Přejít na obsah


Fotka

Noví revieweři pro ČR


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
149 odpovědí na toto téma

#81 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 17:59

alkes napsal/a:
P.S. Samozřejmě netvrdím, že by měla být angličtina u všech keší povinně, ani že by nebylo fajn, aby u českých keší byl listing v první řadě česky.... jenom, že zrovna v případě mezinárodní hry provozované "nenáviděnými" Američany, postavené na původně vojenském systému "nenáviděných" Američanů, to nemá cenu moc hrotit ani na jednu stranu.

Ale s tím samozřejmě souhlasím, šlo mi jen o to neustálé propagování angličtiny a anglicismů všude možně. Vytáčí mě řeči jako neumíš anglicky, jsi blbec. Něco umím a zbytek si dokážu přeložit. Totéž ať si udělají ostatní s češtinou. Logy u keší odlovených v cizině píšu jejich řečí, kdybych zakládal keš v cizině, také udělám listing v jejich řeči. Ale naprosto odmítám být diskriminován či urážen kvůli své řeči či národnosti. Stejně jako neočekávám od jiných zemí cokoliv v češtině, tak prostě já nebudu psát listingy keší v ČR v angličtině. Stejně tak, jako že ředitel v zaměstnání je Němec, ačkoliv německy umím, zdravit ho budu prostě česky - je v Čechách, ať si zvyká. Howgh
  • 0

#82 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 18:09

Lukášek: On ti snad někdo brání v tom, abys psal listingy svých keší v češtině? Nebrání, tak už se na oplátku smiř s tím, že nikdo také nebude nikomu bránit v tom, že listing napíše německy nebo jinou řečí. A už dej pokoj :)
  • 0

#83 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 18:48

sHpy00n napsal/a:
OT: vy dva ted zajiste pisete z domova, ze? :- D


sHpy00n napsal/a:
OT: vy dva ted zajiste pisete z domova, ze? :- D


no většinou píšu z domova, občas z práce (když někde stojím),občas i při práci,ale to jde tak jen na chat, kde se "překpely" ztratí...
ale net mám za svoje a zaměstanavateli to může být u pr.....
kam mám dojet dojedu,co naložit a složit udělám...
dělám sice někýmpohrdané povolání,ale a/ plat ujde (cca dvojnásobek průměru) a nemám šéfa pořád za zadkem, vlastně ho vidím třeba jednou týdně na pár minut,někdy ani to ne...jo a můžu si na pracovišti kdykoliv zasou..žit, tedy když je s kým :-) a ještě jedna podstatná věc: drtivá většina mých odlovených zahraničích kešek mě nestála ani korunu dopravného, zítra se chystám do Marseile a pak ještě dál na jih...sice jsem omezený trasou,ale i tak....a francouzskou ještě nemám, v Dunkeque je to mrtvý, nejbližší tradi od místa kde bývám je 17km :-( lituji že jsem GC nepoznal dřív- ty dny strávené ve Vídni, v SK,HU,A,I,PL i po ČR by se daly trávit jinak....
diky GC...

jinak jsem rád, že je reviewrů více..pořád se chystám vypustit pár keší,ale budu se za chvíli stěhovat a neměl bych je pak tak pod kontrolou...ale máte se na co těšit- tedy jestli mi projdou :-D
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#84 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 19:03

Saman napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:

Geolens Reviewer napsal/a:
Ano, nemame reviewera zenu


no jen jestli se nas nepokousis zmást :)

z dobre utajenych zdrojov viem, ze jeden z tych retrieverov je Dain - vystupuje tu ako obycajny hrac, ale v skutocnosti je to - Dark Lord :D Druhy asi bude nejaky Cech a nebude z Moravy - aaaano, je to Dp man - pretoze Dain s Dpmanom su schopní v jazykoch, udrzuju teamoveho ducha a je s nimi aj sranda - a o to vlastne ide :D


ne ne, ale skoro jsi to odhalil - prvni rev je Dáin a druhý Olík a rveme se prave o notas :D
  • 0

#85 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 20:20

Jak si to tu tak ctu.. na co jsou kraje? Kdyt kdyz nekam jedu, zapichnu bod a udelam 500 cachi okolo, ne... pokud to nestaci, tak zapoichnu bod nekam vedle, dalsi query a suplicity smazu... a je to. Nikdo z nas preci neodlovi cahce, ktera je po ceste a je v jinem kraji jen proto, ze je v jinem kraji.... i kdyz mozna... kamos mi vypravel, jak se nenavidi hradecaci s pardubicakama....
  • 0

#86 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 20:23

Ja to deleni na kraje taky nechapu. Zda se mi to zcela zbytecne. Ale pokud to nekdo nedy pouzije tak proc ne.;)
  • 0
XDA Flame + Itek339 + OziExplorerCE + ConvertGPX.wz.cz

#87 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 20:48

seedcorp napsal/a:
Jak si to tu tak ctu.. na co jsou kraje?

Hodí se např. pro odfiltrování keší a eventů na druhé straně republiky v seznamu nových keší, nebo jako další identifikátor při vyhledávání. Keší už je moc a situace je občas dost nepřehledná. Jestli to správně chápu, tak volba celé země zůstane, takže kdo nebude chtít kraje používat, nebude muset.
Blbé je akorát, že u stávajících keší bude potřeba umístění změnit manuálně, takže v tom bude nějakou dobu bordel.
  • 0

#88 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 20:58

lukasekprochazka napsal/a:
Ale s tím samozřejmě souhlasím, šlo mi jen o to neustálé propagování angličtiny a anglicismů všude možně. Vytáčí mě řeči jako neumíš anglicky, jsi blbec.

Jasný no. Nic se nemá přehánět. Podle mě je ale listing cache i v nějakém univerzálnějším jazyce trochu jiný případ. Spíš je to snaha ulehčit život ostatním, což rozhodně nevidím jako urážku natož diskriminaci. Asi na to prostě každý koukáme úplně odjinud.
Mimochodem v komunikaci s Němcem mi angličtina přijde jako ideální neutrální půda...
Za sebe už tohle téma taky končím.:)
  • 0

#89 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 20:59

Opravdu by to nešlo automaticky podle polygonů ? Ty co jsou zautomatizované na serveru GSAKu fungují výborně.
  • 0

#90 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 751 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 21:00

Pro reviewery se bude rozdeleni na kraje hodit, ze si muzou rozkouskovat uzemi, muzou si zobrazit frontu pro vybranou zemi+region. Dvoum neznamym posilam samozrejme preju at jim to jde a bavi je to.
  • 0

#91 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 21:06

mitak napsal/a:
Opravdu by to nešlo automaticky podle polygonů ? Ty co jsou zautomatizované na serveru GSAKu fungují výborně.

Určitě by šlo, kdyby se chtělo, ale řekl bych, že to uvízne tam co vždycky... na Groundspeaku :)
Možná ale kecám a už je dávno všechno jinak. Co koukám namátkou na Německo, tak jsem nenarazil zatím na žádnou jenom v "Germany". Snad upřesní někdo z reviewerů.
edit: Ve Španělsku je ale nezařazených dost.
  • 0

#92 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 21:06

Pokud to nebude automaticky tak zapomente na nejaky vetsi uspech u owneru. Ani me se nechce nastavovat kraje u vsech kesi ktere mame jen proto, ze to mozna vyuzije hrstka lidi. A na co se nemohu spolehnout na 100%, to nikdy nepouziju.
  • 0
XDA Flame + Itek339 + OziExplorerCE + ConvertGPX.wz.cz

#93 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 21:13

Rudo (Zuzi, nebo kdo vlastně píše), připrav se na to, že tě budu otravovat tak dlouho, dokud to nenastavíš :D
  • 0

#94 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 21:21

RaptorTeam napsal/a:
Pokud to nebude automaticky tak zapomente na nejaky vetsi uspech u owneru...

Pořád ale bude rozčlenění výhodné v seznamu nových keší a hlavně v reviewerské frontě, což je asi nejpodstatnější.
  • 0

#95 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 21:36

Mitak: me ukecas, na tom se nejak domluvime,;) ale co ty ostatni? :) (Ruda)
  • 0
XDA Flame + Itek339 + OziExplorerCE + ConvertGPX.wz.cz

#96 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 21:44

Kačerstvo, je fajn debata o tom, co a jak... určitě je vše košér a prostě schvalovači mají právo být anonymní a jak se zdá, tak už fungují, fronta se zmenšuje. Jen mi připadá škoda, že nezaskočí na forum, které jistě čtou a aspoň svoje ovečky nepozdraví..
  • 0

#97 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 21:51

Nezaskoci nikdy a nikdy si s tebou nepokecaji ani po ICQ. Tim by se proflakli. Takze my se budeme obracet na Ponika, Traintoura (diky za super rychle schvalovani) a na Igiho. Diky kluci za osobni pristup. Nicmene utajeni roboti rychle pohnuli keskomerkou do zeleneho tak vam taky Diky.
  • 0
XDA Flame + Itek339 + OziExplorerCE + ConvertGPX.wz.cz

#98 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 22:04

Radio Jerevan říká, že krávy jsou na loukách bez dozoru a kovboj si hraje u kompa... jinak samozřejmně přeji reviewerům ať je to baví a nám všem hlavně pěkné kešky, které uvedou v život...
  • 0

#99 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 22:25

mirotiro napsal/a:
Radio Jerevan říká, že krávy jsou na loukách bez dozoru a kovboj si hraje u kompa... jinak samozřejmně přeji reviewerům ať je to baví a nám všem hlavně pěkné kešky, které uvedou v život...


hraje, nebo snad ...... ? - to by v tomto případě vysvětlovalo tu anonymitu, při minulém výběru nepanovalo z jeho kandidatury velké nadšení. B)
ale osobně tomu moc nevěřím
  • 0

#100 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2009 - 6:33

Leroj napsal/a:

mirotiro napsal/a:
Radio Jerevan říká, že krávy jsou na loukách bez dozoru a kovboj si hraje u kompa... jinak samozřejmně přeji reviewerům ať je to baví a nám všem hlavně pěkné kešky, které uvedou v život...


hraje, nebo snad ...... ? - to by v tomto případě vysvětlovalo tu anonymitu, při minulém výběru nepanovalo z jeho kandidatury velké nadšení. B)
ale osobně tomu moc nevěřím

Spekulace musí být... a rádio Jerevan to umí skvěle... jinak osobně je mi jedno, kdo to budedělat, pokud nebudou nějaké totální úlety...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama