Přejít na obsah


Fotka

PRAGeo Games Megaevent


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
424 odpovědí na toto téma

#141 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 2:16

Že obec nemůže zakázat akci na soukromém pozemku? Divil by ses, ale dle našich zákonů může, pokud je akce veřejně přístupná (mají na ní vstup pouze lidé dle jmenného seznamu - viz např. CzechTek, který byl také na soukromém pozemku, který si pronajali a akce povolena nebyla) U Hummer tvrze je ještě navíc ten problém, že firma Hummer centrum poručila zákon tím, že část areálu je černá stavba a nyní se jedná o jejím odstranění a navíc firma porušila smlouvu o spolupráci s obcí Praha 20 z čevna letošního roku... Takže obec se nyní snaží Hummer tvrzi vše co nejvíce znepříjemnit (viz např přehrazení všech příjezdových cest kromě dálnice) ad. Dle výpisu z katastru patří pozemky pod Hummer tvrzí hlavnímu městu Praze, takže se nejedná o soukromý pozemek, ale o obecní... čímž je to potom jasné...
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#142 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 9:21

takze ty pozemky jsou Hummer centru predpokladam pronajaty? Bez ohledu na spory obou stran, ktere se zrejme tykaji neceho jineho (a druha strana na to bude mit asi stejne jasny opacny pohled) nez pronajmu - ty muzes pak jako majitel zasahovat do chodu najemce, kdyz tou akci nic neporusi? a abych nebyl tak vecny... [:D] kolik akci uz bylo zakazano nebo tohle ma byt prvni? pokud je HP tak razantne dlouhodobe proti akcim, proc jsi o tom nepsal na zacatku, kde byla pouze argument, ze u HC bude problem s parkovanim. sorry, ale furt v tom hlavne vidim zhrzeni municipalni politiky.
  • 0

#143 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 12:57

ad Dain: Na začátku jsem o této situaci ještě nevěděl (teprve v průběhu týdne jsem se zúčastnil jednání komise dopravy, kde se probírali opatření vůči Hummer tvrzi z hlediska dopravy) Jen ještě dodám, že já jsem také členem komise dopravy (od tohoto týdne), ale za opozici, takže jsem se v tu chvíli mohl jen divit, co všechno zatím nevymysleli...
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#144 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 13:33

jeste furt dumam nad tim czechtekem a mnoha jinymi technoparty, ktere se jiz par let po sobe snazi dotcene obce zakazat, ale na rozdil od CT marne. takze muj dojem ze zakazu akci na soukromem pozemku je takovy, ze pokud s tim nic neudela hygienik, tak pak nikdo, vyjma ministerstva vnitra z pozice moci, kde ministr v pripade CT rad ukaze a ziska plusove body.
  • 0

#145 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 18:20

Trochu odbocka - co rikate na ten nazev eventu- me to prijde priserne uchylna zkomolenina. Osobne mi to teda je jedno, ja na ME nepujdu, ale spis se ptam tak vseobecene... A jeste jedna otazka na organizatory - kde je prihlasenych 100 nicku, kdyz jeste neni zverejneny listing?
  • 0

#146 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 18:23

Numira napsal/a:
A jeste jedna otazka na organizatory - kde je prihlasenych 100 nicku, kdyz jeste neni zverejneny listing?

Nejsem organizátor, ale listing je tady GC1XXXX a už je to 168!

No asi bych taky volil pragmatický 1. CZ Mega Event, ale po Geoskořápkách není jisté, že bude skutečně první :D
  • 0

#147 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 18:27

Numira: co ti bránilo zkusit zorganizovat ME po svém a s třeba nezkomoleným názvem? ;) sobikovi: díky, alespoň nemusíme odpovídat na hloupé dotazy :) A jasný a logický název 1. český ME jsme takto nevolili proto, že je to příšerné klišé :D
  • 0

#148 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 18:28

Dekuji, dival jsem se na vypis eventu a tam nebyl, tak me to docela zarazilo.
  • 0

#149 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 18:31

Sutech napsal/a:
Numira: co ti bránilo zkusit zorganizovat ME po svém a s třeba nezkomoleným názvem? ;)
sobikovi: díky, alespoň nemusíme odpovídat na hloupé dotazy :)


Vubec nic mi v tom nebrani, pochopitelne. V ME nevidim vubec zadny smysl, tak na necem takovem neparticipuji ani ucasti, ani organizacne.

P.S. Nakonec- je mi uplne jedno, jak si to pojmenujete, jestli Prageo games nebo Dedova misa, jen me zajimalo, jestli ten "patvar" pramenici z neustale potreby do vse cpat nasilim sluvko geo nekoho irituje nabo ne.
  • 0

#150 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2009 - 19:03

Bože, vaše starosti na moji hlavu :D Mám taky jeden námět na diskuzi - proč existují lidé, kteří neustále řeší jen samé kravoviny, ale sami nic kloudného nevymyslí, neudělají, jen pořád hloupě diskutují? ;) Jinak, když už sem píšu, zareaguji universálně i na další připomínky - nikdy se nezavděčíme všem. Někomu se nelíbí název, někomu téma, jinému místo a tomu dalšímu se nelíbí koncepce ME vůbec. Mohli jste se do tohoto projektu pustit sami, nepustili, takže to bohužel asi vždy podle vás nebude. Ale mám pro vás řešení - smiřte se s tím a nebo nejezděte, díky ;)
  • 0

#151 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 8:33

ad Paullow: Koukam, jaka me to potkala pocta... Byt ve Tvem podpisu :D cim jsem si to zaslouzil? ;)
  • 0

#152 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 9:41

Ahoj, chci se zeptat zda bude listing zveřejněn i v angličtině a němčině? Rád bych pozval kamarády ze zahraničí a nechce se mi zbytečně listing překládat pokud se již překlad připravuje.
  • 0

#153 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 10:25

Urcite bude. Kdyz se predpoklada, ze to bude Megaevent, neni mozne si vystacit jen s cestinou.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#154 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 11:33

Maxinoha napsal/a:
Ahoj,
chci se zeptat zda bude listing zveřejněn i v angličtině a němčině?
Rád bych pozval kamarády ze zahraničí a nechce se mi zbytečně listing překládat pokud se již překlad připravuje.


Už jsem se také ptal, avšal odpovědi se mě nedostalo, snad časem dojde k překladu, určitě by to byla škoda.
  • 0

#155 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 11:40

Reklad bude urcite. :)
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#156 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 11:48

A budou tam nějaké pěkné hostesky? Já jen, zda brát s sebou i manželku ;)
  • 0

#157 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 12:25

Co hostesky,... ty mě nezajímají. Ale jízdy v Hummeru zdarma, levné kurvy a hodně koksu všichni předpokládám očekáváme a vyžadujeme.
  • 0

#158 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 12:58

mitak napsal/a:
Co hostesky,... ty mě nezajímají. Ale jízdy v Hummeru zdarma, levné kurvy a hodně koksu všichni předpokládám očekáváme a vyžadujeme.


A to vsechno se da nacpat do Lock&Lock 1L?
  • 0

#159 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 13:06

V případě poukázek a slev i do většího mikra :)
  • 0

#160 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2009 - 13:16

Takze zavazne objednavam 2x vetsi mikro na nick Krkovicka B) (jedno pro me, druhy na kseft) PS teda spravne "na trade"
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama