Přejít na obsah


Fotka

GeoJeseniky 2006


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
99 odpovědí na toto téma

#81 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2006 - 16:21

Tot otazka... mail byl odeslan, ale kam zmizel, nevim. Usuzuji na spam filtr nebo nejakou podobnou featuru :-(
Ale autorizoval jsem te rucne, takze se jiz muzes zalogovat.

Dik za autorizaci, neco po ceste mi nepralo, asi v te jungli internetu je nejake hladove zvire a zere e-maily pro mne. Predstavuju si neco takoveho jako Balroga z Pana prstenu, no radsi do toho nebudu stourat, nebo na mne neco velkeho a oskliveho z toho kabelu vyleze. Tak jsem se uz prihlasil. Jo cekal jsem pres mesic a jelikoz mam obcas taky hlad, tak to zvire chapu.
  • 0

#82 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2006 - 10:36

Jo aha
No to bude tím, že nestíhám a čtu jen poslední příspěvky. A na co navazujío, jsem neprohlížel. Takže jsem to bral jako regulerni dotaz. No to je Pítrovi podobné, mohlo mne to hned trknout :-)

mna hned napadol Bobika :)
  • 0

#83 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2006 - 11:20

Připomínám pro ty, kteří mají chuť volit na GeoJeseníkách, že mají nejvyšší čas zařizovat si voličské průkazy ;-)
Pokud je mi známo, volební místnost je drive-in lokalita na cestě ze Švagrova do civilizace směrem na Sobotín, ve Vernířovicích.

( + vyjádření mých osobních preferencí: Blijaju volit nebudu :-D )

A nebude u volební místnosti nějaká příležitostná keš :-)
  • 0

#84 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2006 - 17:35

Mel-Man a PC-Romeo ze své poslední návštěvy lokality vědí, jak to tam asi v takovém případě vypadá :o), ostatním doporučuji si vzít dostatečné množství náhradní obuvi.

A pokud se nize uvedena predpoved alespon z casti vyplni, bude v noci pekna kosa a bude to chtit i nejake to vhodnejsi obleceni...

http://wwwa.accuweat...MPERK|&metric=1

  • 0

#85 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2006 - 22:00

Tak me napadlo dotaz. Myslim ze muze byt zajimavy pro mnohe. Patecni prijezd - je nejake omezeni, jak pozde se muzeme dostavit a byt jeste rozumne ubytovani? Mam na mysli kdy pujde personal spat, nebo kdy uz budou vsichni tak opili ze nam reknou 'lehnete si tady v jidelne na zemi' atd... omlouvam se jestli jsem nevhodne formuloval dotaz, ale snad je jasne o co jde. Cesta totiz neni nejkratsi, vyrazet se bude az odpoledne, takze jak moc mame spechat nebo jak moc se muzeme poflakovat horem dolem kolem a kolem nez dorazime na zakladnu zvolat 'tak jsme tady a kde budeme bydlet?' ... diky. a jestli tahle informace uz nekde je, pardon, ale ja ji nezaregistroval...
  • 0

#86 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2006 - 19:09

Upozornění - maximální stav (45 osob) pro exkurzi na Dlouhé Stráně byl k dnešnímu dni zaplněn. Pokud někdo nezmění (lépe řečeno nesníží či neodhlásí ) svou objednávku, další místa už bohužel k mání nejsou. Aktuální stav volných míst v exkurzi najdete v horní části seznamu rezervací.
  • 0

#87 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2006 - 11:22

A nebude u volební místnosti nějaká příležitostná keš :-)


asi ne, ale muzes tam zkusit hodit TB :))
  • 0

#88 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2006 - 11:28

A nebude u volební místnosti nějaká příležitostná keš? :-)


Ne, ale pokud to všehcno stihnu, co musím, tak malé překvapení v podobě neorganizované, živelné hry o nedaleké FTF v době mezi pátkem a nedělí čekat můžete ;-)
  • 0

#89 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2006 - 14:50

A pujde tam volit vic lidi? Pokud by to byla hromadnejsi akce, tak by to byla vcelku sranda. Ja jako trvalym bydlistem brnak, realnym bydlistem prazak si pro volicsky prukaz jedu zitra. Dokazu si predstavit tvare volebni komise kdyz jim do okrsku o 10 chalupach vtrhne banda geocacheru a bude se dozadovat volebnich listku a urednich obalek:))))))))))))))
  • 0

#90 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2006 - 18:37

A pokud se nize uvedena predpoved alespon z casti vyplni, bude v noci pekna kosa a bude to chtit i nejake to vhodnejsi obleceni...

http://wwwa.accuweat...MPERK|&metric=1

To je fakt hezka predpoved, obrazky a stupne jsou myslim zretelne i pro lidi nevladnouci anglictinou. Brr. Diky za pripomenuti, ze ty zimni veci je treba ze skrine zase vyndat, a Mione, s tema sneznicema taky radeji pomalu, ne ze by se nemohly hodit. a v kufru auta tak moc mista nezaberou (pro jistotu) :] ... / unseasonably cold je pekny vyraz (zima neprimerena rocni dobe), napada me hned taky unreasonably cold.. (teda ze to pocasi nema rozum...)
  • 0

#91 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2006 - 22:44

Tak me napadlo dotaz. Myslim ze muze byt zajimavy pro mnohe. Patecni prijezd - je nejake omezeni, jak pozde se muzeme dostavit a byt jeste rozumne ubytovani?


Doporucuji se ubytovat nejpozdeji do 23h, pak uz spravce nebude k zastizeni. Pripadne kdo bude mit problemy s prijezdem do teto hodiny, doporucuji kontaktovat vcas spravce telefonem (telefon najdete na www.svagrov.cz) a domluvit si s nim aspon cislo pokoje, kde bude pro vas vyhrazeno misto, abyste pak v noci nebloudili ubytovnou hledaje volne misto.
Jinak pokoje jsou po osmi. Pokud si to uz nyni nejak rozdelite a domluvite se, kdo s kym na kterem pokoji bude prebyvat, muzete dojet i pozdeji. Ale poslete mi na mail informaci (nejlepe zapsat do poznamky ve vasich registracich), ze si nejaky pokoj takto rezervujete, at to muzu spravci predat.
Jinak aktualni vecerni teplota ted na Svagrove je 6°C :-)
Kdyz bude nejhur, telefon na mne najdete v mem GC.COM profilu :-)

  • 0

#92 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2006 - 6:18

pár nových informací k eventu.
  • 0

#93 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2006 - 15:08

Dokazu si predstavit tvare volebni komise kdyz jim do okrsku o 10 chalupach vtrhne banda geocacheru a bude se dozadovat volebnich listku a urednich obalek:))))))))))))))


a pritom z nich bude odkapavat bahno a budou civet do krabicek v ruce a vykrikovat neco jako: me to ukazuje jeste 15; tady je naprd signal, ta sipka se zblaznila. a ti se sirfIII si budou mezi sebou spiklenecky suskat, kolik ze jim to jeste chyta druzic za plentou. :)))
  • 0

#94 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2006 - 23:47

A pujde tam volit vic lidi?

Ja o tom dost realne uvazuji. Bohuzel v pracovni cast patku budu velmi vytizen a uz jsem dokonce uvazoval, ze poprve v zivote volit nepujdu, ale kdyz vidim toho meho oblibeneho politika, musim jit se svym hlasem proti němu... Takže zítra si jdu pro voličský průkaz...

  • 0

#95 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2006 - 23:17

... / unseasonably cold je pekny vyraz (zima neprimerena rocni dobe), napada me hned taky unreasonably cold.. (teda ze to pocasi nema rozum...)


Hned od zacatku jsem upozornoval, ze tato oblast je znama syrovym horskym podnebim a i v lete tu teploty nejsou nic moc. Staci najit na webu prumerne rocni teploty treba na nedalekem Mravenecniku nebo Pradedu, takovymi se nemohou pochlubit ani Krkonose .o)
Proto take tento event nema pouhou obligatni jednu hvezdicku v obtiznosti :-)
  • 0

#96 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2006 - 8:49

Doplněny další informace.
Především se ale včera podařilo vyjednat na stejnou dobu (4. 6. 2006 10:00) pro exkurzi na Dlouhé Stráně druhou skupinu, takže je možné opět se k exkurzi přihlašovat, i dodatečně. Kapacita míst by tak měla být už snad dostatečná. :-)
Organizováno to bude tak, že jedna skupina navštíví nejprve samotnou elektrárnu s přednáškou, zatímco druhá skupina nejprve vyjede k horní nádrži. Tím se podařilo nacpat obě exkurze na stejnou dobu. :-)

Ještě jednou docela důležité upozornění, že pro návštěvu elektrárny je potřebna dorazit v osobních motorových vozidlech. Ze Švagrova k elektrárně je to po silnicích asi 25km a od elektrárny k horní nádrži dalších 12 km stoupání a cca 600m převýšení
  • 0

#97 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2006 - 0:00

Ja o tom dost realne uvazuji. Bohuzel v pracovni cast patku budu velmi vytizen a uz jsem dokonce uvazoval, ze poprve v zivote volit nepujdu, ale kdyz vidim toho meho oblibeneho politika, musim jit se svym hlasem proti němu... Takže zítra si jdu pro voličský průkaz...

Pokud se nemylim, v patek jsou volebni mistnosti otevrene od dvou do deseti. takze predpokladam, ze jednodussi, aspon pro me, bude odvolit doma mezi cestou z prace a odjezdem do jeseniku, je to otazka pul hodinky ... odjizdi snad nekdo pred druhou hodinou? nebo snad az po desate? :]
  • 0

#98 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2006 - 0:10

... je to otazka pul hodinky

To je prave ten problem, ja to mam ke svemu okrsku pres cele mesto a do Jeseniků po stejné ose zase zpatky... A tusim, ze v patek odpoledne tento presun pulhodinka nebude. Takze ja jdu pro ten prukaz...
  • 0

#99 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2006 - 0:27

To je prave ten problem, ja to mam ke svemu okrsku pres cele mesto a do Jeseniků po stejné ose zase zpatky... A tusim, ze v patek odpoledne tento presun pulhodinka nebude. Takze ja jdu pro ten prukaz...

Uznavam, muj pohled je nutne zkresleny tim, ze bydlim asi dveste metru od prislusne volebni mistnosti... :]
  • 0

#100 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2006 - 9:07

Uznavam, muj pohled je nutne zkresleny tim, ze bydlim asi dveste metru od prislusne volebni mistnosti... :]

Vcera jsem si byl pro volicsky prukaz a byl jsem z te kancelare venku snad jeste driv nez jsem do ni vlezl a v ruce jsem drzel volicsky prukaz. V te kancelaři jsem rekl jen: "dobry den" pak "jo" a nakonec "nashledanou" a nebyl jsem tam ani 60s. Takze kdo mate pochybnosti o tom, ze stihnete odvolit pred odjezdem, tak si jdete vyridit volicsky prukaz, je to rychle (potrebujete jen obcansky prukaz). S volicskym prukazem muzete volit kdekoliv i ve svem okrsku, ale zde jiz jen s volicskym prukazem a obcankou.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama