Přejít na obsah


Fotka

vyroba gc s tematikou vodicich psu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
115 odpovědí na toto téma

#61 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 7:20

ja mam taky malyho geopsa, velsteriera, bude to velke jako klasicka znamka, asi jako padesatikoruna, kovova B-)
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#62 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 8:48

btw: nesnasim slovo "Cesko"


Srry :D Tak v České Republice ... lepší? :D ;)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#63 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 13:06

suprovy B-)
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#64 strejbis

strejbis

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 11:57

Jéééé, taky se hlásíme, náš geopsík je i na našem cwg i razítku, teď bude i chodící GC:p Díky za ten nápad a čeština bude fakt super !!!!!!!
  • 0

#65 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 17:33

tak co tomu rikate? dira na krouzek by mela byt v horni casti... P.S: obrys stopy bude tenci, nebo to spis bude plasticky udelany relief, uvidime ...
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#66 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 17:46

Jak to bude s barevností "stopové" strany? Podle mě by měla být provedena stejně, jako logo SVVP, tj. modrá stopa na žlutém pozadí...
  • 0

#67 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 18:21

doufam ze to nebude natistene, ale reliefni :) a jaka tedy bude vysledna velikost?
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#68 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 22:05

velikost cca jako 50koruna. co se povrchu tyce, chtel bych, aby to bylo reliefni. stopu jsem modrou na zlutym podkladu zkousel a zda se mi to osklive, ale muzem to zkusit... predpokladam, ze stopa bude reliefni, takoveho povrchu, aby se na ni dalo gravirovat, tedy nejlepe stribrna hladka...
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#69 cabodegata

cabodegata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 22:28

Když všechno dobře dopadne, budu mít příští týden fenku z útulku. Proto se už předběžně hlásíme k odběru jednoho GC. Bude její osobní pro keše které navštívila a když zvládne geovýcvik tak přiberem ještě jeden pro keše co sama našlahttp://www.geocaching.cz/images/smiley/grin.gif Pro korunu bych si nechal vrtat koleno, ale když je to pro dobrou věc a grafický vývoj zatím vypadá dobře tak těch 300 rád dám
  • 0

#70 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 22:41

Bertík se hlásí o svůj coin také už teď, co kdyby se na něj zapomnělo!:D
  • 0
1.

#71 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 22:42

já chci taky jeden..... máme sice 5 hafanů,ale kešujou se mnou většinouu jen dva,jorkšíři....a známka by se hodila...
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#72 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 6:38

Pěkný, líbí se mi ... moje objednávka stále platí ... :)
  • 0

#73 strejbis

strejbis

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 6:42

Je moc hezký, už ho vidíme na obojku té naší černé geopříšerky:) I naše objednávka stále platí.
  • 0

#74 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 10:58

diky vsem za zajem B-) celni strana se mi uz libi a moc bych ji uz nemenil, jeste ale chci doladit stranu se stopou, uvazuju, ze tam take pribude linka oddelujici text od obrazku, jako na celni strane, pismo se trochu zmensi, stopa bude mit tenci linky, zkusim i zluto/stribrnou variantu, jak by to vypadalo...
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#75 mariushka

mariushka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 11:37

Moje objednávka taky stále platí :)
  • 0

#76 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 751 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 11:52

randir napsal/a:
- psí známka by mělo být "dog tag"

- oficiálním jazykem hry je angličtina, pokud se nepletu ;), ale vzhledem k tomu, že tohle má být hlavně český GC, tak asi není důvod proč to nenazvat česky, že? :)


Pokud maji GC cestovat i po jinych nez ceskych cachich, tak bych se primlouval za anglictinu, Czech seeing eye dog tag treba.
Kdybych nasel svedsky coin Ledarhundar dödsbricka, tak by mi asi taky nedoslo o co jde.

A jestli se tu rovnou objednava, tak bych si jeden rovnou zamluvil, tuhle jsem zanesl jiny psi coin do cache, co byla posleze vymudlena, tak by to bylo vhodne bolestne pro vlastnika.
  • 0

#77 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 12:02

a co tedy: psi znamka - czech dog charity geocoin
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#78 chalma

chalma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 13:00

tak já si jeden taky zamlouvám, líbí se mi že je na charitu a vypadá dobře. Mě osobně je to jedno posílat ho do kešek nebudu, ale je asi fakt lepší když ho někdo poslat chce tak at má i angličtinu
  • 0
Víte co je největší šílenost? Dělat věci stejně a očekávat jiný výsledek. :-)

#79 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 13:24

M a r c e l napsal/a:
tak co tomu rikate?...

Pokud jde o přední stranu, pak bych ten motiv udělal na celé kolečko, aby byl výraznější a políčko pro trekovací číslo posunul na zadní stranu.
  • 0

#80 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2009 - 13:50

sobikovi napsal/a:
Pokud jde o přední stranu, pak bych ten motiv udělal na celé kolečko, aby byl výraznější a políčko pro trekovací číslo posunul na zadní stranu.


policko budu muset pro zachovani velikosti nechat na strane s logem, ona by se tim dost zmensila stopa, na kterou je uvazovana moznost vlastniho popisu...

a celni strana olemovana bilou (stribrnou) linkou (pruhem) s textem vypada lip nez celozluta, fakt B-))) viz priloha
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama