Přejít na obsah


Fotka

Rarita


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#21 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 17:58

friedlata napsal/a:
No ono menit cil behem cesty GC asi neni uplne stastne. Ja kazdemu putovnimu predmetu davam karticku, aby i clovek, co je treba na dovolene a mimo internet hned vedel, kam a co s nim. Takze pokyny na predmetu jsou zavazne.


Proč? Myslím, že to bylo míněno spíš tak: Napíšeš, že chceš aby se dostal do Barcelony ve Španělsku a až tam dorazí, tak vytyčíš nový cíl.

Mám to podobně u svého TB. Vypsala jsem místa (cca 5), kam bych chtěla aby v ČR zavítal a seznam zemí, kam ho potom chci vyvést. Až objede všechny české stage, tak si může vybrat novou zemi a já do listingu doplním další místa o která mám zájem v té konkrétní zemi. (jinak by ten listing byl příšerně dlouhý a nikdo by to asi nečet)
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#22 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 20:03

No jenze kacer, co zrovna nema pristup na net, vubec netusi, co s trackovacim predmetem ma potom delat. Nemuze si precist na serveru gc.com seznam cilu. Proto davam natvrdo karticku k predmetu, aby i ti na te dovolene bez netu vedeli, co s tim maji delat. My treba jezdili po Chorvatsku a 14 dni necelych jsme nevedeli, co je net. Takze pak uz neni mozne operativne neco menit, i kdyz je to zase vykoupeno tim, ze kazdy vi, co predmet vlastne chce.
  • 0

#23 efec

efec

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 21:33

Taky jsem poslal svůj Czech 2007 Geocoin. Má v úkolu na netu i v kartičce kolem světa jen na západ. Ale češi neumějí číst. Pak mi kačerka napíše, že mohl za 14 dní jet na Kanáry, ale tak ho raději dala na východ. Ach jo.
  • 0

#24 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 0:21

friedlata napsal/a:
No jenze kacer, co zrovna nema pristup na net, vubec netusi, co s trackovacim predmetem ma potom delat. Nemuze si precist na serveru gc.com seznam cilu. Proto davam natvrdo karticku k predmetu, aby i ti na te dovolene bez netu vedeli, co s tim maji delat. My treba jezdili po Chorvatsku a 14 dni necelych jsme nevedeli, co je net. Takze pak uz neni mozne operativne neco menit, i kdyz je to zase vykoupeno tim, ze kazdy vi, co predmet vlastne chce.


A to je takovy problem poprosit v listingu (priblizne) aktualniho drzitele, aby vlozil do predem pripravene obalky (nebo schranky) pripevnene na predmetu papirek s novym taskem? Mozna by to stalo za pokus.

Uz jsem takovy TB nekde videl, mel pripevneny privesek na adresu, ktery se dava kockam a psum na obojek a tam byl papirek, kde naposledy byl, krom toho mel jeste karticku, co chce navstivit. Jiste by toto slo nejak modifikovat.
  • 0
Není keš jako keš...

#25 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 6:41

V obalu jednoho mého geocoinu jsem měl dva papírky s úkolem - ten horní byl pro cestu tam (Santiago de Compostela), ten vespod pro cestu zpět; na tom pro cestu tam byla prosba aby ho cacher v cíli cesty odstranil. Pouť do Santiaga skončila vykradením cache někde u Českých Budějovic :@
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#26 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 7:21

friedlata napsal/a:
No jenze kacer, co zrovna nema pristup na net, vubec netusi, co s trackovacim predmetem ma potom delat. Nemuze si precist na serveru gc.com seznam cilu. Proto davam natvrdo karticku k predmetu, aby i ti na te dovolene bez netu vedeli, co s tim maji delat. My treba jezdili po Chorvatsku a 14 dni necelych jsme nevedeli, co je net. Takze pak uz neni mozne operativne neco menit, i kdyz je to zase vykoupeno tim, ze kazdy vi, co predmet vlastne chce.


Ja mam coin, co ma za ukol navstivit staty EU, udelal sem mu karticku do obalky a vzdycky kdyz ho nekdo doveze do dalsi zeme tak toho kdo ho pak vyzvedne pozadam, at tu zemi skrtne, aby bylo jasno, ze uz tam byl. A v listingu to umazu sam.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#27 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 14:05

No jo, je to sice dobry napad, ale kdyz vezmu v uvahu, ze nekterym kacerum delaji problemy dva jednoduche ukony a to zalogovat si navstivenou kes a zalogovat si TB nebo GC z te kese a pote zalogovat vlozeni Tb nebo GC jinam, tak si nedelam iluze, ze nekdo bude peclive zkoumat seznam cilu meho cestujiciho predmetu a skrtat v nem. No nevim.
  • 0

#28 saiprs

saiprs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 16:35

Ja bych neresil jestli bylo GC ci TB dvakrat v jedne kesi,byl bych rad ze se vubec hne,me ted zrovna TB trosku vazne v Anglii,od zari skoro do konce ledna lezelo v kesi,kterou za tu dobu nikdo nenavsitivil,ted je ma u sebe nejakej chlapik a ne a ne je nekam dat,pritom kesuje jak divej.Zkousil bych mu napsat,ale moje anglictina neni zrovna nejlepsi a nevim jestli by pochopil co po nem chcu.B)
  • 0
Saiprs-Pod vlivem GPS

Fotogalerie

Trojice

Na brdecku


#29 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 17:19

[quote]MaFa napsal/a:
[quote]

Me osobne to pripada, ze Cesi coiny radi do Cech privezou, ale malokdy je vyvezou ven, jsme proste takova GC/TB cerna dira a horizontem udalosti je nase hranice. .[/quote]

To mas tezke. Ja koncem leta odvezl dva coiny do Recka, nechal je na pevnosti V Parze - tedy v centru stredniho letoviska se spoustou turistu. Coiny tam lezi dodnes :(... Recko nebrat.
  • 0
Monte

#30 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 19:13

friedlata napsal/a:
No jo, je to sice dobry napad, ale kdyz vezmu v uvahu, ze nekterym kacerum delaji problemy dva jednoduche ukony a to zalogovat si navstivenou kes a zalogovat si TB nebo GC z te kese a pote zalogovat vlozeni Tb nebo GC jinam, tak si nedelam iluze, ze nekdo bude peclive zkoumat seznam cilu meho cestujiciho predmetu a skrtat v nem. No nevim.


Kdo chce hleda zpusob, kdo nechce hleda duvod...
Asi tak... ;)
  • 0
Není keš jako keš...

#31 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 22:14

[quote]Monte-x napsal/a:
[quote]MaFa napsal/a:
[quote]

Me osobne to pripada, ze Cesi coiny radi do Cech privezou, ale malokdy je vyvezou ven, jsme proste takova GC/TB cerna dira a horizontem udalosti je nase hranice. .[/quote]

To mas tezke. Ja koncem leta odvezl dva coiny do Recka, nechal je na pevnosti V Parze - tedy v centru stredniho letoviska se spoustou turistu. Coiny tam lezi dodnes :(... Recko nebrat.[/quote]

no já osobně to dělám pslední dobou tak, že to střídám..TB a GC odtud vozím ven a naopak...jen jednou se mi stalo, že jsem nenašel kešku dost velkou,aby se tam vešel,tak jsem ho zase dovezl zpět :-( v Luxu mají samý micra, těšil jsem se na regulárku,ale byla vykradená, zbylo z ní je víko :-(
  • 0

#32 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2009 - 7:55

friedlata napsal/a:
No jo, je to sice dobry napad, ale kdyz vezmu v uvahu, ze nekterym kacerum delaji problemy dva jednoduche ukony a to zalogovat si navstivenou kes a zalogovat si TB nebo GC z te kese a pote zalogovat vlozeni Tb nebo GC jinam, tak si nedelam iluze, ze nekdo bude peclive zkoumat seznam cilu meho cestujiciho predmetu a skrtat v nem. No nevim.


Kdyz je pozadam osobne (mysleno pres kontakt pres profil) tak to vetsinou udelaji. A navic to pro jistotu muzu napsat i dalsimu co ten GC vyzvedne. A kdyz se zamyslim tak asi na 13 zastavek ma ten EU coin za sebou uz CZ, SK, A a H a udajne ted pojede do Svedska, takze docela pohoda.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#33 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2009 - 23:09

malcor napsal/a:

friedlata napsal/a:
No jenze kacer, co zrovna nema pristup na net, vubec netusi, co s trackovacim predmetem ma potom delat. Nemuze si precist na serveru gc.com seznam cilu. Proto davam natvrdo karticku k predmetu, aby i ti na te dovolene bez netu vedeli, co s tim maji delat. My treba jezdili po Chorvatsku a 14 dni necelych jsme nevedeli, co je net. Takze pak uz neni mozne operativne neco menit, i kdyz je to zase vykoupeno tim, ze kazdy vi, co predmet vlastne chce.


Ja mam coin, co ma za ukol navstivit staty EU, udelal sem mu karticku do obalky a vzdycky kdyz ho nekdo doveze do dalsi zeme tak toho kdo ho pak vyzvedne pozadam, at tu zemi skrtne, aby bylo jasno, ze uz tam byl. A v listingu to umazu sam.

áh

škoda že jsem na něj nenarazil,protáhl bych ti ho přes D,NL,B,L,F....
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#34 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 0:27

Porad lepsi, kdyz se GC nebo TB pohybuje treba spatnym smerem nez, kdyz uvizne v nejake kesi na par let. B)
  • 0

#35 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 9:12

k-lord napsal/a:
Porad lepsi, kdyz se GC nebo TB pohybuje treba spatnym smerem nez, kdyz uvizne v nejake kesi na par let. B)


Uplne nejhorsi je, kdyz TB/GC uvizne v Earthce. A nebo jeste hur - kdyz tu Earthku ukradne Chuck Norris. B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#36 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 9:22

hplus napsal/a:
Uplne nejhorsi je, kdyz TB/GC uvizne v Earthce. A nebo jeste hur - kdyz tu Earthku ukradne Chuck Norris. B)

Chuck je správnej týpek, když budeš dost velkej drsňák, tak dostaneš TB zpátky a ještě navrch zdarma Total Gym.:D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama