Přejít na obsah


Fotka

PRAGeo Games Megaevent


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
424 odpovědí na toto téma

#361 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 7:22

Teď mi teda uniká jedna věc - zaregistroval sem se na stránkách gc1xxxx.eu na akci Skylanterns a zamluvil jednu osobu (Moje registrace: 1). A teď sem zjistil, že když kliknu na geocoin, tak se objevila záložka se zamluvením lampiónu a tam mám "0". Co tedy platí? Mám si vzít lampion svůj či co? A proč tam možnost téhle rezervace nebyla dřív?
  • 0

#362 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 7:26

Spoj se s Kvapou, zkontroluje, jak je to s tvym lampionem a dohodnete se. S registraci lampionu byl zpocatku nejaky problem a je mozne, ze se nejake lampiony ztratily. Proto tu take vyzyval ke kontrole.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#363 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 7:46

Ja mel za to, ze zaregistrovana ucast na lampionech se tyka jen navstevy te akce. lampiony se registrovaly zvlast. ne?
  • 0

#364 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 7:55

No, taky to tak chápu. Ale nechápu proč. A hlavně, proč se rezervace lampiónů objevila až tak pozdě - kdybych náhodou nekouknul na fórum, tak jsem tam večer bez lampiónu :-(, protože jsem předpokládal, že těch 300 míst na Skylanterns znamená 300 lampionů a tím sem si jeden rezervoval. Když sem naposledy koukal do mojí registrace (5-6 dní zpátky) tak tam vůbec nic o lampionech nebylo. Sice mě to štve, ale holt si cestou na event koupim lampión, mam to při cestě a ještě mě bude stát o 20,- míň.
  • 0

#365 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 7:56

Robbisek napsal/a:
Teď mi teda uniká jedna věc - zaregistroval sem se na stránkách gc1xxxx.eu na akci Skylanterns a zamluvil jednu osobu (Moje registrace: 1). A teď sem zjistil, že když kliknu na geocoin, tak se objevila záložka se zamluvením lampiónu a tam mám "0". Co tedy platí? Mám si vzít lampion svůj či co? A proč tam možnost téhle rezervace nebyla dřív?


Ahoj,
presne to bylo takhle.
Stav 1: Bylo mozne se registrovat na akci, plus si zarezervovat lampion.
Stav 2: Potom se zasoba lampionu vycerpala. Administrator webu zakazal rezervaci lampionu. Bohuzel zmizel ze stranek gc1xxxx.eu i prehled o tom jestli lampion mas nebo ne.
Stav 3: Lidi se zacali ptat, jak zkontrolovat, ze maji lampion spravne zarezervovany. Administrator webu na moji zadost zprovoznil zobrazeni rezervace lampionu.

Tot vse. Samozrejme nerikam, ze nekde nemohla nasta chyba, ale mam ted diky registraci na gc1xxxx.eu seznam vsech zajemcu pekne v tabulce.

Byl tu taky nekde dotaz, proc registrace na gc1xxxx.eu, kdyz se uz registrujete na geocaching.com.

Je tu znacny rozdil pro organizatory, treba pro mne. Na strankach geocaching.com se zalogujete, napisete, ze chceste lampion nebo coin. Potom se neco zmeni, log pekne smazete a delate mrtveho brouka. Takhle ho sice muzete delat taky a vubec neprijet, ale neni to tolik anonymni a neni nutne si zalohovat logy na cg.com akci kazdy den.
Oddeleny web nam take dava moznost pracovat s daty prihlasenych lidi .. delat exporty do tabulky atd. a tim mit prehled o ucastnicich.
  • 0

#366 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 8:03

Aha, tak možnost rezervace lampiónů mi úplně unikla. Dozvěděl sem se o ní až dneska (nebyla v novinkách, nebyla nebo mi unikla v listingu,... :-() Takže si holt koupím svůj a bude... Důvody s logy v listingu chápu, ale tohle mě štve. Kdyby to od začátku bylo řešený stejně jako eventový geocoin, bylo by to poněkud lepší a přehlednější - klidně i s platbou předem.
  • 0

#367 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 8:07

Robbisek napsal/a:
No, taky to tak chápu. Ale nechápu proč. A hlavně, proč se rezervace lampiónů objevila až tak pozdě - kdybych náhodou nekouknul na fórum, tak jsem tam večer bez lampiónu :-(, protože jsem předpokládal, že těch 300 míst na Skylanterns znamená 300 lampionů a tím sem si jeden rezervoval. Když sem naposledy koukal do mojí registrace (5-6 dní zpátky) tak tam vůbec nic o lampionech nebylo. Sice mě to štve, ale holt si cestou na event koupim lampión, mam to při cestě a ještě mě bude stát o 20,- míň.


Podivaj se prosim na muj predchozi prispevek. Za chybu, ze se docasne nezobrazoval pocet objednanych lampionu se omlouvam. Registrace a moznost si lampion zamluvit tam byla dost dlouho.

Nejsem profesi obchodnik s lampiony, tak se nediv ze jsem nezajistil lampion pro vsechny ucastniky. On take ne kazdy kdo prijde si ho chce pustit.

K te cene. Jak jsem psal v listingu. Je samozrejme mozne, za sezenes super levny lampion. Videl jsem je na netu prodavat i za 35kc. Je tam, ale trochu rozdil v provedeni. Obruc kovovy drat misto bambusu, horak kosticka pevneho lihu misto pevneho horaku. V dobe, kdy jsem lampiony shanel byly ty co mam za cenu 85kc. Pri hromadnem odberu se mi podarilo domluvit slevu. Nikoho jsem do jeho koupe nenutil. Proste chces ho - zaregstruj si ho. Nechces ho - prines si vlastni nebo se prijd jen podivat.
  • 0

#368 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 12:58

Na jiné téma: Nějak se mi nedaří najít informaci zda je možný vstup se psy. BTW: Pokud někdo budete dnes kupovat lampionek, vezměte mi prosím také jeden, děkuji. / lampionek vyřešen, stavím se pro něj cestou z práce
  • 0

#369 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 16:08

Zegga napsal/a:
Na jiné téma:
Nějak se mi nedaří najít informaci zda je možný vstup se psy.

BTW: Pokud někdo budete dnes kupovat lampionek, vezměte mi prosím také jeden, děkuji. / lampionek vyřešen, stavím se pro něj cestou z práce

Je, byli jsme tam nedávno a psi tam normálně byli. Sice pravda, trochu menší, ale co, pes jako pes :)
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#370 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 18:21

nejede web http://www.gc1xxxx.eu/ nebo je porucha na mém přijimači ? Edit Porucha na mém přijímači
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#371 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 19:58

Tom007 napsal/a:
nejede web http://www.gc1xxxx.eu/ nebo je porucha na mém přijimači ?
Edit Porucha na mém přijímači

Jede....
  • 0

#372 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 20:00

Podařilo se nějak dořešit možnost zalogovat se i např. v sobotu odpoledne?
  • 0

#373 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2010 - 22:53

sobikovi: ano, u nas na stanku bude registrace a logbook bude pritomen porad ;)
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#374 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2010 - 9:03

JKLD napsal/a:
Ahoj všem,
nikde jsem se nedočetl, kolik vlastně stojí účast na Megaeventu či vstup do tvrze. Víte to někdo?
Předem díky za info.
LD

Vstupne je 200 Kc a plati se u pana ve zlutem tricku (s nickem H+) ;)

sobikovi napsal/a:
Podařilo se nějak dořešit možnost zalogovat se i např. v sobotu odpoledne?

Ano, resi se zaplacenim u vyse zmineneho pana. To same se vztahuje i na vstup se psy. Obdobne je mozne vyresit i specialni dalnicni znamku na 3km a dalsi zde zminene palcive problemy. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#375 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2010 - 19:29

hplus napsal/a:

JKLD napsal/a:
Ahoj všem,
nikde jsem se nedočetl, kolik vlastně stojí účast na Megaeventu či vstup do tvrze. Víte to někdo?
Předem díky za info.
LD

Vstupne je 200 Kc a plati se u pana ve zlutem tricku (s nickem H+) ;)

sobikovi napsal/a:
Podařilo se nějak dořešit možnost zalogovat se i např. v sobotu odpoledne?

Ano, resi se zaplacenim u vyse zmineneho pana. To same se vztahuje i na vstup se psy. Obdobne je mozne vyresit i specialni dalnicni znamku na 3km a dalsi zde zminene palcive problemy. ;)

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • 0

#376 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2010 - 16:32

Prosime vsechny, kdo maji fotky z okoli, z tvrze, z akci a take dalsich veci (sponzorskych stanku, vyletu, cestu busem atd..), aby byli tak hodni a sve fotky nahraly do nejake internetove fotobanky, pripadne k sobe na web a zverejnili zde odkaz. Velmi dekujeme za vsechny fotografie. Bude se jednat o prezenci pro Groundspeak (velmi se tesi na fotky z megaeventu na tvrzi)

Dekujeme vsem ;)

za tym ME
Jakub
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#377 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2010 - 17:13

Už víte, jestli se sešlo dostatek lidí? Koukal jsem na listing a je zalogováno asi 300... My dorazili v sobotu odpoledne a ač zde někteří škarohlídi strašili, že se již nezaregistrujeme, vše bylo v naprosté pohodě.
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#378 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2010 - 17:25

No, dostatek lidí byl již v sobotu před polednem....
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#379 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2010 - 17:32

ty,ty,ty & familly napsal/a:
No, dostatek lidí byl již v sobotu před polednem....

Dík, to jsem rád. Podle diskuze tady jsem čekal, že jich většina netrefí, když se řešilo to parkování atd... :D
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#380 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2010 - 20:20

ty,ty,ty & familly napsal/a:
No, dostatek lidí byl již v sobotu před polednem....

No já vidím, že je tam zatím 330 kousků, takže ještě 170 schází. Ale ono se to povede...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama