Atlas Czech 8 NT - nova verze
#81
Publikováno 03 duben 2009 - 19:35
#82
Publikováno 03 duben 2009 - 19:50
HM, tak to je mazec. Colorado nemám, tak nemohu sloužit. Jedině mrknout do manuálu. Ještě bych se podíval, jestli jsou správně všechny nastavení.HonDav napsal/a:
zkoušel sem to, ale chová se to stejně. Asi by to chtělo nějak resetovat nastavení , ale netuším jak. Už jsem zkoušel i downgrade FW a nic--následný upgrade na původní verzi taky nepomohl.
#83
Publikováno 04 duben 2009 - 8:49
#84
Publikováno 04 duben 2009 - 9:44
#85
Publikováno 04 duben 2009 - 9:46
#86
Publikováno 04 duben 2009 - 10:59
Honha 6673 napsal/a:
Poradí mi někdo ?
Po ukončeni programu mapsurce proběhlo vše bez problému a dnes ráno při opětovném otevřeni mapsurce se mi neukazuji v mapě TOPO Czech2 Pro turistické značky, ulice ve městech a zůstaly tam jen hlavni tahy ! Zkoušel jsem několikrát program spustit i přepínat mezi jinými mapy a zpět, bez úspěchu. Mám nahrané tyto mapy TOPO Czech2, Adresy CRv1, Atlas Czech 8NT, City Navigator Europe NT 2009.1, Slovakia TOPO v2 a PC Basemap.
Díky za radu.
Tak problém vyřešen a stačilo tak málo jen v mapsurce dát ZOBRAZIT – ZOBRAZIT PODROBNOSTI GPS MAPY ( Ctrl+ G) a vše se obnovilo.
Diky.
#87
Publikováno 04 duben 2009 - 11:10
#88
#89
Publikováno 05 duben 2009 - 6:34
#90
Publikováno 05 duben 2009 - 10:50
Honha 6673 napsal/a:
Poradí mi někdo ?
Po ukončeni programu mapsurce proběhlo vše bez problému a dnes ráno při opětovném otevřeni mapsurce se mi neukazuji v mapě TOPO Czech2 Pro turistické značky, ulice ve městech a zůstaly tam jen hlavni tahy ! Zkoušel jsem několikrát program spustit i přepínat mezi jinými mapy a zpět, bez úspěchu. Mám nahrané tyto mapy TOPO Czech2, Adresy CRv1, Atlas Czech 8NT, City Navigator Europe NT 2009.1, Slovakia TOPO v2 a PC Basemap.
Díky za radu.
Zkus zmáčknou "ctrl + g" nebo v menu "zobrazit" v mapsource dat "zobrazit podrobnost GPS mapy". Možná se ti to přeplo.
Edit: Tak koukám žes už na to taky přišel
#92
Publikováno 06 duben 2009 - 8:40
mitak napsal/a:
Měl jsem stejný problém. Řekl bych že je to způsobeno instalací nové verze MapSource (od verze 6.14.1 a vyšší). Tyto nové verze totiž zapisují informace o mapách do registrů na jiné místo než to dělaly starší verze. Nová verze MapSource obsahuje nějaký "Fix", který by tyto problémy měl řešit, ale v mém případě rozhodně nepomohl. Dokonce nepomohlo ani odinstalování MapSource a nainstalování starší verze. Jediné co mi pomohlo, že jsem se brutálně nasral, z registrů manuálně smazal vše co obsahovalo MapSource a Garmin a nainstaloval si starou verzi MapSource + Topo2 znovu a Atlas 8 NT teď ignoruju, protože se ukazuje, že to stejně není žádná výhra.
Mám stejný problém po instalaci Mapsource s novým vykreslovacím jádrem. Jediné co pomáhá je po přepnutí mapy restartovat Mapsource a maximálně "odzůmovat" po přiblížení je pak mapa už zobrazena správně. Je to ostuda pro Garmin, že tento problém není schopen odstranit ani po roce A ten nový Atlas 8NT to je také aktualizace na ho..o. Při cestě z Prahy do Plzně mě nutí v půlce cesty sjet z dálnice a pokračovat po paralelně vedoucí silnici! Atlas 7NT tuhle MEGA chybu nemá. Když k tomu připočtu ten nový firmware 3.90 pro 60csx ... asi bych musel velmi sprostě řvát.
#93
Publikováno 06 duben 2009 - 9:49
#94
Publikováno 06 duben 2009 - 15:31
#95
Publikováno 06 duben 2009 - 17:11
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů