Přejít na obsah


Fotka

Dotazy po eventu Wherigo s prstem v nose


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
84 odpovědí na toto téma

#81 Jahn Brown

Jahn Brown

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2010 - 21:03

me2d09 napsal/a:

Jahn Brown napsal/a:
Můžu ještě k bodu c ? Mám Oregona ten nepípá. Mám něco blbě nastaveno ?. Díky


Tak jsme to teď vyzkoušel a na příkaz
Wherigo.Command("Alert")
Oregon nereaguje. Přehrává ale bez problémů FDL soubory. Na vytváření je nejlepší použít System Beep Recorder.

Přikládám cartridge na vyzkoušení (pro Oregon a Colorado). Funkce pipni volá System Command Alert a funkce Zahraj volá přehrání zvuku.


Díky za minulé skvělé rady. Začínám chystat nové wig a chtěl bych ho udělat i se zvuky. Zkoušel jsem gwc, co jsi přiložil. Na simulátoru to pípne ale nehraje, naopak na Oregonu to hraje ale nepípne. Můžeš prosím dát zdroják ?
Zřejmě budu muset jinak obsloužit Oregona a Colorado a jinak Pocket PC. je v nějaké proměnné uložen typ používanho zařízení ? Fakt moc díky za rady a pomoc.
  • 0
Není důležité zůčastnit se, ale zvítězit. J.B.

#82 Vinoteka

Vinoteka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 16:53

Ještě se vracím ke zvukům, když si pomocí System Beep Recorder vytvořím zvuk ve formátu FDL pro Oregony, lze ho nějak jednoduše konvertovat do WAW/MP3 aby se stejný zvuk přehrál i na PDA/OpenWIG?? Na webu jsem nic nenašel a moje dostupné hudební softy si s FDL neporadí...:-)
  • 0

#83 Jahn Brown

Jahn Brown

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2010 - 19:33

Vinoteka napsal/a:
Ještě se vracím ke zvukům, když si pomocí System Beep Recorder vytvořím zvuk ve formátu FDL pro Oregony, lze ho nějak jednoduše konvertovat do WAW/MP3 aby se stejný zvuk přehrál i na PDA/OpenWIG?? Na webu jsem nic nenašel a moje dostupné hudební softy si s FDL neporadí...:-)

Myslím, že budeš muset poslat oba zvuky, FDL i WAV. Pak to bude hrát na ohou hw i v simulátoru. Dopuručuji URWIGO, tam to jde pohodlně.
  • 0
Není důležité zůčastnit se, ale zvítězit. J.B.

#84 Vinoteka

Vinoteka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2010 - 12:12

Jahn Brown napsal/a:

Vinoteka napsal/a:
Ještě se vracím ke zvukům, když si pomocí System Beep Recorder vytvořím zvuk ve formátu FDL pro Oregony, lze ho nějak jednoduše konvertovat do WAW/MP3 aby se stejný zvuk přehrál i na PDA/OpenWIG?? Na webu jsem nic nenašel a moje dostupné hudební softy si s FDL neporadí...:-)

Myslím, že budeš muset poslat oba zvuky, FDL i WAV. Pak to bude hrát na ohou hw i v simulátoru. Dopuručuji URWIGO, tam to jde pohodlně.


To je mi jasné ;) Urwigo používám a je skvělé!! Ale šlo mi o to, jak dostat z FDL -> MP3 nebo WAV pro ostatní playery. Prostě vytvořím zvuk v FDL a stejný potřebuji v PM3/WAV. Přece to nebudu samplovat a převádět na MP3. (I když tuším, že mi nic jiného nezbude :()
  • 0

#85 Jahn Brown

Jahn Brown

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2010 - 21:27

Vinoteka napsal/a:

Jahn Brown napsal/a:

Vinoteka napsal/a:
Ještě se vracím ke zvukům, když si pomocí System Beep Recorder vytvořím zvuk ve formátu FDL pro Oregony, lze ho nějak jednoduše konvertovat do WAW/MP3 aby se stejný zvuk přehrál i na PDA/OpenWIG?? Na webu jsem nic nenašel a moje dostupné hudební softy si s FDL neporadí...:-)

Myslím, že budeš muset poslat oba zvuky, FDL i WAV. Pak to bude hrát na ohou hw i v simulátoru. Dopuručuji URWIGO, tam to jde pohodlně.


To je mi jasné ;) Urwigo používám a je skvělé!! Ale šlo mi o to, jak dostat z FDL -> MP3 nebo WAV pro ostatní playery. Prostě vytvořím zvuk v FDL a stejný potřebuji v PM3/WAV. Přece to nebudu samplovat a převádět na MP3. (I když tuším, že mi nic jiného nezbude :()

Tak to jsem chtěl taky udělat a nepovedlo se. V některém vlákně už zaznělo, že FDL vlastně není zvukový formát a tak se převod udělat nedá. Já jsem to vyřešil tak že mám dva nezávislé, různé zvuky. FLD jsem získal stažením s FDL generátorem, podobný WAV jsem si stáhl z Windows. Bude záležet na tom, zdali Tvoje zvuky budou muset být nějaké konkrétní. U mně to bylo jedno, protože užvatel stejně bude používat jen jedno zařízení, nevadí mi, že to bude v emulátoru hrát jinak než v Oregonu.
  • 0
Není důležité zůčastnit se, ale zvítězit. J.B.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama