Přejít na obsah


Fotka

Historky z natáčení


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2008 - 19:06

mikrom napsal/a:
kdyz jste u vtipnych zapisku, tak najdete nekdo ten zapis jak je v nem kulaty razitko Policie CR a zapis "ahoj"? myslim ze to vypravel minarjo
nebo jak rikal Dragon myslim, ze nasel zapis kde jmeno bylo "majitel pozemku" a zapis "je krasne kdyz si lide hraji" :)


DREVAR nahodny nalez: GC100ZW nakonci listingu klikni na Log3

POLICIE Ahoj!: GC17AQ0na konci listingu - Policejni log ;)
  • 0
VSA

#22 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2008 - 19:54

vsa napsal/a:

mikrom napsal/a:
kdyz jste u vtipnych zapisku, tak najdete nekdo ten zapis jak je v nem kulaty razitko Policie CR a zapis "ahoj"? myslim ze to vypravel minarjo
nebo jak rikal Dragon myslim, ze nasel zapis kde jmeno bylo "majitel pozemku" a zapis "je krasne kdyz si lide hraji" :)

DREVAR nahodny nalez: GC100ZW nakonci listingu klikni na Log3
POLICIE Ahoj!: GC17AQ0na konci listingu - Policejni log ;)

je, diky moc! :D
  • 0

#23 TantalCZ

TantalCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2008 - 20:11

vsa napsal/a:

mikrom napsal/a:
kdyz jste u vtipnych zapisku, tak najdete nekdo ten zapis jak je v nem kulaty razitko Policie CR a zapis "ahoj"? myslim ze to vypravel minarjo
nebo jak rikal Dragon myslim, ze nasel zapis kde jmeno bylo "majitel pozemku" a zapis "je krasne kdyz si lide hraji" :)


DREVAR nahodny nalez: GC100ZW nakonci listingu klikni na Log3

POLICIE Ahoj!: GC17AQ0na konci listingu - Policejni log ;)


Tak to výhružné "AHOJ!" nemá chybu :D
  • 0

#24 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2008 - 21:33

Když už jsme u těch náhodných nálezců tak tohle je také pěkné:http://www.geocachin...d7-f429dd7cbc37
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#25 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2008 - 21:45

Aviatik napsal/a:
Když už jsme u těch náhodných nálezců tak tohle je také pěkné:http://www.geocachin...d7-f429dd7cbc37


Nic bych nedal za to,že Marcel je tu někde mezi námi :-) Jak sám psal v tom logu na fotce,předpoklady pro GC má ;)
  • 0

#26 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2008 - 22:08

Já bych řekl, že Marcel je tak trošku v každém z nás :D
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#27 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2009 - 22:46

Taky přispěju se svým včerejším lovem multiny. Z týden starého logu kešky Otevirani studanek jsem poznal,že budu potřebovat nástroje,abych se dostal ke krabce.Tak jsem s potřebným vybavením-termoska,železná lopatka a další blbosti,vyrazil 1 km od chalupy,abych našel geopařez a dvě břízky,v duchu jsem nedoufal,že to co uvidím mi zatají dech,pařez jako Brno se na mě smál asi tak v čtvrtě metru sněhu,a tak jsem vydělal potřebné vybavení a začal kutat.Nečekaně jsem to měl hotovo za 25 minut,i když až napotřetí jsem strefil správnou dutinu,ale hodně mokrý jsem se dočkal červené igelitky s krabkou.V krabce mě zaujal štítek ze souřadnicemi PRDELE,poblíž Fryšavy,s hřejivým pocitem jsem vyrazil s lyžemi na zádech a hrníčkem čaje se došel podívat na zasněžené prameny a hlavně si nasadit lyže.U studánek tam byla nějaká matka s dcerou,tak já"dobrý den" a pohoda dítě na mě čumí,jak si usrkávám svůj šálek a začínám rozmrzávat,po chvíli odešly a já si mohl v klidu vyčistit lyžáky a nasadit lyže. Díky čaji jsem zvládl mínus něco bez rukavic a byl jsem jediný lyžař bez nich,protože jak jsem sundal,už nenasadil. Tak jsem dojel do druhého domova sundal mokré věci a kochal se trofejí...poté jsem si zjistil,kde jsou souřadnice N 49 38.686 E 16 02.210,tak se také koukněte,kde je řiť,kromě Řitky,kde žije kolikanásobná slavice.
  • 0
Cogito ergo sun ...

#28 Dzedzy

Dzedzy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 15:08

Tak k tomuto tématu se přidávám ráda.

On každej odlov je historka sama o sobě alespoň u mně.

Nejadrenalinovější keška kterou jsem zatím lovila byla asi tato GC1K1EC ikdyž odlov se mi zatím nezdařil. Mno ani se nedivím. Ono lovit uprostřed kruháku na frekventované silnici v pravé odpoledne..... žádnej med teda. Hledala jsem a v duchu se modlila aby se nějaký řidič nedivil příliš cože to na tom kruháku vyvádím a nevzal ten kruhák rovně. Další úvahou při tom bylo co povím policii až sem na mne vlítne cože tu dělám. Řeknu lovím kešku??? No to by mne asi rovnou odvezli do cvokárny. :D

Ale nejlepší zážitek jsem měla u téhle keš GC18XDA
v Telicích. Po té co jsem si mysterku hezky doma spočítala šla jsem na odlov. Našla jsem jí pěkně a libovala jsem si že ikdyž je přímo u chodníku, kde chodí mudlové kačer se může pohodlně z druhé strany schovat že ho není ani vidět a v klidu lovit. Tak si tam v klídku lovím schovaná před všemy, kešku celou vybalenou před sebou a prohlížím si jednotlivé poklady, když v tom přímo ke mně přijdou dvě holky. Chvilku na ně nechápavě čučím a pak říkám:,, Vy jste taky kačeři? Jdete na odlov?" a oni:,, Néééé my sem chodíme kouřit a na kafe. My tu v těch lázních děláme. Ale v klidu, my o té kešce víme už dávno i jsme se tam už zapisovali do toho notýsku a všechno si to prohlíželi a četli." To je jako vážně dostalo.

Poslední zážitek jsem měla včera při neúspěšném odlovu kešky GC1KM62
kdy jsem milé vile rozebrala pomalu půlku podezdívky pod plotem a kešku jsem stejně nenašla. Jen jsem taky už čekala kdo na mne zavolá policii, páč už jsem musela být silně podezřelá tím jak pečlivě tam studuji tu zídku. Chjo. To je tak když si někdo nepřečte hint. :@ Tak na podruhé už to snad vyjde. ;)
  • 0
Pes není zvíře, pes je přítel... (citát) ....a ten kdo najde přítele, najde poklad. Z toho vyplývá, že pes je poklad. :-)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama