Přejít na obsah


Fotka

Rarita


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#1 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 6:38

Jaka je asi pravdepodobnost, ze geocoin se po peti skocich v Praze vrati zpet do startovni kese? Kdybych to chtela, vsadim se, ze se to nepovede :D http://www.geocachin...aspx?ID=2115197 Jen doufam, ze uz gc vidi Hradnikovu tramvajovou naposledy, ne ze bych proti te kesi neco mela, naopak, je skvela, ale myslim, ze dve navstevy uz stacily :-).
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 10:03

Pěkné :-) To se stává. Já zase takhle jednou narazil na svůj vypuštěný GC (nebyl ještě zalogovaný v keši) nebo pak se mi taky povedlo, že jsem GC odvezl z Prahy na druhý konec republiky, aby měl začátek někde jinde než v pražských krabičkách a podíval se také po mé rodné krajině. A co myslíš, první kačer ho vzal a odvezl do Prahy :D
  • 0

#3 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 10:16

http://www.geocachin...aspx?ID=1404204 Nam nekdo odvezl GC do Recka a kdyz jsme se radovali, tak ho zase nejaky "dobrak" odvezl zpatky do Cech. Ja myslel, ze prasknu. Ted uz se zase jenom plazime po Cechach.
  • 0
MaFa

#4 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 11:06

friedlata napsal/a:
Jaka je asi pravdepodobnost, ze geocoin se po peti skocich v Praze vrati zpet do startovni kese? Kdybych to chtela, vsadim se, ze se to nepovede :D
http://www.geocachin...aspx?ID=2115197

Jen doufam, ze uz gc vidi Hradnikovu tramvajovou naposledy, ne ze bych proti te kesi neco mela, naopak, je skvela, ale myslim, ze dve navstevy uz stacily :-).


pravdepodobnost je dost nizka, ale pokud GC nema jasny cil, neni se cemu divit, nemuzes predpokladat ze si vsichni budou pamatovat, kde uz vsude predtim byl. Navic by si mela byt rada, ze se hnul hned druhy den. Behem 14 dnu(po kterych mohl byt drzen a nekdy je to i dele) uz bude zase nekde jinde. Jinak aby se tomu zabranilo, staci jednoducha vec, napsat, aby se pohyboval jen jednim smerem treba na zapad.......
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#5 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 11:10

Neco podobneho se stalo i ezoposoj s jeho GC "saab" http://www.geocachin....aspx?id=946780 Vyslal ho z cache Peklak http://www.geocachin...e9-a53a251bb3e3 a po nejake dobe se mu tam zase vratil i kdyz ma namireno nekam na sever.
  • 0
HUAWEI Ascend G300 + c:geo + OSM

#6 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 11:41

energit napsal/a:

pravdepodobnost je dost nizka, ale pokud GC nema jasny cil, neni se cemu divit, nemuzes predpokladat ze si vsichni budou pamatovat, kde uz vsude predtim byl. Navic by si mela byt rada, ze se hnul hned druhy den. Behem 14 dnu(po kterych mohl byt drzen a nekdy je to i dele) uz bude zase nekde jinde. Jinak aby se tomu zabranilo, staci jednoducha vec, napsat, aby se pohyboval jen jednim smerem treba na zapad.......


No, ono je to tak. Ingot ma cil svet, tedy hlavne zahranici. Smerove je tezke to specifikovat, protoze bych rada, aby se dostal do zajimavych mist, ktera jsou od nasi republiky vsemi smery, takze dat mu zapad by bylo znemozneni navstivit neco na vychod od nas (napr. to Japonsko, to by byl muj sen, ale v to ani nedoufam). Znam jeden TB, ktery cestuje na zapad a ted se zasekl na zapadnim okraji Evropy a stoji a stoji, to bych prave nechtela. Chapu, ze tezko nekdo bude studovat, kterymi vsemi kesemi prolezl, i kdyz logu z prenosu v nasem pripade bylo hodne malo, bylo to docela citelne.

Ale to je fuk ... je fakt, ze GC se pohnul hned, ze byl peclive zalogovan i odlogovan, za coz dekuji.

jde o to, ze obecne moc stesti s Trackable items nemame, tenhle jediny se hybal a je na zacatku. Mela jsem cukani jit pro nej a vyvezt ho z Prahy, ale necham tomu volny prubeh.
  • 0

#7 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 11:41

Občas se dějou s TB zajímavé věci. Vzal jsem v Itálii TB z cache, v penzionu jsem se podíval co má za úkol a ejhle, on chce do Prahy! Dva z coinů co mi prošly rukama se zase sešly v jedné cachi v Holandsku.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#8 energit

energit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 11:54

friedlata napsal/a:
No, ono je to tak. Ingot ma cil svet, tedy hlavne zahranici. Smerove je tezke to specifikovat, protoze bych rada, aby se dostal do zajimavych mist, ktera jsou od nasi republiky vsemi smery, takze dat mu zapad by bylo znemozneni navstivit neco na vychod od nas (napr. to Japonsko, to by byl muj sen, ale v to ani nedoufam). Znam jeden TB, ktery cestuje na zapad a ted se zasekl na zapadnim okraji Evropy a stoji a stoji, to bych prave nechtela. Chapu, ze tezko nekdo bude studovat, kterymi vsemi kesemi prolezl, i kdyz logu z prenosu v nasem pripade bylo hodne malo, bylo to docela citelne.

Ale to je fuk ... je fakt, ze GC se pohnul hned, ze byl peclive zalogovan i odlogovan, za coz dekuji.

jde o to, ze obecne moc stesti s Trackable items nemame, tenhle jediny se hybal a je na zacatku. Mela jsem cukani jit pro nej a vyvezt ho z Prahy, ale necham tomu volny prubeh.


neni problem prubezne cil menit, takze kdyz dorazi do portugalska lze ho zase poslat na vychod zpatky, nebo naopak na jih do Afriky, samozrejme je pak skoda, kdyz ho najde nekdo kdo zrovna leti do jizni ameriky, ale to lze taky osetrit cilem, tak ze se tam napise, v pripade moznosti ho vzit nekam daleko, neplati cile viz vyse, ale to uz pak muze byt hodne sofistikovany postup, nicmene stale si myslim, ze dve nejdulezitejsi veci jsou, aby se GC hybal co nejcasteji a aby se neztratil, zbytek uz je jen tresnickou na dortu
  • 0
GARMIN NUVI 550 ACER DX900 E-TEN M700

#9 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 11:59

Taky jsem se radoval, když můj jediný TB zmizel za hranice a taky mi ho "dobráček" přivez zpátky do Čech. Ale povedlo se mi se s ním sejít v jedné pražské keši, vzít ho na jednu noc domů, aby se občerstvil a pak poslat do světa zpět. Místo v USA, kam měl namířeno, je ale na Seychellách (to mi nevadí :)).
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#10 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 11:59

Několikrát ve stejných keších se již objevil i legendární Lizard MOVING COORDINATES :)
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#11 TantalCZ

TantalCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 12:22

MaFa napsal/a:
http://www.geocachin...aspx?ID=1404204
Nam nekdo odvezl GC do Recka a kdyz jsme se radovali, tak ho zase nejaky "dobrak" odvezl zpatky do Cech. Ja myslel, ze prasknu. Ted uz se zase jenom plazime po Cechach.


To samé my, v prosinci jsme si udělali výlet do Paříže. Položili jsme tam náš GC, aby se projel po světě a ještě ten den ho tam vyzvedli češi a přivezli zpět. To by se z toho jeden... ;)
  • 0

#12 Ojin-14084

Ojin-14084

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 12:22

friedlata napsal/a:

energit napsal/a:

pravdepodobnost je dost nizka, ale pokud GC nema jasny cil, neni se cemu divit, nemuzes predpokladat ze si vsichni budou pamatovat, kde uz vsude predtim byl. Navic by si mela byt rada, ze se hnul hned druhy den. Behem 14 dnu(po kterych mohl byt drzen a nekdy je to i dele) uz bude zase nekde jinde. Jinak aby se tomu zabranilo, staci jednoducha vec, napsat, aby se pohyboval jen jednim smerem treba na zapad.......


No, ono je to tak. Ingot ma cil svet, tedy hlavne zahranici. Smerove je tezke to specifikovat, protoze bych rada, aby se dostal do zajimavych mist, ktera jsou od nasi republiky vsemi smery, takze dat mu zapad by bylo znemozneni navstivit neco na vychod od nas (napr. to Japonsko, to by byl muj sen, ale v to ani nedoufam). Znam jeden TB, ktery cestuje na zapad a ted se zasekl na zapadnim okraji Evropy a stoji a stoji, to bych prave nechtela. Chapu, ze tezko nekdo bude studovat, kterymi vsemi kesemi prolezl, i kdyz logu z prenosu v nasem pripade bylo hodne malo, bylo to docela citelne.

Ale to je fuk ... je fakt, ze GC se pohnul hned, ze byl peclive zalogovan i odlogovan, za coz dekuji.

jde o to, ze obecne moc stesti s Trackable items nemame, tenhle jediny se hybal a je na zacatku. Mela jsem cukani jit pro nej a vyvezt ho z Prahy, ale necham tomu volny prubeh.



Ahoj, máš jedinečnou možnost ovlivnit kam půjde dále. Včera jsem ho totiž z té keše vyzvedl. Byl jsem tam s kolegou co začíná a bylo mi líto jej tam nechat. Na začátku března přesně myslím že 3.3 odjíždím přes celé Rakousko až k Itálii. Mohu jej tedy umístit někde tam, a nebo kolega jede 20.3 do Paříže. Jinak ve středu odjíždím do Vítkovic v Krkonoších a to byl můj původní plán vložit jej někde tam. Je to tedy na tobě jaký mu udáš další směr ;)
  • 0

#13 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 12:31

Trhac napsal/a:
Několikrát ve stejných keších se již objevil i legendární Lizard MOVING COORDINATES :)



ten se usadil v me kesi a stavi si tam hnizdo :) asi vyvede mlady
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#14 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 12:54

Pokud neni u TB/GC cedulka, jaky ma cil, kolikrat zjistim az doma, kam chtel, ale to uz jsem ho mezitim vlozil do jine kese po ceste....
  • 0
VSA

#15 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 13:41

friedlata napsal/a:
Smerove je tezke to specifikovat, protoze bych rada, aby se dostal do zajimavych mist, ktera jsou od nasi republiky vsemi smery, takze dat mu zapad by bylo znemozneni navstivit neco na vychod od nas (napr. to Japonsko, to by byl muj sen, ale v to ani nedoufam). Znam jeden TB,

Ale zeměgula je přeci kulatá ;) Takže když půjde furt na západ, tak se může dostat i do toho Japonska. A potom i domů.
  • 0

#16 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 14:35

Nedá mi to se taky nesvěřit ;) Můj 500 coin vzal kámoš na start na Island. Rok tam ležel někde pod sněhem a první, kdo se tam dostal byl Čech a s velkou slávou mi ho přivezl zpět. Teď hnije někde na Brdech, dlouho jsem už od něj nedostal mesage. A přitom tam na ten Island mohl klidně přijet Kanaďan nebo aspoň Australan, ne on tam přijede Čech :D
  • 0

#17 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 14:42

Jojo je chvili nadaval kdyz se muj coin co miri do USA z Prahy dostal do Etiopie a chvili tam tvrdnul. Ale dobre to dopadlo vcera ho vyzvedl kacer z NewYorku:-)
  • 0

#18 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 15:13

Můj 500 coin vzal kámoš na start na Island. Rok tam ležel někde pod sněhem a první, kdo se tam dostal byl Čech a s velkou slávou mi ho přivezl zpět. Teď hnije někde na Brdech, dlouho jsem už od něj nedostal mesage.
A přitom tam na ten Island mohl klidně přijet Kanaďan nebo aspoň Australan, ne on tam přijede Čech smiley

Me osobne to pripada, ze Cesi coiny radi do Cech privezou, ale malokdy je vyvezou ven, jsme proste takova GC/TB cerna dira a horizontem udalosti je nase hranice. Jak nam sem zapadl nejaky cestovatel, tak se nemohl vymotat ven - jen jeden, kde bylo napsano, ze ma cestovat jen v Cechach byl v cuku letu na Slovensku.
  • 0
MaFa

#19 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 15:49

No ono menit cil behem cesty GC asi neni uplne stastne. Ja kazdemu putovnimu predmetu davam karticku, aby i clovek, co je treba na dovolene a mimo internet hned vedel, kam a co s nim. Takze pokyny na predmetu jsou zavazne.
  • 0

#20 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 15:53

bodlak napsal/a:
Ale zeměgula je přeci kulatá ;) Takže když půjde furt na západ, tak se může dostat i do toho Japonska. A potom i domů.


Ano, to je sice pravda, ale videla jsem u TB Macek, ze se jaksi chudak zarazil o ocean. Jedina cesta letadlem nebo lodi a nikdo se k tomu zatim nema.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama