Přejít na obsah


Fotka

GeoJeseniky 2006


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
99 odpovědí na toto téma

#61 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2006 - 16:43

ja vypijem vsetko, hlavne nech je to toho vela :)))
  • 0

#62 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2006 - 11:00

Radi ochutname mistni horalske pivo, takze take hlasujeme pro Holbu. A otazka na Dorkyho. Co mas proti magicke pritazlivosti Gé ? Konkretne proti G10 ? Je to jedno z nejoblibenejsich tuzemskych piv...


To že jedno z nejprodávanějších (neuvěřitelné komerčně-protlačovací metody SAB Milleru) neznamená, že je nejlepší... :(. Když jedu metrem, nejvíc lidí čte Blesk a Spy a opravdu si nemyslím, že jde o nejlepší denní tiskoviny... Pokud něco víš o výrobě piva, tak by si se nad G10 opravdu nerozplýval. Doporučuji si přečíst něco např. na Světě piva... :)

M.

  • 0

#63 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2006 - 11:24

...Prece jen dvou az tri slovna odpoved by te uz prilis zatizila, zdrzela a vycerpala, hodne energie jsi musel spotrebovat na petiradkove naznaceni ze je to prece TAK jasna vec ze bylo hloupe se zeptat... V pohode. Pekny den.


Mně prijde hloupé odpovídat na na něco, co jsem už jednou napsal a co je z logiky věcí naprosto jasné. O čas nejde. Takže ANO, jde o regulerní (a přitom současně příležitostnou) cache. To se přece nevylučuje. Pokud je cache zveřejněna na GC.COM, nemůže to být přece ani jinak - cache ustavená na pár dní by neprošla schvalovacím procesem. To je to, co jsem myslel, že je naprosto jasné.
Jen prostě cítím odpor něco dokola trpělivě opakovat a polopaticky vysvětlovat. Doma s pětiletými dětmi si totiž této procedury zrovna užívám vrchovatě (díky jejich aktuálnímu věku :-))
Jinak taky v pohodě a přeji hezkou a příjemnou cestu.
  • 0

#64 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2006 - 13:16

ja tu volit nemozem, takze sa ma to netyka, ale kto chce prist a zaroven volit, vybavi si v mieste bydlista volebny preukaz a odvoli tam, prip. sa zachova ako Pitr, to nie je problem, len mala komplikacia, termin eventu kvoli tomu neposuvaj :)
  • 0

#65 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2006 - 13:16

ja klidne odvolim v jesenikach, treba to tam zamicha se statistikama:))))
  • 0

#66 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2006 - 13:19

Tak to by mohl tamejsi mistni urad prijet s urnou na event pro vsechny prihlasene ucastniky ne ? ;) Nas tym ve slozeni 2+1 dorazi v avizovanem terminu volby-nevolby. Proste v patek odpolko pekne odvolime a pak vyrazime...



Jasně, volby nejsou žádná překážka - cestou z práce odvolím, hupsnu do geovozidla a večer již koušu buřt v Jeseníkách. Kde je problém????
  • 0

#67 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2006 - 19:21

Super :-) Díky!
Nebude to tím, že jsi zadal doménu "mail.cz" ? Kontrolu registrace jsem ti tady vypnul, můžeš se již rovnou přihlásit

A co je na te domene spatneho ?
  • 0

#68 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2006 - 13:53

Beeeeee mne neprisel registracni e-mail a nemuzu se prihlasit a rezervovat si prohlidku elektrarny.

Safra co mam delat pro to aby mne prisel e-mail, na adresu na kterou byl odeslan ?
  • 0

#69 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2006 - 12:15

No tak dobře, opravuji výraz "bojové plemeno" na "pes, který nebyl vychován k boji ani k lovu". Ale trochu mi to připomíná situaci, jak se oficiálně nesmí říct "cikán" ale pouze "rom", nebo že se nesmí říct v USA "černoch" ale "afroameričan". Osobně to pokládám za hovadinu, tohle slovíčkaření...
Snad to stačí a doufám, že se tu nerozpoutá názorová přestřelka.

Nerozpoutá, já to nebudu dál komentovat :-), taky to nemam rád.
  • 0

#70 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2006 - 23:28

Gril pro takové množství lidí? To tam fakt není. Táborák snad bude stačit.
Ale kdo jede autem a opekání nad ohněm mu nestačí, může si dovézt svůj gril, třeba i na propan-butan :o)

Taky jsi naivka, ktery hned nepochopil, ze to ma byt grill na cachera se ctyrma nohama? To uz jsme dva.
  • 0

#71 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2006 - 11:39

Mně prijde hloupé odpovídat na na něco, co jsem už jednou napsal a co je z logiky věcí naprosto jasné. O čas nejde. Takže ANO, jde o regulerní (a přitom současně příležitostnou) cache. To se přece nevylučuje. Pokud je cache zveřejněna na GC.COM, nemůže to být přece ani jinak - cache ustavená na pár dní by neprošla schvalovacím procesem. To je to, co jsem myslel, že je naprosto jasné.
Jen prostě cítím odpor něco dokola trpělivě opakovat a polopaticky vysvětlovat. Doma s pětiletými dětmi si totiž této procedury zrovna užívám vrchovatě (díky jejich aktuálnímu věku :-))
Jinak taky v pohodě a přeji hezkou a příjemnou cestu.

Tak posledni poznamka. Jiste ze chapu odpor k vysvetlovani jasnych ci opakovanych veci, sam to zazivam bezne. Staci teda cestou nejmensiho odporu opovrzlive se usklibnout a nereagovat, cokoliv dalsiho je kontraproduktivni, obvykle pak zabijes vic casu a reknes jeste vic slov. Podle me zkusenosti stejne nikoho nic nenaucis a neprevychovas, nekdo se bude blbe ptat porad dal, nekdo si nadbytecnost sve otazky casem uvedomi sam. / Mnoho veci na tomto svete je z podstaty jasnych, ale ze zkusenosti s timto svetem taky asi vsichni vime, ze co je zdanline jasne je skutecne tak asi na 98%. Obcas je proste fajn slyset 'ano, jsme momentalne v oblasti tech 98%, ne v tom 2% poli vyjimek co se obcas vyskytujou'. // a uplne na okraj, cache na tyden klidne pres reviewera projit muze, kdyz mu ji poslu s tim, ze je na veky, a po tydnu se 'vyskytnou neocekavane neodstranitelne problemy' a jsem proste nucem ji archivovat, tak co? cache byla schvalena, zila, byla archivovana po (jakkoli treba fiktivni) zmene mistnich podminek. naprosto hladce v ramci pravidel Groundspeaku. mozna s ceskym vychcankovstvim. jiste, tohle nedoporucuju, nenavrhuju, neplanuju, proste me to jen napadlo, mam to v sobe, jsem z ceske republiky, tady jsem vyrostl a vsechno se naucil :] ... podstatne je co pak udelam a neudelam. zaroven musim konstatovat, ze jsem potkal v GC spoustu lidi, kteri podobne postupy klidne nejen vymysli ale i pouziji, takze by me to neprekvapilo/ ... a tim koncim, utikam jeste pracovat, sorry za dlouhy a mozna zbytecny prispevek, vsak jste to nemuseli cist, ne... domnivam se, ze uz nevyzaduje zadne dalsi reakce :].
  • 0

#72 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2006 - 9:57

ja klidne odvolim v jesenikach, treba to tam zamicha se statistikama:))))


Připomínám pro ty, kteří mají chuť volit na GeoJeseníkách, že mají nejvyšší čas zařizovat si voličské průkazy ;-)
Pokud je mi známo, volební místnost je drive-in lokalita na cestě ze Švagrova do civilizace směrem na Sobotín, ve Vernířovicích.

( + vyjádření mých osobních preferencí: Blijaju volit nebudu :-D )

  • 0

#73 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2006 - 9:05

ja klidne odvolim v jesenikach, treba to tam zamicha se statistikama:))))


Pro ty, co chtějí volit až na místě, mám tu jedno oznámení o místě a čase konání voleb ve Vernířovicích. Volební místnost se nachází někde mezi restaurací a obchodem ve Vernířovicích (viz waypointy na infostránce, dostupné po přihlášení). Takže můžete se tam stavit už v pátek cestou na Švagrov, nebo v sobotu ráno cestou na kešky ;-)

Ad počasí: celé údolí Švagrova pod okolními kopci je po dlouhotrvajících deštích nacucané vodou. Mel-Man a PC-Romeo ze své poslední návštěvy lokality vědí, jak to tam asi v takovém případě vypadá :o), ostatním doporučuji si vzít dostatečné množství náhradní obuvi. Sněžnice snad nebudou potřeba, tedy kromě výletu na vrchol Dlouhých Strání během exkurze na PVE ;-)
Při troše štěstí má být podle včerejší předpovědi v sobotu nejméně srážek :-D :-D

  • 0

#74 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2006 - 13:36

Jasně, volby nejsou žádná překážka - cestou z práce odvolím, hupsnu do geovozidla a večer již koušu buřt v Jeseníkách. Kde je problém????



Ok, jsem rád, že v tom problém nevidíte :-)

Akorát já volby nestihnu určitě, ale voličský průkaz to vyřeší... Prostě jen trocha dalšího běhání navíc :-)



EventCache na GC.COM zveřejním začátkem března. Nicméně doprovodné stránky k eventu, které jsem průběžně připravoval a jsou téměř dokončeny, mohu zveřejnit už nyní, když se tak neplánovaně začalo debatovat o termínu voleb. Takže:

na adrese



     mioncz.net/gc/event/



naleznete podrobnější info o eventu a rezervační formulář, do kterého (po registraci) můžete zadat své požadavky na nocleh. Rezervace nejsou zatím závazné, ale pro přehled o obsazenosti budu rád, když se předběžně zapíšou ti, co uvažují, že dorazí. Jinak je zatím na všechno ostatní hromada času. Jen jsem potřeboval mít jistotu v termínu a v minimálním počtu zúčastněných. Případné dotazy kdykoliv sem, nebo na mojí kontaktní adresu.

 Ještě dodatek, max. kapacita objektu je cca 80 míst, takže pokud by se náhodou stalo, že se celá zaplní, rezervace budou vyřizovány v takovém pořadí, v jakém byly přijaty - aneb kdo dřív přijde, ten dřív mele ;-).
  • 0

#75 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2006 - 19:28

A co je na te domene spatneho ?


no, zkoušel jsem server www.mail.cz a napsalo mne to, že neexistuje (je tam nějaký reflektor.cz). Neměl to byt "cmail.cz" nebo "email.cz"?
  • 0

#76 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2006 - 14:34

Safra co mam delat pro to aby mne prisel e-mail, na adresu na kterou byl odeslan ?


Tot otazka... mail byl odeslan, ale kam zmizel, nevim. Usuzuji na spam filtr nebo nejakou podobnou featuru :-(
Ale autorizoval jsem te rucne, takze se jiz muzes zalogovat.
  • 0

#77 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2006 - 16:12

Nerozpoutá, já to nebudu dál komentovat :-), taky to nemam rád.

Ja si neodpustim. Bojove plemeno je mozna novinarsky vyraz, ale fakt nechapu, co je na nem spatneho. Nektera plemena proste byla vyslechtena s ucelem mit psy zvlast vhodne pro psi zapasy. jde tedy o plemeno urcene k boji, co je na tom nepresneho? ze ten ci onen konkretni pes je cvicen k boji tim prece nikdo nerika. jaky je pak rozdil u ostatnich plemen? muj pes (kolie) neni ovcackeho plemene, protoze nikdy nebyl cviceny nahanet ovce? no nic. to ja jen tak.
  • 0

#78 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2006 - 23:53

Taky jsi naivka, ktery hned nepochopil, ze to ma byt grill na cachera se ctyrma nohama? To uz jsme dva.


Jo aha
No to bude tím, že nestíhám a čtu jen poslední příspěvky. A na co navazujío, jsem neprohlížel. Takže jsem to bral jako regulerni dotaz. No to je Pítrovi podobné, mohlo mne to hned trknout :-)
  • 0

#79 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2006 - 13:53

Tak posledni poznamka. Jiste ze chapu odpor k vysvetlovani jasnych ci opakovanych veci, sam to zazivam bezne. Staci teda cestou nejmensiho odporu opovrzlive se usklibnout a nereagovat, cokoliv dalsiho je kontraproduktivni, obvykle pak zabijes vic casu a reknes jeste vic slov. Podle me zkusenosti stejne nikoho nic nenaucis a neprevychovas, nekdo se bude blbe ptat porad dal, nekdo si nadbytecnost sve otazky casem uvedomi sam. / Mnoho veci na tomto svete je z podstaty jasnych, ale ze zkusenosti s timto svetem taky asi vsichni vime, ze co je zdanline jasne je skutecne tak asi na 98%. Obcas je proste fajn slyset 'ano, jsme momentalne v oblasti tech 98%, ne v tom 2% poli vyjimek co se obcas vyskytujou'. // a uplne na okraj, cache na tyden klidne pres reviewera projit muze, kdyz mu ji poslu s tim, ze je na veky, a po tydnu se 'vyskytnou neocekavane neodstranitelne problemy' a jsem proste nucem ji archivovat, tak co? cache byla schvalena, zila, byla archivovana po (jakkoli treba fiktivni) zmene mistnich podminek. naprosto hladce v ramci pravidel Groundspeaku. mozna s ceskym vychcankovstvim. jiste, tohle nedoporucuju, nenavrhuju, neplanuju, proste me to jen napadlo, mam to v sobe, jsem z ceske republiky, tady jsem vyrostl a vsechno se naucil :] ... podstatne je co pak udelam a neudelam. zaroven musim konstatovat, ze jsem potkal v GC spoustu lidi, kteri podobne postupy klidne nejen vymysli ale i pouziji, takze by me to neprekvapilo/ ... a tim koncim, utikam jeste pracovat, sorry za dlouhy a mozna zbytecny prispevek, vsak jste to nemuseli cist, ne... domnivam se, ze uz nevyzaduje zadne dalsi reakce :].

Hlavně nevychladni :-)) tvoje zdravě nasrané příspěvky mě baví číst! :-)
  • 0

#80 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2006 - 15:32

Tot otazka... mail byl odeslan, ale kam zmizel, nevim. Usuzuji na spam filtr nebo nejakou podobnou featuru :-(
Ale autorizoval jsem te rucne, takze se jiz muzes zalogovat.

Trva to. Trvalo dve hodky, nez mi dorazil. Ale pak prisel.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama