Vzdálenost mezi kešemi
#1
Publikováno 15 leden 2009 - 23:11
#2
Publikováno 15 leden 2009 - 23:14
#3
Publikováno 15 leden 2009 - 23:16
#4
Publikováno 15 leden 2009 - 23:39
#5
Publikováno 16 leden 2009 - 0:10
Tady je mezi kesema aspon reka a vazou se primo k danemu mistu.Van-Direk napsal/a:
Pokud si vzpomínám tam třeba Slovanský ostrov a nový most na něj
Ale vim o jinych dvou dvojicich v centru Prahy, taky tak 70 metru od sebe, kde ta vazba k mistu je podstatne volnejsi, jestli vubec nejaka. Tech 161 metru neni zrejme tak striktni.
#6
Publikováno 16 leden 2009 - 0:23
#7
Publikováno 16 leden 2009 - 1:40
RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…
#8
Publikováno 16 leden 2009 - 2:08
Trhac napsal/a:
A co Most legií a Slovanský ostrov?
Kdysi jsem slysel, a Derilin to tu prave zminil, ze kdyz je mezi kesema nejaka prekazka typu reka, vzdalenost nemusi byt tech "uctivanych" 160 m. Ale jak je to uplne presne, sam nevim, bylo by lepsi se obratit primo na reviewery.
Ovsem v praxi se deji i jine veci. Jedna z mych mala kesi mela kdysi finalku tak tak nejakych 170 m od jine tradicky. Ma kes byla schvalena a vse bylo ok. Casem vsak doslo k vymudleni one tradicky a ta byla posleze presunuta kousicek vedle. A najednou mi dosel log od jednoho nalezce, ze moje finalka nedodrzuje vzdalenost od starsi tradicky. Zeptal jsem se tedy na "vyssich mistech", jak to je, a dozvedel se, ze system pri presunuti souradnic kese o mene nez nevim kolik metru blizkost jinych kesi moc neresi. Pravda, nikdy bych se nestrachoval, ze misto me kesky nekdo najde tu druhou nebo obracene. Ale nekteri "punktlich" vyhledavaci v tom mozna spatrili duvod k rypnuti.
#9
Publikováno 16 leden 2009 - 7:04
Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD
#10
Publikováno 16 leden 2009 - 7:58
No tam to je patrné zdaleka, ale myslím si, že tam Minarjo využil vyjímky resp. logického uvažování, že jediná přístupová cesta na ostrov je přes most a tudíž nepočítal vzdálenost vzduchem přes vltavu, ale vzdálenost pěšky kudy asi půjde 99.99% kačerů a ta je rozhodně víc než 161m...Van-Direk napsal/a:
Pokud si vzpomínám tam třeba Slovanský ostrov a nový most na něj
Já ale vidím problém jinde, a to změny finalovek bez vědomí schvalovačů. Nechám si schválit kešku tak jak vyhovuje, pak ale opravím listing, vzorec, umístění a už na to v podstatě nikdo nepřijde. Pokud mám definovaný final wpt (což bych měl mít a taky není vždy definován), tak ho neopravím a zase na to nikdo nepřijde. Já na to narazil u jedné z keší, když jsem chtěl nedaleko zakládat novou. Byla tam kolize cca 15m proti final. Odlovil jsem tu kešku a ejhle, skutečné souřadnice jsou posunuty o 10m proti těm schváleným, takže kolize jen cca 5m a to už by prošlo. Psal jsem tedy autorovi,že at to opraví, at můžu založit svoji keš na vhodném místě... do dneška bez reakce.
#11
Publikováno 16 leden 2009 - 9:44
#12
Publikováno 16 leden 2009 - 10:03
#13
Publikováno 16 leden 2009 - 10:09
#14
Publikováno 16 leden 2009 - 10:24
#15
Publikováno 18 leden 2009 - 19:35
Pe_Bo napsal/a:
Jenže Earth nikdy nekoliduje - nemá fyzickou krabičku.
Což jí samozřejmě přidává na smyslu...
#16
Publikováno 18 leden 2009 - 20:20
Merencin napsal/a:
Pe_Bo napsal/a:
Jenže Earth nikdy nekoliduje - nemá fyzickou krabičku.
Což jí samozřejmě přidává na smyslu...
Jak kdy. Třeba GC1BZ7X je fajn pozvánka na zajímavé místo, sice by tam kešku asi šlo schovat, ale mě to stačilo i takhle. A určitě jsou místa kde to prostě nejde schovat a nebo je to rozumnější s ohledem na přírodu.
Ovšem GC19PGA koliduje s GCQNXE a vlastně ani nevím jestli se mi chce psát slohovku co autor té earthky chce, mno bodík láká. A taky má zásluhu že jsme tam vyrazili, listing té tradiční je oničem bez jediné fotky... takže je vlastně dobře že tam tahle virtuální keška je. Místo je hodně zajímavé.
#17
Publikováno 18 leden 2009 - 20:27
#18
Publikováno 18 leden 2009 - 23:34
kvapa napsal/a:
Ahoj, par pripadu v centru Prahy. Viz. obrazek s tradicionalkami a 161m okruhem. Omezeni nejmensi vzdalenosti kesi je podle mne zcela na reviewrovi.
Ten tvůj obrázek je podle mě dost zavádějící, respektive z něj nejde zas tolik vyčíst. Kružnice kolem keší by měly být poloměru 80 metrů (a půl:)) - pokud jsou od sebe blíž než předepsaná vzdálenost, kružnice se protnou, takhle musíš hledat , jestli je kružnice "před" nebo "za" středem jiné kružnice, tedy keší.
Po úpravě by tam těch překrytých koleček tolik nebylo a většina kolizí by byla přes řeku.
deathofrats.rajce.net
deathofrats13.blogspot.com
#19
Publikováno 19 leden 2009 - 8:10
No když se podíváš na ten obrázek, tak ti ukazuje, že je to de facto v pořádku... a jediná "kolize", která se zde již řešila je Slovanský ostrov..kvapa napsal/a:
Ahoj, par pripadu v centru Prahy. Viz. obrazek s tradicionalkami a 161m okruhem. Omezeni nejmensi vzdalenosti kesi je podle mne zcela na reviewrovi.
#20
Publikováno 19 leden 2009 - 8:20
DeathOfRats napsal/a:
kvapa napsal/a:
Ahoj, par pripadu v centru Prahy. Viz. obrazek s tradicionalkami a 161m okruhem. Omezeni nejmensi vzdalenosti kesi je podle mne zcela na reviewrovi.
Ten tvůj obrázek je podle mě dost zavádějící, respektive z něj nejde zas tolik vyčíst. Kružnice kolem keší by měly být poloměru 80 metrů (a půl:)) - pokud jsou od sebe blíž než předepsaná vzdálenost, kružnice se protnou, takhle musíš hledat , jestli je kružnice "před" nebo "za" středem jiné kružnice, tedy keší.
Po úpravě by tam těch překrytých koleček tolik nebylo a většina kolizí by byla přes řeku.
Zavadejici je pro lidi, kteri si neprectou text nad obrazkem. Predpokladam, ze kazdy prumerne inteligentne nadany jedinec vi co je kruh s polomerem 161m.
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů