Přejít na obsah


Fotka

GeoJeseniky 2006


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
99 odpovědí na toto téma

#41 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2006 - 14:13

Malinká post-event perlička:
Pneumatiku v okolí Švagrova prorazili o víkendu "pouze" dva cacheři - Jedla-Bedla a Mion :-D

Jeste ja, ne uplne v okoli Svagrova, ale cestou od Tulinky (od hrebinku kde jsou mj. Mestske skaly. V obrdire na jinak docela pekne silnici jsem zmasakroval i rafek, trochu se obavam, jestli nebudu kupovat cele kolo nove... :(
  • 0

#42 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2006 - 13:00

A DO PYTLE....
Přesunout to už nejde, ostatní termíny byly mezitím obsazeny :-(((
Zkusím ještě zjistit alternativy, ale nadějně to nevidím.
Moc by mi pomohlo, kdyby se tu co nejdříve vyjádřili všichni cacheři, zda jim tento termín vyhovuje, nebo ne, případně zda vůbec event v tomto termínu ponechat, nebo jej raději zrušit.
Pokud se sejde aspoň 25-30 osob, rezervace celého objektu je možná, jinak musím rezervaci zrušit.
To s těma volbama to teda těžce nevyřešili...
Nechápu, proč musejí být volby vždy o víkendu. Když něco naopak od státu na úřadech potřebuji já, o víkendu mám obvykle smůlu....
  • 0

#43 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2006 - 19:11

Takže, když to shrnu - ideální by bylo, kdyby se včas rozhodlo a zálohu zaplatilo aspoň 30-35 osob nejpozději do začátku května.

Ok, berem chatku pro 4 na dve noci za 1600. Se zalohou problem nemame, ale nejak se mi nezdarila regitrace. mail nedorazil :(
  • 0

#44 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2006 - 19:29

:-)
. Pokud by většina geocacherů chtěla ušetřit těch cca 180-200 Kč za noc (přesná cena bude známa až na jaře), a rozhodla se, že nevyužije noclehu, stejně od nich musím těch 200Kč na osobu a noc požadovat. Jinak bych musel rozdíl zaplatit ze svého. Jak už jsem psal, nejde tu jen o zaplacení noclehu, ale o "pronájmu" celého areálu, na celý víkend. Takže kdokoliv, kdo na event dorazí, dostane automaticky nocleh a nemusí tudíž spát ve stoje za bukem.
Také musím upozornit, že je tady často i začátkem čevna v noci dost pěkná zima, a v neposlední řadě jde o území CHKO, kde je táboření povoleno jen na vyhrazených místech (

Je mi jasné, že to tak nakonec dopadne :-) Takže doufám, že mne v tom tak úplně nenecháte a když nebudete ochotni zaplatit zálohu předem, že pak aspoň opravdu přijedete :-)

Takže, když to shrnu - ideální by bylo, kdyby se včas rozhodlo a zálohu zaplatilo aspoň 30-35 osob nejpozději do začátku května. Na druhou stranu musím zdůraznit i to, že pokud se kapacita zaplní (maximum je cca 80míst - takže teoreticky možné to je) nastane stop stav a další zájemci si budou muset zajistit nocleh mimo areál. Pak budou samozřejmě noclehy zajišťovány přednostně podle pořadí času zaplacení záloh :-)

Zdravim.musim se v podstate trosku ohradit :] kdyz jsem psal o buku, neslo mi samozrejme o setreni bidnych dvo stovek, ale o to, ze prave treba se rozhoupu prijet tyden pred akci a budu osmdesaty prvni. a k tomu konstatuji, ze kdyz se tak stane, nezblaznim se a preziju kdekoliv. dost pekna zima zacatkem cervna v jesenikach nevadi moc nekomu, kdo se vyspi i v dost pekne zime v jesenikach zacatkem ledna :] a o taboreni nebyla rec, spani za bukem, i kdyz ne nastojato, se da pojmout ruzne. tedy i bez zasahu do prostredi typu ohniste a stan a ja nevim jak si to jeste kdo predstavuje... // ale to je cele offtopic, ja vim. chtel jsem slyset prave to co jsem beztak tusil, ze jde v te organizaci o spoustu dalsich veci, pronajem atd... cili se budu snazit do toho mesice pred akci vedet co a jak a pripadne zaplatit. jednoduche.
  • 0

#45 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2006 - 12:29

No ja uz nevim, jestli jsme se prihlasili na exkurzi, ale zajem urcite mame, takze pokud jeste prihlaseni nejsme, tak prosim pocitej nas team (2+1). Diky Pitr


Podle tohoto zaznamu jste (pro zobrazeni konkretni rezervace je nutne byt prihlasen), takze vse je OK :-) Pokud jsi nezapomnel prihlasovaci heslo, muzes udaje jeste v pripade potreby pozmenit.
  • 0

#46 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2006 - 10:59

.... A to šlo o obyčejného domácího psa, žádné lovecké či bojové plemeno....


Omlouvám se za možný flame, ale nemůžu si pomoct. Vždy když čtu "bojové plemeno" tak mě běhá mráz po zádech. Je to pouze termín který založila média a já upozorňuji, že bojové plemeno opravdu neexistuje (viz http://www.fci.be/no...p?lang=en&sel=0 a http://www.cmku.cz/ ). Pouze pes vychovaný k boji (to může být krysařík až Mastin). K tomu dodávám, že pes vychovaný k boji s jiným psem, by téměř nikdy nezaútočil na člověka. Když se to stalo, tak ten pes byl a je okamžitě zastřelen. (tímto neomlouvám tento druh zábavy, taky se mě nelíbí, jen jsem o tom zjišťoval informace na přednáškách apod. jak to vlastně je).
Omlouvám se za tento výlev, chápu jak jsi to myslel, ale nemohl jsem si pomoct ...

  • 0

#47 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2006 - 0:41

??? :-)
Na webu u eventu žádné fórum není, jen je možné projít si poznámky jednotlivých přihlášených :-)
Fórum k eventu je jen tady :-)

Samozrejme jsem myslel poznamky prihlasenych, ktere se daji zobrazit vsechny pekne pod sebou... tak jsem to trochu nadnesene nazval forem, no...
  • 0

#48 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2006 - 17:38

Tak já se teda hlásim, že se psů bojim. Ale pokud si mě ten pes nevšímá, tak mi je jedno :-)

Kdyz uz se tu tak bavime o jidle, je tam gril ? ;)
  • 0

#49 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2006 - 11:30

Jasne, taky hlasuju pro holbu.
  • 0

#50 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2006 - 14:07

Holba (Šerák i Premium) jsou velmi zajímavá regionální piva.... takže jsem pro ně. Hlavně ne bublinkatá europiva typu Gambrinus 10° či Radegast...

Radi ochutname mistni horalske pivo, takze take hlasujeme pro Holbu. A otazka na Dorkyho. Co mas proti magicke pritazlivosti Gé ? Konkretne proti G10 ? Je to jedno z nejoblibenejsich tuzemskych piv...
  • 0

#51 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2006 - 16:33

Hlavne si hlidej pak v nedeli batoh, abych ti ho zas omylem nesebral:)))))))

No vidis, dobra pripominka. Nebudu spolehat na to, ze si kazdy pozna ten svuj, poridim si cedulku ' tady je BBBubakovo' :]
  • 0

#52 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2006 - 15:17

A v Cervenohorskom sedle sa este lyzuje? Nech viem co vsetko mam pribalit ;]

Kazdopadne pulitrovku rumu na osobu a den ;) A vecer si budeme tajne vypravet o pozaru Narodniho divadla ;)
  • 0

#53 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2006 - 10:31


Bubáku, co se týče tvoji poznámky, že na FTF kašleš, jistě jsi chtěl potěšit mnohé další, kteří se rádi s FTF akcemi baví, a dát najevo, že honba za FTF s prémií ti nic neříká. Jistě s tebou sdílí tento názor řada dalších cacherů, a já jen doufám, že tady dle tvého vzoru také nepocítí potřebu se veřejně od ní distancovat.
A co se týče tvé otázky, asi jsi musel být takhle v noci už hodně unavený, když jsi ji psal, protože stačí se jen malinko zamyslet a odpovíš si správně sám.

Svou poznamkou jsem nechtel vyjadrovat zadny svetove-politicky nazor, k nicemu se hlasit ani se verejne distancovat, proste jen uvadela muj dotaz. (A souvisi spis s tim ze nevim kdy se budu blizit Jesenikum, nemam vyresenou zadnou urgentni notifikaci atd.) Mozna je to poznamka nadbytecna, ale takovych nadbytecnych osobnich informacei tu zaznivaji desitky denne, tvrdi nekdo ze sem zasadne nepatri? Co se me otazky tyce, jiste si muzu odpovedet sam. Prece jen dvou az tri slovna odpoved by te uz prilis zatizila, zdrzela a vycerpala, hodne energie jsi musel spotrebovat na petiradkove naznaceni ze je to prece TAK jasna vec ze bylo hloupe se zeptat... V pohode. Pekny den.
  • 0

#54 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2006 - 13:07

Tak to by mohl tamejsi mistni urad prijet s urnou na event pro vsechny prihlasene ucastniky ne ? ;) Nas tym ve slozeni 2+1 dorazi v avizovanem terminu volby-nevolby. Proste v patek odpolko pekne odvolime a pak vyrazime...
  • 0

#55 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2006 - 19:17

Ok, berem chatku pro 4 na dve noci za 1600. Se zalohou problem nemame, ale nejak se mi nezdarila regitrace. mail nedorazil :(


Super :-) Díky!
Nebude to tím, že jsi zadal doménu "mail.cz" ? Kontrolu registrace jsem ti tady vypnul, můžeš se již rovnou přihlásit
  • 0

#56 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2006 - 19:36

Zdravim.musim se v podstate trosku ohradit :] kdyz jsem psal o buku, neslo mi samozrejme o setreni bidnych dvo stovek,....

Ja vím, já to vůbec nemyslel adresně, jen jsem to využil jako nahrávku na dobrý příklad :-)
  • 0

#57 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2006 - 13:45

Podle tohoto zaznamu jste (pro zobrazeni konkretni rezervace je nutne byt prihlasen), takze vse je OK :-) Pokud jsi nezapomnel prihlasovaci heslo, muzes udaje jeste v pripade potreby pozmenit.

Beeeeee mne neprisel registracni e-mail a nemuzu se prihlasit a rezervovat si prohlidku elektrarny.
  • 0

#58 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2006 - 11:59

Omlouvám se za možný flame, ale nemůžu si pomoct. Vždy když čtu "bojové plemeno" tak mě běhá mráz po zádech. Je to pouze termín který založila média a já upozorňuji...
...
chápu jak jsi to myslel, ale nemohl jsem si pomoct ...


No tak dobře, opravuji výraz "bojové plemeno" na "pes, který nebyl vychován k boji ani k lovu". Ale trochu mi to připomíná situaci, jak se oficiálně nesmí říct "cikán" ale pouze "rom", nebo že se nesmí říct v USA "černoch" ale "afroameričan". Osobně to pokládám za hovadinu, tohle slovíčkaření...
Snad to stačí a doufám, že se tu nerozpoutá názorová přestřelka.
  • 0

#59 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2006 - 17:57

Kdyz uz se tu tak bavime o jidle, je tam gril ? ;)

ha ha, to se fakt valim smichy po zemi
  • 0

#60 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2006 - 23:13

Kdyz uz se tu tak bavime o jidle, je tam gril ? ;)


Gril pro takové množství lidí? To tam fakt není. Táborák snad bude stačit.
Ale kdo jede autem a opekání nad ohněm mu nestačí, může si dovézt svůj gril, třeba i na propan-butan :o)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama