Přejít na obsah


Fotka

Hodnocení keší


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
102 odpovědí na toto téma

#101 sekator

sekator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2009 - 20:21

Diky za radu,uz to maka!
  • 0

#102 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2009 - 18:59

xificurk napsal/a:
3) a pak bych měl dva návrhy na zlepšováky pro pepu:
* bylo by možné, aby api vracelo nějakou metriku udávající rozptyl hodnocení, ideálně něco jako standardní statistickou odchylku? Ono se to sice může zdát jako blbost při průměrně 4 hodnocení na keš - ale osobně mám větší důvěru v hodnocení 4x50%, než v 2x100% + 2x0% :-)
* implementovat místo obyčejného průměru hlasů, nějakou formu váženého průměru - tedy to, co tu píší i ostatní. Sice ne ideální, ale za to snadno dostupnou metrikou, by mohl být počet odeslaných hodnocení (čím více člověk hodnotí, tím větší váhu má jeho hlas).


Tak jsem začal do hodnocení roubovat to co si mi poslal. Výsledky jsou zatím dostupné jen při čtení hodnocení přes api. Pokud při čtení použijete parametr v=2, tak v odpovědi přibydou dvě položky, jedna pro vážený průměr (podle počtu hodnocení jednotlivých hodnotících) a rozptyl hodnocení.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#103 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2009 - 8:48

Nedalo by se něco udělat s hodnocením na tomto serveru? Odkaz v nabídce je ztracený, nebylo by možné ho přesunout spíš do projektů? Dle mého, hodnocení keší je projekt než jen samotné téma zapadlé v nepříliš viditelné nabídce... Po kliknutí na odkaz, nebylo by lepší rovnou vypsat přehled hodnocení než hodnotící tabulku? Mám dojem, že 99% hodnocení přichází přes GG a zde by měl být spíš prezentován výsledek. Odkaz na hodnocení keše by měl být možná někde v podtitulku přehledu, aby nezapadl, ale asi ne jako hlavní náplň odkazu... Přehled keší z hodnocení by mohl být "opraven" tzn. doplněny údaje které schází a seřazen. Takto je ten přehled k ničemu. Do seznamu by mohlo být naimplementováno třídění: - podle hodnocení (různé možnosti včetně váženého průměru, počtu hodnocení, průměru, atd. atd.) - filtrování přehledu na celou ČR, kraje, okresy, vybraná velká města Takto by to bylo aspoň užitečné pro ty, co stále hledají přehled nejlepších keší v Praze, Brně, Ostravě, Horní Dolní, na Moravě... Možná místo seznamu článků na podobných serverech by mohl být v pravém sloupci rotující seznam top keší podle určitého filtru...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama