Přejít na obsah


Fotka

OREGON 300-rozbitý display


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
54 odpovědí na toto téma

#41 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 15:27

Já bych tomu i věřil. Pnutí materiálu, to je sviňa. Mě jednou samo od sebe prasklo sklíčko v brýlích. A to sem se ho ani nedotkl. Sedím si tak u stolu a najednou rup a byl sem poloslepej:)
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#42 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 12:27

Mame dalsi varku nahradnich digitizeru pro Vase OREGONY , pokud mate problem ci praskly digitizer mate moznost si jej u nas nechat opravit ... Delame celou radu OREGON ...
  • 0

#43 SCHW

SCHW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2010 - 22:19

Děkujeme "warpsům" za rychlý a vstřícný přístup - našeho Garmínka máme opět doma a s vyměněným krycím sklem. Kalibraci kompasu přesto raději budeme odteď dělat raději přes menu a ne "středem", co kdyby ;) ...
  • 0
M+M+m+a SCHW

#44 Miro7

Miro7

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 16:38

Tiež som pri "GC love" vo vysokohorskom teréne poškodil Oregon 300 dotykáč a už som sa chystal na jeho "vrhnutie" do koša (podľa info z Garmin servisu je to najlepšia voľba :(). Našťastie sú šikovní ľudia ako WARPS a ja som mal za hodinku a neporovnateľne lepšiu cenu opäť funkčný Oregon! Každopádne som si nechal poradiť aj ZAGG foliu, pretože sa poznám :-). WARPS, diky... !
  • 0

#45 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2011 - 9:13

Od dnesniho dne mame i par displeju , takze muzeme pomoct i lidem co maji i praskle LCD ne jenom dotykovou plochu. Pokud mate nekdo vadny OREGON 300,450,400,500 praskle LCD nebo dotykovou plochu se ozvete radi pomuzeme ... LCD nikdo v CR nemeni mam bohuzel jen 2 ks, dotykovych ploch neomezene :) Krasny lov
  • 0

#46 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 6:43

chtěl bych poděkovat warpsům za opravdu bleskovou výměnu (v pondělí odesláno, ve středu byl zpět) a upozornění pro ostatní, až si dotykáč rozkřápněte tak na něj nešahejte a nesnažte se ho používat i když třeba ještě funguje, poškrábete si rozbitým sklem displej :)
  • 0

#47 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 11:50

ted jsem nedavno objednaval digitizer na O300 tak uvidime az mi CEPI donese oregona jaka bude vymena :)
  • 0

#48 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 13:17

Bych se v tomto vláknu při té příležitosti optal, dá se nějak řešit poškrábaný display ? Případně, na kolik tak přijde výměna-té dotykové vrstvy ? Díky.
  • 0

#49 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 17:51

no ja to menim prave z toho duvocu, dotycny nemel folii a ted na displeji neni skoro nic videt a chce ji pridat. digitizer par stovek. displej by byl horsi.. pro predstavu vymena displeje na TomTomu 100€
  • 0

#50 PatPlusMat

PatPlusMat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 18:03

Je k dispozici někde návod, jak nejlépe Oregona rozebrat a potom složit. Zatím jsem nic nenašel. Jen ze zvědavosti, naštěstí zatím nepotřebuji.
  • 0

#51 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 18:39

?
  • 0

#52 PatPlusMat

PatPlusMat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 19:15

Díky. :o
  • 0

#53 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 16:33

Jen primpominam , ze mame v teto chvili i nejake LCD tak jsem schopni pomoci nejenom lidem co maji spatnou dotykovou plochu , ale i LCD. JInak prejeme pekny LOV.
  • 0

#54 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 18:37

jinak lidicky pikodas asi uz trochu vymenakva muj colorado pritel zacla blbnout se signalem tak jsme ho odnesl primo do picodasu zadny posilani pres prodejce, vzali vpohode a upozornil jsme je jak bude at ho hned poslou nebo volaji pokdu se bude neco platit byl jeste 3 mesice v zaruce, sibalsky po 31 dnech tam volam a rikam ze to nestihly do 30 dnu oni ze jim to tam lezi uz 14 dni ze sem se neozval, rikam ez se meli ozvat oni mam to napsany i v protokolu a jak to vsechno dopadlo sice uz nemam kolouse coz me trocha mrzi ale mam novou 62ST PRO :P
  • 0

#55 MichelleR1

MichelleR1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 20:57

..pokud mohu do tohoto tématu také vstoupit s vlastní zkušeností (prasklým displejem)..vlastně nakonec jen sklem u Oregona a jeho opravou, tak se musím opravdu poklonit k přístupu WARPS TEAMU... komunikace s nimi je blesková, vstřícnost nevídaná, rychlost opravy blesková (v podstatě na počkání, kdyby to nebrzdila pošta):) K tomu zřejmě díky Vánocům a celkovému stavu mé dost užívané navi, jsem obdržela i dáreček, který jak překvapil, tak stejně i potěšil..opět nevídaný přístup....cenově v podstatě za "hubičku" když zvážím pozáruční opravu - lítaly tady více jak 3. tis. Kč..Jistě se najdou i šikulové, kteří si nechají poslat sklo a dle návodu (i bez něj možná) to zmáknou levněji než Warpsteam, ale  já jsem na to  neměla ani čas, rozpoložení, tak ani zručné ruce...přenechala jsem to zkušeným a těm ještě jednou moc a ještě více děkuji.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama