohužel já jsem ten info e-mail taky nedostal,takže jsem se to dozvěděl až dnes a vzhledm k tomu,že ležím doma marod tak distribuce zatím nebyla zahájena.
  • 0

#32 kjanek

kjanek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 8:38

Naivni ... to si delas srandu. Opatrny a neduverivy to je lepsi slovo ... pohybuju se na internetu uz dlouho na to abych obchodnikum veril. Podle ceho mam poznat solidnost obchodnika? Jak mam vedet "ze jsi marod" a neposilas? Na webu to nepises ! Tak podle ceho mam soudit, ze to nevis :D Jinak ja jsem ten mail nakonec dostal (jen jsem ho mel v gmailu zarazeny ve spamu.
  • 0
ASUS A696, BeeLine a zdravy rozum :D

Prodej importovaných geocoinů: http://www.aukro.cz/...hp?uid=11134268

#33 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 12:50

Ano, to je klasická česká vlastnost.
Jak píšeš, nic o tom nevíš, ale přesto to musíš řešit tak radikálním nařčením.
No a pokud bys opravdu chtěl sehnat nějaké informace o mě, tak si nemusel hledat moc daleko, zahlédl jsem zde vlákno,kde mě několik lidí prokleplo.
A ten e-mail jsem ve spamu nakonec taky dohledal...
  • 0

#34 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 17:42

bob&bobek napsal/a:
A ten e-mail jsem ve spamu nakonec taky dohledal...


Nevim, nevim.. ale jako provozovatel shopu bych si dal adresu internetového obchodu kde nakupuji ve velkém do povolených příjemců. :)
  • 0

#35 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2009 - 20:35

chemic77 napsal/a:
Zdravím všechny co propadli vášni s mincema. Pořídil jsem si minci Brahean Geocoin z obchodu coinsandpins.com, ale nejde mi provést aktivace coinu na coincodes.com. Hlásí mi to, že nebylo nalezeno příšlušné číslo.

Nemáte někdo ten samý problém? Popř. jak jste jen vyřešili?

Psal jsem samozřejmě email, ale bude chvíli nejspíš trvat než mi odpoví. Byl bych rád za každou pomoc. Děkuji.


Jenom pro informaci uvádím, že dnes ráno jsem z CoinsAndPins.com obdržel zprávu o řešení problému s tímto GC.
Přikládám obsah zprávy pro ty, kteří ji třeba neobdrželi. Geocoin s původním číslem jdou již aktivovat. Právě jsem aktivoval své dva kousky.
Happy New Year! We hope everyone will have a great and prosperous 2009.

This email is for anyone who is in possession of a Brahean Geocoin or First State Caching geocoin. All others may delete it.

Brahean Geocoins
The Brahean geocoin tracking number flaw has now been fixed. As you may remember, these coins were etched with each coin’s activation code instead of their respective tracking numbers. The fix was that all the activation codes that were etched in the coins have now been converted to tracking numbers, and the tracking numbers have been converted to activation codes.

If you own one of these coins, you can log into CoinCodes.com and retrieve the codes to activate your Brahean coins. The direct link for retrieving the Brahean codes is:
http://www.coincodes...en-multiple.php

Even though most coins were fixed, there are six Brahean coins that could not be fixed due to conflicts with other codes in the Geocaching.com system. If you own any of these six coins, please return them to us right away for replacements. This is the list of codes etched on the Brahean coins that need to be replaced. Please check your coins for these numbers:

PINOG
ROMOG
CUGIN
4ILAS
GIBAS
XULOF
The address for returning these incorrect Brahean coins to us is listed at the bottom of this email. Please include your legible mailing information and paypal account email address in your package for us to send you back replacement coins. We will reimburse your mailing costs for regular mail service. We cannot refund for extra services such as delivery confirmation, tracking, priority mail, express mail, etc. You can read our return policy at:
http://www.coinsandp...ages.php?pID=30
Brahean coins not returned to us by 1 May 2008 will not be replaced.



First State Caching geocoin
Now that the Brahean codes are fixed, Groundspeak will start working on fixing the First State Caching coins. Please do not distribute the First State Caching coins yet as these are being fixed for this issue. Once we have them fixed, we will send out another email informing everyone of the details.

We are very sorry for the inconvenience this has caused you since we understand how frustrating this kind of problem is when receiving an inaccurate product. But we are glad to have most of the Brahean coins fixed without having to cause most people the inconvenience of returning them back to us. We really appreciate your patience.

Thank you,

Aaron Weed
www.CoinsAndPins.com
Aaron Charles Promotions, LLC
549 Woodberry Cir
Raeford, NC 28376
-----------------------------------------------------------------------------------
You have received this marketing email from www.CoinsAndPins.com because in your account settings you have selected to receive our newsletters.

If you wish to stop receiving emails from CoinsAndPins.com, please log into your account and change your newsletter setting. You can log in at: https://www.coinsandpins.com/login.php
  • 0

#36 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 23:14

Vcera po aktivaci mela spatnou ikonku, ale dneska je uz vsechno ok. TB2PN0J. Moc peknej kousek :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama