Přejít na obsah


Fotka

Garmin Topo Czech 3 :-)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
226 odpovědí na toto téma

#221 honzejk

honzejk

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2009 - 12:36

No ja používám starý dobrý garmin legend;) a ten má bohužel jen 8mb interní nerozšiřitelné paměti.
  • 0

#222 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2009 - 12:56

honzejk napsal/a:
Nevíte někdo jak při označování mapy označit jen okresy? Např. v mapách TOPO 50 v4 mi okresy šly ale v TOPO czech 3 se mi označí Jesenicko, Olomoucko atd. a takovou velikost mi zase nepobere GPS.:(

Nijak.
Ale to sis měl před koupí mapy ověřit, zda ji vůbec podporuje tvá GPSka.
  • 0

#223 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2009 - 9:36

Tak jsem zkousel TOPO Czech 3 PRO na Viste HCx a chova se stejne jako TOPO 2, takze zadne zpomaleni ani zrychleni prekreslovani. Jen routuje po silnicich trochu jinak a snazi se ze vsech sil najit dalnici, rekl bych ze trochu vic nez TOPO 2. Prujezd pres Prahu jsem nejak nepochopil a tak jsem stale koukal, ze prepocitava a jel si radsi podle sebe. Mel jsem nastaven nejkratsi cas a kdybych poslechl GPS tak jedu pres Prahu o 20minut dyl. V terenu se chova beze zmen. A musim picodas pochvalit za ty svahy a meze, ty se povedly.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#224 xtonda

xtonda

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2009 - 13:09

Ale co, stejně je Topo3 slušný počin, jenom se divím, proč zůstaly chyby v routování z verze 2, kdyby snad nikdo, takl já jim psal o třech nesmyslných místech, kudy jezdím denně. Oni ale nekomunikují.

Pokud jde o chyby v silničních datech, tedy od CEDA, tak ty lze reportovat zde: http://forum.navigov...Atlas-CEDA.html
  • 0

#225 Slavek69

Slavek69

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2009 - 12:31

Chci odemknout mapu Garmin City Navigator Europe NT 2010.1 a píše mi to, že nemám mapu nainstalovanou, ale je nainstalovaná. Co s tím? Chyba u mne. Zadal jsem špatně ID mapy. Už vše v pohodě.
  • 0

#226 superkutil

superkutil

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 21:00

Mám TOPO 3 PRO na eTrex a je to bída s překreslováním. Vždycky to zadrhne a trvá 10sec než se to vzpamatuje. Navíc při menším rozlišení je chaos v objektech, je jich tam moc. A když zmenším rozlišení, tak zmizí všechno. TOPO 2 byla pro mne příjemnější. A hlavně u TOPO 3 PRO jsem moc nepochopil myšlení autorů. Připadá mi méně přehledná jak TOPO 2. A bohužel jsou v mapě zase chyby a to jak v turistických cestách, tak i v mapě samotné.
  • 0

#227 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 21:33

Solim napsal/a:
Tak jsem zkousel TOPO Czech 3 PRO na Viste HCx a chova se stejne jako TOPO 2...
V terenu se chova beze zmen. A musim picodas pochvalit za ty svahy a meze, ty se povedly.

Svahy a meze se povedly, ty se mi také moc líbí, ale další a další věci jsou zase jen polotovar. No alespoň je co zlepšovat, zpřesňovat a graficky dolaďovat. Někdy mám pocit, že není vůle udělat přesnou a graficky kvalitní mapu. Ono je možná výhodnější každý rok tu mapku o kousek posunout kupředu a o kousek zase o krok zpět a stále je co prodávat...:o
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama