Přejít na obsah


Fotka

PRAGeo Games Megaevent


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
424 odpovědí na toto téma

#121 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 13:43

Dain a Olik napsal/a:
ja bych tam videl jeste "mně" ;)


nebo lépe MNE... ;)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#122 Czech MegaEvent Team

Czech MegaEvent Team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 13:44

Tedy až se tady na tomto fóru někdy někdo dokáže držet tématu, vyvěsím prapory... Takže pánové - pro vzájemné napadání máte ICQ, mail, SZ a osobní přesdržksetkání, takže zkuste to některou z těchto alternativ, ju? ;) Toto vlákno je určeno jen pro nadávání organizátorům :P
  • 0

#123 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 13:45

Z té dopravy na Tvrz a parkování na místě mám trochu obavu. Pokud nebude zajištěná kyvadlovka z Černého Mostu, tak fakt nevím... Pokud se skutečně očekává těch cca 500 nicků, tak bych to viděl na 150-300 aut, a to zaparkovat není sranda. Kromě toho hlídání těch aut před zloději a frekvence provozu v lokalitě. No nevím...
  • 0

#124 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 13:51

sobikovi napsal/a:
Z té dopravy na Tvrz a parkování na místě mám trochu obavu. Pokud nebude zajištěná kyvadlovka z Černého Mostu, tak fakt nevím... Pokud se skutečně očekává těch cca 500 nicků, tak bych to viděl na 150-300 aut, a to zaparkovat není sranda. Kromě toho hlídání těch aut před zloději a frekvence provozu v lokalitě. No nevím...


To se uvidí... na ME v Salzburku taky nebylo parkovaček moc a dalo se, ale tam to taky bylo o tom přijeď, zapiš se a vypadni lovit... na doprovodném večerním eventu bylo aut podstatně více... i já nabízel spolupráci týmu a nebyl jsem pak kontaktován, takže nevím, jaké jsou konkrétní záměry, ale místo tvrze by se mi více zamlouval ten zámeček... každopádně rád přijedu pro další ikonku, stejně jako jsem přihlášen na skořápky... hlavní ale je pokecat a pobavit se...
  • 0

#125 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 13:53

:

Czech MegaEvent Team napsal/a:
Tedy až se tady na tomto fóru někdy někdo dokáže držet tématu, vyvěsím prapory...
Takže pánové - pro vzájemné napadání máte ICQ, mail, SZ a osobní přesdržksetkání, takže zkuste to některou z těchto alternativ, ju? ;)

sorry, uz mlcim, drzim OT zobak apod.
jen na okraj, kdo ze to dneska pise za megateam? :P
  • 0

#126 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 14:01

sobikovi napsal/a:
Z té dopravy na Tvrz a parkování na místě mám trochu obavu. Pokud nebude zajištěná kyvadlovka z Černého Mostu, tak fakt nevím... Pokud se skutečně očekává těch cca 500 nicků, tak bych to viděl na 150-300 aut, a to zaparkovat není sranda. Kromě toho hlídání těch aut před zloději a frekvence provozu v lokalitě. No nevím...


kyvadlovka? cizinci by stejne prijeli autem, mimoprazsti z velke casti taky. rekl bych, ze kdyz je tam psana moznost stanovani, tak ze je k dispozici i jiny plac, ne jen benzinkove parkoviste. mimo to podle tech akci je to rozprostreno i do prahy, takze ne vsichni tam budou naraz a furt.

btw. je pekne, ze se takhle mega chystete oslavit moje narozeniny, ale to nemusi bejt :P
  • 0

#127 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 14:10

myslim ze organizatori moc dobre vedi co delaji a co je na tom miste ceka, takze spekulace typu kde kterej mrmek zaparkuje , kde si kdo dá párek v rohliku, kde se kdo pokoupe, nebo esi naka urednice obstavi objekt svym telem bych fakt nechal jen a jen na organizatorech. je super ze se nasel nekdo, kdo o megaeventu jen nevypouští zbytečný kousky písmen sem na forum a dává megaeventu reálný obrysy....
  • 0

#128 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 14:16

Super akce, už se těšíme a držíme palce.
  • 0

#129 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 14:20

malin napsal/a:
je super ze se nasel nekdo, kdo o megaeventu jen nevypouští zbytečný kousky písmen sem na forum a dává megaeventu reálný obrysy....

Nic než souhlas B)
  • 0

#130 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 14:40

V Salzburgu bylo odhadem 60-70 parkovacich mist, prijezdova cesta takova, ze se s obtizemi vyhnuly dva osobni vozy. Pravda, tam krome registrace nebylo v miste nic, ale zase v miste eventu s reviewry se rozhodne neveslo vic nez 50 aut, bylo to za mestem a take to slo. Tady to taky nejak urcite pujde. Tak nechate auta na Petrine a zbytek dojdete pesky, no. ;) Kdyz se podivate na ta mista, tak to urcite nebude vsechno na jednom placu (Trojsky kanal u Hamru nevybudujete do prazdnin ani nahodou).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#131 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 16:47

Ze bych konecne zuzitkoval rodinne volne nezastavene pozemky na docasne parkoviste? :D Osobne se mi Hummer Tvrz taky nezda jako stastna volba, ale verim, ze autori vedi co delaji. Na zamecku by to melo minimalne lepsi atmosferu, parking u Globusu je obrovsky, rekl bych tak 10 minut pesmo..Ale uz dost, drzim palce a pokud by bylo potreba, jakozto pocernicak nabizim pripadnou pomoc.
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#132 Czech MegaEvent Team

Czech MegaEvent Team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 18:29

Tak přátelé, již jsme překonali 100 přihlášených nicků - už jen 400 a je to Mega-Event :D


  • 0

#133 Pekycz

Pekycz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 21:51

Taky se už moc těšim a o organizaci moc strach nemám, přeci jenom, nejsou to žádní nováčci;)
  • 0
Krušné Hory jsou můj revír :)
Asus MyPal A632N + OziExplorer + BeelineGPS a Nokia 3310c + Handy geocachin + Locify + LD-3W

#134 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 23:27

Paullow napsal/a:

_eda_ napsal/a:

Paullow napsal/a:
Mě jenom mrzí to, že se autoři megaeventu neozvali autorům okolních keší ... Třeba mě... A to ani i když jsem Sutechovi nabízel možnost spolupráce už na červnové akci v Salzburku... Říkal, že se ozve a dodnes nic. A to jsem mohl dojednat prostory Chvalského zámku, které by bylY dle mého názoru vhodnější.

Už teď nevím, kde budou stovky cacherů u Hummer tvrze parkovat, když jediná možnost je odpočívadlo u benzinové pumpy...


Ja se jim ani nedivim, s nekym, kdo ma v textu jednu hrubku vedle druhy, bych nechtel mit taky nic spolecnyho ;))

Jedna chyba v y není jedna chyba vedle druhý... Navíc když to píše člověk, který ani neumí psát háčky a čárky ;)


Takze koukam, ze ty dalsi chyby nevidis, ani kdyz te na ne nekdo upozorni... O to to je horsi ;)

A bez hacku a carek pisu protoze nemam 100% jistotu, ze tu diakritiku kazdy uvidi nezmrvene :) Urcite porad lepsi nez ty hrubky :P
  • 0

#135 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 20:08

myslím že vše je vyřešené co nejlépe půjde a pokud se bavíte o parkování...nevim nevim, ale kdyby to bylo jen na odpočívadle na dálnici, tak se tam vejde minimálně 300 aut (72 kamionu).....není co řešit :)
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#136 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 398 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 20:13

Já do toho nechci vrtat ale mám pocit že na městský části tuto akci zamítli. Tím pádem asi povolená nebude :(
  • 0

#137 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 20:43

Dpman napsal/a:
Já do toho nechci vrtat ale mám pocit že na městský části tuto akci zamítli. Tím pádem asi povolená nebude :(


A neuvedes treba zdroj teto prekvapive informace? Osobne toto tvrzeni povazuji za blabol a provokaci.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#138 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 20:54

Dpman: akce se koná na soukromém pozemku - čili to je soukromá akce - do toho úřady nemaj co mluvit, resp. nesmějí... Můžou zakázat vstup na obecní pozemek, ale když je to na soukromém, tak ne. maximálně něco zmůže hygiena, kdyby tam byl bordel, ale jinak vůbec nic...
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#139 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 21:02

mne by zase zajimalo, proc chce nekdo na zastupitelelstvu zamezit akci, kdyz v tom stejnem soukromem arealu jiné i vetsi akce probihaji. nechce se nam tu sverit? obzvlast, kdyz predtim nabizi obecni areal a parkovani. třeba jsem blbej, ale tohle mi zavani.
  • 0

#140 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2009 - 21:09

dain: to by mě taky zajímalo :)
  • 0
ty,ty,ty a golfy




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama